خانه / ویدئوها / آموزه های بازاریابی – بازاریابی ویروسی و ترکیدن بمب برند – ویدئو

آموزه های بازاریابی – بازاریابی ویروسی و ترکیدن بمب برند – ویدئو

بازاریابی ویروسی یکی از مهمترین مواردی است که در کسب وکار خودتان حتما باید ازآن اطلاع و آگاهی داشته باشید چرا که عدم آگاهی از بازاریابی ویروسی موجب عقب افتادن از رقبا و ایجاد هزینه های فراوان برای تبلیغ میشه.

بازاریابی ویروسی و ترکید بمب برند

شاید شما هم شنیدین که اپل و یا فلان برند معروف دیگر به ازش سه میلیون دلار تبلیغات رایگان برای خودش ایجاد کرده اما از چه راهی ؟

راهی که اون ها اینکارو انجام میدن چیزی نیست جز : بازاریابی ویروسی.

چه چیزی تبدیل به ویروس میشود

ما به هر چیزی که مردم هر روز در رابطه با آن صحبت کنند و به هم دیگه در رابطه با اون مسئله توضیح بدن میگیم این موضوع تبدیل به ویروس شده اما چه چیزهایی موضوعات رو تبدیل به ویروس میکنه؟

ارکان بازاریابی ویروسی

از مهمترین ارکان بازاریابی ویروسی همونطور که در ویدئو هم گفتم باید به :

۱- اعتبار اجتماعی

۲-زنجیره ها

۳-احساسات

۴-عمومیت

۵-ارزش کاربردی

۶-داستان سازی

اشاره کرد که در ویدئو به شکل مفیدی براتون توضیح دادم ویدئو بعدی که در رابطه باهاش در این ویدئو صحبت کردم در حال آماده شدن هست و توی شبکه های اجتماعی هم به اطلاعتون میرسون که کی آماده میشه وشما هم میتونید از گزینه محصولات اون رو داشته باشین.

هر کسب وکاری باید بداند

این نوع بازاریابی به شما کمک میکند که به صحیح ترین شکل ممکن تبلیغات بسیار موثر و قدرتمند رو بوجود بیارید با کمترین وهزینه و در نهایت اونقدر پول در بیارید که ندونید باهاش چیکار کنید.

سخن پایانی

سخن پایانی این که همونطور که در مطالب قبلی هم گفتم دونستن روش های نهفته ی بازاریابی که تا حالا کسی آموزش نداده به ما کمک میکنه که خیلی خوب و پیشرو در بازار تجارت و دنیای رقابت باشیم واز همه جلو بزنیم.

فقط تنها مطلبی باید بدانیم اینکه چه زمانی و کجا و چجوری از مسائل استفاده کنیم.

درباره ی نویسنده

شاید این مطلب هم برای شما مفید باشد

درباره امین لطفی

اگر صدبار دیگر به دنیا بیام بازهم کار بازاریابی را انتخاب میکردم و تا چیزی را تست و آزمایش نکنم آن را انتقال نمیدهم پس با خیال راحت از آموزه های سایت استفاده کن ، من اینجا هستم کمک کنم تا سودزا ترین و پول زا ترین کارها رو توی اینترنت انجام بدی .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *