خانه / کسب و کار اینترنتی / کار در منزل – پیداکردن نیاز مشتری ها + ۶ ایده پولساز

کار در منزل – پیداکردن نیاز مشتری ها + ۶ ایده پولساز

کار در منزل و راه اندازی کسب و کار خانگی با پیشرفت تکنولوژی در جامعه ایران بسیار مورد اهمیت قرار گرفته است و با توجه به این مسئله در رسانه امین تصمیم گرفته ایم که به شما دوستان عزیز مقاله جامع و کاملی در رابطه با راه اندازی کار در خانه تولید کنیم .

در این مقاله با هم نگاهی خواهیم داشت به کسب و کارهای خانگی که می توانند درآمدهای میلیونی داشته باشند و یاد خواهیم گرفت که چگونه میتوانیم ما هم یک کسب و کار خانگی راه اندازی کنیم در حالیکه این کسب و کار شغل دوم ما خواهد بود شاید بتواند درآمده اول ما باشد .

و همینطور در این مقاله اشاره ای به کسب درآمد از اینترنت و کسب و کار اینترنتی در منزل نیز خواهیم داشت .

پس همراه من باشید…

این مقاله برای چه کسانی می تواند مفید باشد :

  • افرادی که می خواهند درآمد خود را افزایش دهند .
  • افرادی که علاقه مند به کار پاره وقت هستند .
  • افرادی که علاقه مند به کار اینترنتی هستند .
  • کسانی که میدانند کسب و کارهای کوچک درآمدهای میلیونی دارند .
 • هر کسی که می‌خواهد در زندگی خود تغییر بزرگ ایجاد کند .

پس با این حال با تعاریفی که کردیم همه افرادی که در یک جامعه زندگی می کنند و می خواهند در زندگی خود از لحاظ مالی تغییراتی ایجاد کنند می توانند با مطالعه این مقاله جامع یاد بگیرند که چگونه می توانند در خانه به جای تماشای تلویزیون به کسب درآمد مشغول شوند .

شاید شما هم تا به حال دیده باشید که  در جامعه کسانی هستند که از طریق شبکه‌های مجازی و یا از هر راه دیگر با روزانه ۴ ساعت فعالیت بعد از شغل اصلی شان  توانسته اند درآمدهای خوبی به دست آورند .

به نظر شما فرق این افراد در جامعه با کسان دیگر چیست ؟

 یکی از دلایل مهمی که این افراد می‌توانند از لحاظ مالی در جامعه پیشرو باشند خلاقیت آنهاست .

استفاده از خلاقیت و نگاه به مسائل روزمره از نگاه دیگر ، در طول تاریخ بشریت همیشه کارساز بوده است .

ولی در این میان موضوع مهم دیگری هم وجود دارد :

به نظر شما این کار ساز بودن  محدودیت هم دارد یا خیر ؟

تا کجا می‌توان از کارهای پاره وقت روزانه درآمد داشت ؟

اگر شما هم به دنبال پاسخ این سوال ها هستید پس این مقاله را تا پایان مطالعه کنید چرا که مطالب مفیدی در رابطه با کار در منزل و کسب و کار خانگی به شکل غیر آنلاین و اینترنتی  برای شما نوشته شده است .

و همچنین با ۶ ایده بسیار ناب که شما با کسب دانش در آنها و راه اندازی آن کسب و کارها میتوانید به درآمدهای میلیونی برسید .

چند مزیت بسیار مهم برای کار در منزل

راه اندازی کسب و کار خانگی

کار در منزل و راه اندازی کسب و کار خانگی مزیت های بسیار زیادی دارد .

از مهمترین مزیت های کار در منزل این است که  به صرف هزینه‌های زیاد نیاز ندارید با توجه به وضعیت اقتصادی که این روزها در جامعه ما مشاهده می‌شود و از طرف دیگر بسیاری از شرکت ها که رو به ورشکستگی هستند بسیار حائز اهمیت است که بتوانیم کسب و کاری را راه اندازی کنیم که هزینه های زیادی برای ما نداشته باشد .

یکی دیگر از مهمترین مزیت های کسب و کار خانگی این است که معمولا همه ما در خانه امکاناتی را برای راه‌اندازی آن داریم  و فقط کافیست که زاویه نگاه خود را عوض کرده و باور کنیم که  می‌توانیم درآمدهای خوبی داشته باشیم .

سومین مزیت کسب و کار خانگی این است که می تواند شغل دوم شما باشد .

یعنی شما می توانید به شکل پاره وقت بعد از شغل اصلی خود آن را انجام دهید ولی بسیار دیده شده است که کار در منزل و کسب و کارهای خانگی توانسته اند که به جایی برسند که درآمد اول شخص باشند .

برای راه اندازی کسب و کار خانگی عجله کنید

کار در منزل همین امروز شروع شود

راه اندازی کسب و کار خانگی و کار در منزل برای ما ایرانی ها  شبیه رفتن به کلاس زبان  و گرفتن رژیم است که می خواهیم از شنبه شروع کنیم ولی در هیچ کدام از هفته ها هیچ شنبه ای برای شروع ما وجود ندارد .

پس اگر علاقه مند به راه اندازی کار در خانه هستید بدانید که هم اکنون وقت این است که دست به اقدام بزنید .

چراکه با وجود این وضعیت اقتصادی و از طرفی وجود افراد خلاق و از طرف دیگر پیشرفت تکنولوژی و راحت تر شدن دسترسی ها افراد زیادی هستند که به فکر راه اندازی کار در منزل هستند و همینطور بسیاری دیگر هستند که علاوه بر این که دست به اقدام زده‌اند این روزها موفق شده و صاحب درآمدهای میلیونی هستند .

پس بسیار بهتر است که به جای به تعویق انداختن کارها دست به عمل بزنید و شروع کنید .

 

نگاهی به کسب و کارهای خانگی موفق

بسیاری معتقدند که کار در منزل برای خانمها می باشد که البته تفکر آنها بسیار هم بیجا نیست ولی  این روزها مردها هم به کسب و کارهای اینترنتی خانگی نیز رو آورده اند .

البته بحث ما در این مقاله نگاه به جنسیت افراد در کسب و کار ها نیست بلکه می خواهم با هم به این توجه داشته باشیم که بسیاری از خانمها با کار در خانه توانسته اند شرکت های  بزرگی را به وجود آورند .

و همینطور در این عرصه مردان بسیاری هم بودند که از یک زیرزمین یا گاراژ توانسته اندغول های صنعتی جهان را بسازند .

پس شما هم ناامید نشوید و دست به کار شده و اگر هم شکست خوردید دوباره شروع کرده و به سمت هدف خود حرکت کنید .

اپل ، آمازون ، فیس بوک و…

یکی از ممهمترین کسب و کارهای خانگی که از یک گاراژ شروع شده و هم اکنون  غول صنعت دیجیتال جهان به حساب می آید شرکت اپل می باشد  که نیاز به توضیح ندارد که محصول  آن چیست و سازنده این شرکت کیست .

و همینطور کمپانی آمازون که به عنوان بزرگترین فروشگاه اینترنتی جهان شناخته شده است از یک آپارتمان کوچک به دنیا آمده است و همینطور کمپانی فیسبوک که از یک اتاق دانشجویی به دنیا معرفی شد .

همانطور که می‌بینید همه این کسب و کارها و هزاران مثال دیگر در اول یک کسب و کار کوچک خانگی بودند ولی با گذشت زمان بزرگ شده و به غول های صنعت دیجیتال تبدیل شدند .

چگونه با کار در منزل پولدار شوید

همیشه برای هرکاری راه و رسمی و جود دارد برای پولدار شدن از طریق کار در منزل و کسب و کار خانگی هم راه ها و روش هایی وجود دارد و شما میتوانید از طریق ان ها به پول و درآمدهای خوبی برسید .

محل کار در منزل

بدانید که این روش ها اصول و پایه برای هرکاری هستند که با رعایت کردن آن میتوانید به سادگی پیش روی کنید در ادامه به این قوانین پایه ای اشاره خواهم کرد :

۱ . یک چهره حرفه برای خودتان بسازید

همیشه افراد سراغ کسانی می آیند که در کسب و کار خود حرفه ای باشند در واقع شما هر قدر در کسب و کار خودتان حرفه ای جلوه کنید و برای خودتان چهره ای حرفه ای پیدا کنید مشتریان شما بیشتر خواهد شد شما برای حرفه ای شدن به دو مورد بسیار مهم نیاز دارید اول اینکه باید در کاری که انجام میدهید تخصص و دانش زیاد داشته باشید دوم اینکه از شبکه های اجتماعی نهایت استفاده را ببرید.

۲ . برنامه داشته باشید

همه ی ما می دانیم که موفقیت در هر کاری وابسته به انجام کارهای کوچک روزانه است که کارهای کوچک روزانه بعد از گذشت یک سال یا چند سال روی هم جمع شده و یک موفقیت بزرگ را نصیب ما می کنند ولی این دانسته ما هیچگاه یاری کننده خوبی نخواهد بود مگر اینکه برای انجام کارهای ما برنامه های دقیق و زمانبندی های خوب داشته باشیم .

این برنامه به شما کمک خواهد کرد که دقیقا بدانید که در چه زمانی چه کاری را باید انجام دهید زمان خود به شکل مفیدتری استفاده کنید

۳ . محل کار مشخص داشته باشید

برای موفقیت در یک کسب و کار خانگی شما می توانید در هر گوشه ای از منزل خود شروع به کار کنید ولی سعی کنید که آن بخش از منزل را تبدیل به محل کار خود کنید و همینطور شما می‌توانید قرارهای کاری خود را بیرون از خانه و در کافی شاپ ها تنظیم کنید .

۴ . دلسرد نشوید و همیشه یاد بگیرید

احساس ناامیدی یکی از احساسات مشخص در ما انسان‌هاست و بخصوص در حین انجام کاری که سختی های خاص خود را دارد بیشتر به سراغ ما می آید باید توجه داشته باشید که این ناامیدی شما را دلسرد نکند چرا که دلسردی باعث خواهد شد که شما دست از تلاش کردن و پیشروی بردارید

و همچنین مورد دیگر این است که به هیچ عنوان دست از مطالعه و یادگیری بر ندارید چرا که همه ما می‌دانیم امروز افرادی موفق هستند که زودتر از دیگران یاد می گیرند و زودتر از دیگران دست به عمل می زنند اما بدانید که ماهی هر وقت از آب شکار شود تازه است .

شش ایده بسیار پولساز برای کسب و کار خانگی

در این بخش از مقاله می‌رسیم به شش ایده پولساز برای راه اندازی کار در منزل جالب است بدانید که بسیاری از این  ایده ها تست شده و بازدهی خود را نشان داده‌اند .

کسب و کار خانگی با ایده های پولساز

 

 

و همین طور سعی شده است که ایده هایی به شما ارائه شود که یا به سرمایه اولیه نیاز نداشته باشد و در صورت نیاز داشتن سرمایه اولیه کمی را بخواهد .

با این حال شما می توانید ایده هایی که در اینجا مطرح شده است را بردارید و درباره ی آن ها دانش به دست آورید

 محصول و خدماتی طراحی کنید که با خلاقیت خود آن را ساخته اید  و با بازاریابی آن به ثروت و پول چشمگیری دست یابید .

۱ . تدریس مجازی

امروزه با پیشرفت دنیای اینترنت و سرعت گرفتن اینترنت در ایران و دسترسی آسان ما به اینترنت بسیار بهتر شده است ما با این امکان می‌توانیم کسب و کاری در حوزه تدریس مجازی بسازیم .

همانطور که در مقاله های قبلی گفته شد همه ما انسان ها یک تخصص و یا یک سرگرمی داریم که به صورت تخصصی به آن نگاه می کنیم شما می توانید در این موارد شروع به تدریس مجازی بکنید و به راحتی افراد را جذب کنید تا به آنها آموزش دهید .

پیشنهاد رسانه امین : کسب درآمد از اینترنت به شرط چاقو + راهکارهای افراد موفق این زمینه

۲ . پشتیبانی وب سایت ها و یا شبکه های اجتماعی

این روزها با بیشتر شدن وب سایت ها و شبکه های اجتماعی در حوزه تجاری نیاز به پشتیبانی هم بسیار زیاد شده است شما می توانید از طریق چت ، تلفن تماس ، ارسال چت صوتی ، برای یک وب سایت و یا یک شبکه اجتماعی پشتیبانی لازم را جهت فروش و یا راهنمایی های کاربر ارائه دهید .

این ایده از جمله ایده هایی است که در ایران بسیار جای خالی دارد و به جرات می توان گفت که کمتر به آن توجه شده است .

۳ . حسابداری از راه دور

بسیاری از کسب و کارها هم امروز با مشکل حسابداری مواجه هستند اگر شما کسی هستید که تا حدودی می‌توانید امورات حسابداری را انجام دهید به راحتی میتوانید از راه دور و با استفاده از اینترنت خدمات حسابداری ارائه دهید و جالب است بدانید که در این صورت شما می توانید صدها مشتری داشته باشید و آنها را اداره کنید .

۴ . نویسندگی آنلاین و ویراستاری

بسیاری از افراد هستند که حوصله تایپ کردن ندارند چه بسا که این افراد دوست دارند که کتابی چاپ کنند ، معمولا این افراد صاحبان تخصص در رشته های مختلف و صاحبان کسب و کار هستند .

اگر شما توانایی تایپ کردن را دارید به راحتی میتوانید کسانی را که میخواهند در یک حوزه‌ی کتاب بنویسند را پیدا کنید از آنها بخواهید که هر آن چیزی را که می‌خواهد در کتابش  باشد را به شکل صوتی ضبط کرده و به شما بدهند و شما نیز آنها را تایپ و ویراستاری کنید و با همین کار که روزانه به مدت ۱ الی ۳ ساعت می توانید آن را انجام دهید می توانید درآمدهای بسیار خوبی داشته باشید چرا که دیگر برای یک ساعت کار خود پول نمی گیرید بلکه برای یک کلمه یا یک صفحه ای که تایپ می کنید پول خواهید گرفت .

۵ . خدمات ترجمه

با توجه به اینکه بسیاری از دانشجویان مقاطع بالاتر در دانشگاه ها نیاز به ترجمه متن های انگلیسی دارند شما می‌توانید خدمات ترجمه تخصصی و غیر تخصصی ارائه دهید می توانید این ایده را با ایده تایپ کردن ترکیب کرده و برای افراد کتاب‌های ترجمه بنویسید .

جالب است بدانید که خدمات ترجمه در هر دوره‌ای از تاریخ کارساز بوده و خواهد بود فقط کافی است کمی خلاقیت در ارائه خدمات و پیدا کردن مشتری به خرج دهید .

۶ . کار در منزل با پخت و پز

این روزها همانطور که شما هم در شهر خودتان شاهد هستید کافی شاپ ها و کافه ها در حال گسترش و رشد هستند .

بیسیاری از این کافی شاپ ها توانایی ارائه محصولات زیاد را در منوی خود ندارند چون هم فردی را نمیتوانند استخدام کنند که این کار را بکند و هم جایی برای انجام این کار در داخل کافه را ندارند .

با این حال شما می توانید یک منو درست کنید و آن را به کافی شاپ ها ارائه دهید تا به هنگام نیاز با شما تماس گرفته و محصولات غذایی خود را از شما تهیه کنند .

از طرفی دیگر شما می توانید با کسب و کارهایی به غیر از کافی شاپ ها هماهنگ شده و برای آنها ناهار عصرانه و یا صبحانه تهیه کنید .

شاید از خودتان بپرسید که چرا این کسب و کارها و یا این کافی شاپ ها باید شما را قبول کنند و از شما محصولات غذایی بخرند .

جالب است بدانید که خرید برای رفع نیاز اتفاق می افتد ، که این جمله را به صورت مفصل در ادامه توضیح می دهم .

یک نکته بازاریابی بسیار مهم برای شناسایی نیاز مشتری ها

در این فایل صوتی شما یاد میگیرید که چگونه نیازهای مشتری های خودتون رو پیدا کنید و برای این نیازها  محصول و خدماتی را طراحی کنید  و همینطور متوجه خواهید شد که چرا خرید های مشتری برای رفع نیاز است پس با دقت گوش کنید .

جمع بندی و سخن آخر

برای کلام آخر می توان گفت که دنیا پر است از نعمتها و فراوانی هایی که ما انسان ها با نگاه متفاوت می توانیم آنها را به دست بیاوریم فقط کافی است کمی از خلاقیت ای که خداوند متعال در مغز ما نهاده است استفاده کنیم و بعد از آن شروع به یادگیری کرده و نحوه انجام بازاریابی و فروش را یاد بگیریم ما در رسانه امین در تلاش هستیم که شما را از ساحل امن ذهنی تان بیرون کشیده و در کنار هم به سمت موفقیت حرکت کنیم .

هدف ما دیدن جامعه ای شاد و پر از انسان هایی موفق است که بدون نشر دانش این هدف امکان پذیر نخواهد بود پذیرای تمامی نظرات و پیشنهادات شما در بخش کامنت همین مقاله هستیم و به آنها با جان و دل پاسخ خواهیم داد .

پشنهاد ویژه رسانه امین :

آموزش راه اندازی کسب و کار اینترنتی + چند ایده پولساز در ایران

مطالعه بصورت کاملا رایگان برای شما همراهان همیشگی رسانه امین

درباره ی امین لطفی

مطلب پیشنهادی

چگونه بازاریابی کنیم تصویر شاخص

چگونه بازاریابی را شروع کنیم – چند راهکار طلائی

چگونه بازاریابی را شروع کنیم ؟ این سوالی است که بسیاری از صاحبان کسب و …

4 دیدگاه

 1. باسلام خدمت جناب لطفی استاد گرانقدر بازاریابی
  بسیار خوشحالم که صداتون رو توی این محتوا شنیدم و بازهم یه مقاله با ارزش که توش پر از اطلاعات مفید بود.
  مهندس دوره اینا برگزار بکنین مخصوصا در رابطه با آموزش بازاریابی اینترنتی و تولید محتوا که شما خبره این کار هستین..
  با تشکر از شما و تیم رسانه امین

  • با سلام خدمت شما خانوم الوندی گرامی و ممنون از توجهی که سایت و محتواهاش میکنین
   ایشالا یکم جلو تر بریم دوره هم برگزار خواهد شد
   درحال طراحی یه دوره فول آپشن هستیم که دیگه از صفر تا صد راه اندازی تا فروش اینترنتی رو داخلش داره
   ممنونیم از شما

 2. با سلام خدمت شما دوست گرامی و مرسی از توجهی که به رسانه امین میکنید و همراه همیشگی ما بودین
  شناسایی بازار هدف همونطور که در مقاله ها هم توضیح دادم با تحقیقاتع بازایابی شروع میشه و آروم آروم باعث شناخت مخاطب از لحاظ جمعیت شناختی میشه
  حتی اگر سایتی هم میخواید راه اندازی کنید باید پرسونای دقیق مخاطبتون رو بدست بیارید و بر روی اون تمرکز کنید باز سوالی بود بپرسید جواب داده خواهد شد 🙂

 1. بازتاب ها: سالار نورانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *