خانه / بازاریابی اینترنتی / ۹ ابزار سئو که سایت شما را تبدیل به معدن طلا میکند

۹ ابزار سئو که سایت شما را تبدیل به معدن طلا میکند

تصویر شاخص ابزار سئو و ابزارهای سئو در سایت رسانه امین

شاید شما صاحب یک کسب و کار اینترنتی هستید و یا به عنوان یک وبمستر مشغول بازاریابی اینترنتی هستید و یا اصلا یک سئو کار هستید که به دنبال ابزار سئو فوق حرفه ای میگردید در هر صورت شما هر کدام از این افراد باشید حتما رویای کسب درآمد اینترنتی و ثروت آفرینی از اینترنت را در سر خود میپرورانید .

این رویا محقق نمیشود مگر…

مگر این که شما صاحب دانش و اطلاعات باشید ، بدست آوردن دانش و اطلاعات در دنیای وب کمی با دیگر جاها متفاوت است .

شما اینجا با چند ابزار سئو که فوق حرفه‌ای ها از آن استفاده میکنند آشنا میشوید که در سایتهایی مثل زومیت ، چطور ، آژانس بازاریابی نوین ، رسانه امین و برندهای معروفی چون دیجی کالا ، بامیلو و… از آن ها استفاده میکنند .

در واقع در دنیای اینترنت دانش و اطلاعات یعنی : ” قدرت ” ( Knowledge is power ) که بطور مفصل برایتان توضیح خواهم داد .

ولی قبل از همه چیز بدانید که در دنیای اینترنت دانش و اطلاعات با تحلیل و آنالیز بدست می آید که برای آن ها هم ابزارهایی وجود دارد که در هیچ جای وب نه در اختیار شما قرار داده میشود نه به شما معرفی خواهد شد .

من در این مقاله به شما چند ابزار سئو را معرفی میکنم که  فوق حرفه‌ای ها از آن ها استفاده میکنند و البته به شما کمک میکنم تا اکانت های پریمیوم این ابزارها را داشته باشید چون ابزارهای سئو رایگان به درد همان سایت های پیش پا افتاده و بچگانه میخورد .

تبریک به شما کاربر گرامی به پیدا کردن مهمترین ابزار سئو

ابزار سئو دقیقا چه چیزی است ؟

یکی از سوال های مهمی که در مورد چند ابزار سئو میخواهم جواب دهم این است که ابزار سئو دقیقا چیست ؟

چون اگر شما در گوگل جستجویی بکنید متوجه میشوید که هزاران ابزار سئو به درد نخور از طرف سایتهای معتبر و غیر معتبر معرفی شده است .

سوال مهم این است که آیا این ابزار اصلا کارایی دارند ؟

آیا اصلا افراد فوق حرفه‌ای از این ابزار استفاده میکنند؟

اصلا سوال مهمتر ، آیا همان سایتی که آن ابزار رایگان را معرفی کرده خودش از آن ابزار استفاده میکند ؟

بگذارید قبل از اینکه بگوییم ابزار سئو دقیقا چیست ، بررسی کنیم که ابزار سئو دقیقا چه چیزی نیست !!!

ابزار سئو دقیقا چه چیزی نیست ؟

در این بخش از مقاله ما به هر آنچه در تیم رسانه امین اعتقاد داریم را برای شما بازگو میکنم و از شما میخواهم این بخش را با دقت مطالعه کنید .

چون خود من سالها پیش ، مدت ها ، زمان و انرژی بسیاری را در این راستا هدر دادم و با استفاده از این ابزار معرفی شده در سایتهای مختلف که رایگان هم بودند فکر میکردم که در حال انجام کار سئو هستم .

ولی دریغ از این که آن سایت مرا به عنوان یک ترافیک جذب کرده بود و من با استفاده از مطالب زرد آن دور خود میچرخیدم و در حال هدر دادن وقت ، پول و انرژی خودم بودم .

همین جا میخواهم به شما دوست عزیزم کمک کنم تا متوجه شوید که ابزار سئو واقعی چیست تا شما هم تجربه تلخ مرا دوباره تجربه نکنید .

شاید تا اینجا متوجه شده باشید که ابزار سئو دقیقا چه جیزی نیست ولی بطور واضح باید گفت هر آن چیزی که در سطح اینترنت به عنوان ابزارهای سئو رایگان ، برترین ابزار سئو سال ۲۰۹۰ و یا نمیدانم بهترین ابزار سئو و بهینه سازی سایت و هزاران عنوان مانند این ها هیچکدام ابزار سئو نیستند .

ابزارهایی مثل :

signal rank , Seo report card , fuonds seo adult tool و حتی اکانت ها رایگان  Kwfinder ، MOZ ، SEMRush جزء ابزارهای حرفه‌ای سئو محسوب نمیشوند .

البته بسیار بدیهی است که هیچ ابزار سئو واقعا حرفه ای نمی آید خدمات خود را به رایگان به کسی ارائه دهد .

پس یک پیسنهاد از تیم رسانه امین :

“وقــــت و پــــول و انــــرژی خـــود را بــــا ابــــزارهــــای رایــــگـان مـــعـرفی شــده در ســـایـت هـای گـوگـل هـدر نـدهـیـد”

پس ابزار سئو دقیقا چیست ؟

ابزارهای سئو خدماتی است که تعداد معدودی از سایت ها در سراسر جهان آن را ارائه میدهند ، این ابزارهای سئو توسط افراد فوق حرفه‌ای استفاده میشوند .

از طرفی ما این موضوع را رد کردیم که ابزاری که اکانت رایگان باشد به هیچ دردی نمی خورد چون من سالیان سال این ماجرا را تجربه کرده ام و بسیاری از تازه کارها را هم دیده ام که در اول راه برای همین موضوع کسب و کار اینترنتی اش را بوسیده و کنار گذاشته است .

اصلا یــک ســوال چــالـش بـرانـگیز :

تا حالا برایتان سوال نشده که چرا سایت هایی مثل زومیت و … که در اول اسمشان را بردم همیشه در حال رشد و کسب درآمد هستند ولی سایت شما با تلاش شبانه روزی همچنان در جایی است که روز اول بود ؟ 🙁

چون کاری که آن ها انجام میدهند با کاری که شما انجام میدهید فرق دارد و سایت های معروف و رده بالا هیچوقت نمی آیند راز کار خود را فاش کنند ولی رسانه امین بعنوان یک برند معتبر در حوزه آژانس بازاریابی این راز را با شما در میان خواهد گذاشت .

پس تا اینجا متوجه شدیم که ابزارهای سئو ، ابزارهایی هستند که حرفه‌ای ها و سایتهای بزرگ از آن استفاده میکنند و البته این ابزارها به هیچ عنوان رایگان نیستند ( البته نگران این موضوع هم نباشید که راه حل خوبی برایتان دارم فقط با دقت آموزه های این مقاله را مطالعه کنید)

ابزار سئو که یک حرفه ای از آن استفاده میکند در رسانه امین

درآمد ۸۰۰ میلیون تومان در ماه برای شما کافی است ؟

به این سوال جواب دهید که آیا این اندازه درآمد برای شما کافی است ؟ شما با این اندازه درآمد چه کارهایی میکنید ؟

خیلی دوستداریم نظرات شما را در بخش دیدگاه ها بخوانیم 🙂

ما درباره یک افسانه یا یک داستان حرف نمیزنیم من درباره یک واقعیت از چند ده واقعیت اتفاق افتاده در همین ایران را برای شما توضیح میدهم .

همانطور که در اول مقاله گفتم داشتن دانش و اطلاعات یعنی قدرت و این جمله زمانی معنا پیدا میکند که شما در دنیای اینترنت فعالیت میکنید .

هر ماه ۸۰۰ میلیون تومان درآمد ، واقعیتی که زومیت به آن رسیده است اما چگونه ؟

خیلی ساده ، زومیت یک فروشگاه اینترنتی مثل دیجی کالا و یا بامیلو نیست ، زومیت نیازی به انبارداری و سرمایه زیاد ندارد ، زومیت به دفاتر اداری و ساختمان های تجاری نیاز ندارد ، زومیت در یک اتاق سه در چهار هم میتواند ۸۰۰ میلیون تومان در ماه درآمد کند چرا ؟

چون دانش و اطلاعات در یک فلش مموری ۶ سانتی متری هم جا میشود .

ولی منابعی که با آن دانش ۸۰۰ میلیون تومان بدست می آید چیست ؟

800 میلیون درآمد با ابزار سئو حرفه ای که فکرش راهم نمیکنید

تحلیل درست کلمه کلیدی

اولین منبع که میتواند برای شما این درآمد رابدست بیاورد تحلیل درست کلمه کلیدی است و شما برای این کار نیاز به ابزار سئو دارید ابزاری که دقیقا این کار را برای شما بکند تا بدانید که چه محتوایی را باید تولید بکنید .

مگر زومیت بیش از یک مجله اینترنتی است ؟ خیر .

زومیت دقیقا میداند که چه کلمه کلیدی را باید هدف بگیرد تا ترافیک به سمت سایت روانه شود ، پس این گزینه در ذهنتان باشد .

تحلیل درست لینک و لینک سازی

دومین و مهمترین ابزار سئو ابزاری است که به شما کمک کند تا تحلیل لینک سایتهای رقیب و لینک سازی در مکان های درست را انجام دهید .

شما هر چقدر محتوای خوب با کلمات کلیدی سنجیده شده طراحی کنید نمیتوانید به جایگاه خوبی برسید چون هنوز گوگل نمیداند که این محتوای شما در رابطه با چه چیزی است .

تولید محتوای اصولی

سومین و مهمترین ابزار سئو شما برای رسیدن به رتبه های بالای گوگل تولید محتوای اصولی است محتوایی که خواننده وقتی آن را میخواند ، چیزی دست گیرش میشود و ارزشی برایش دارد .

این محتوایی است که با تحلیل و آنالیز ، درست شده است و مانند یک همبرگر آب را از لبو لوچه کاربر آویزان میکند .

با این سه نکته مهم شما در گوگل پادشاهی میکنید اما :

تــکـیه بر جـای بـزرگـان نـتـوان زد به گـزاف             مـگـر اسـبـاب بـزرگـی هـمـه آمـاده کــنی

بــــــــله ! مگر اسباب بزرگی همه آماده کنی .

و واقعا هم شاعر با این بیت سنگ تمام میگذارد 🙂

من در این مقاله همه اسباب بزرگی را به شما معرفی میکنم اسبابی که هیچ جا معرفی نشده و به شما یک راهکاری میدهم که بتوانید از این اسباب بزرگی به خوبی استفاده کنید .

شما به درآمد و موقعیت برندهایی فکر کنید که دیجی کالا ، زومیت ، بامیلو ، چطور و حتی اسنپ ، کافه بازار به دست آورده اند و شاید جالب است بدانید که بدست آوردن این اسباب بزرگی و چند ابزار سئو کار سختی نیست و حتی استفاده از آن ها هم کار چندان سختی به حساب نمی آید .

فقط باید بخواهید که بتوانید به شهرت و مقام و پول و درآمد خوب رسید و از این مسائل بگذریم اگر ابزار سئو درست و حسابی در دنیای اینترنت نداشته باشیم چگونه میتوانیم انتظار داشته باشیم که رویای کسب درآمد اینترنتی مان به واقعیت بپیوندد .

دانش و اطلاعات یعنی قدرت (Knowledge Is Power)

کاملا رک و پوست کنده : دانش یعنی “قدرت”

و قدرت یعنی چیزی که برندهای بزرگ در تلاش هستند تا شما نداشته باشید .

و یک موضوع مهم در دنیای اینترنت : دانش و اطلاعات با آنالیز و تحلیل بدست می آید .

همین گوگل را در نظر بگیرید ، من و شما تنها کاری که میکنیم در این سایت که یک موتور جستجو است کلمات و عباراتی را سرچ میکنیم ولی گوگل ما را از خودمان بهتر میشناسد آیا این اتفاق فقط با دیدن این که ما چه کلمه هایی را سرچ میکنیم بوجود می آید ؟

خیر ! با آنالیز و تحلیل این عبارات و کلمات اتفاق می افتد .

میدانم که تا به این جا متوجه شده اید که شما هم میتوانید آنالیز کنید و طبق آن آنالیز بهترین حرکت را انجام دهید و به شهرت و موقعیت و درآمد برسید و من این خوشحالی را به شما تبریک میگویم .

حالا وقت آن رسیده که تمام اسباب بزرگی را به شما معرفی کنم . آماده اید ؟؟؟

ولی قبل از آن دعوت میکنم به شنیدن یک موسیقی پر مغز که برای یک سریال ساخته شده و ما عبارت Knowledge Is Power را از این سریال وام گرفته ایم .

سریال Game of Thrones

۹ ابزار سئو که سایت شما را معدن طلا میکند

kwfinder

اولین و مهمترین ابزار ، استفاده از اکانت پریمیوم kwfinder است .

در اکانت رایگان آن شما میتوانید روزانه ۵ عبارت کلیدی را بررسی کنید که به درد هیچ وبمستر حرفه ای نمیخورد .

چون علاوه بر این که ما تحقیق میکنیم که پر جستجو ترین عبارت را پیدا کنیم همینطور تحقیق هم میکنیم تا بفهمیم کاربر چرا کلمه را جستجو میکند .

در واقع ما باید نیاز کاربر را پیدا کنیم تا بهترین مقاله را بر اساس نیازش به او ارائه دهیم تا آرام آرام در قیف فروش ما قرار بگیرد .

پس این ابزار سئو همه‌ی این امکان ها را میدهد ولی باید از اکانت پریمیوم آن استفاده کنید .

بازهم نگران نباشید راهی دارم که شما را به اکانت پریمیوم همه این ابزارهای سئو خواهد رساند .

وقتی اکانت پریمیوم این ابزار سئو را دارید به همه این امکانات که در تصویر میبینید دسترسی خواهید داشت و به شکل بسیار شگفت آوری خواهید توانست کلمه کلیدی بسیار عالی و ذائقه و دلایل کاربران برای جستجوی آن کلمه کلیدی متوجه شوید البته این تنها بخشی از قدرت نمایی این ابزار است.

نمایی از قدرت این برادر بزگوار :

kwfinder ابزار سئو و ابزارهای سئو حرفه ای ، برترین ابزار سئو سال 2019

alexa

اگر رقبایتان را نشناسید نمیتوانید در حوزه فعالیت خودتان سر و صدایی ایجاد کنید .

معمولا بیشترین حرکت در یک بازار از سمت رقبای شما اتفاق می افتد و شما فقط بخشی از آن جریان خواهید بود اما یک سوال اگر شما خود ، جریان ساز بازار خودتان باشید چه ؟

این ابزار سئو که باز هم اکانت پریمیوم آن را در نظر داریم ، به شما کمک خواهد کرد که در کلمات کلیدی خودتان که تحقیق کرده اید رقبا را پیدا کنید و سختی رقابت در آن بازار را بسنجید .

تحلیل هایی که با اکانت پریمیوم الکسا بدست خواهید آورد به شما قدرت رقابت کردن خواهد بخشید قدری که شاید خیلی از رقبای شما آن را ندارند .

به تصویر زیبایی از خواهر الکسا توجه کنید 🙂

و فرض بفرمایید همین اطلاعات ساده را درباره رقبای خودتان بدست آوردید وچه بسا که الکسا اطلاعاتی به مراتب بیشتر و پیچیده تر از این را در اختیار شما قرار میدهد ، چه اتفاقات جالبی رخ خواهد داد .

عکس الکسا یکی از ابزارهای سئو با اکانت پریمیوم

semrush

semrush یک ابزار سئو کامل است و شما میتوانید بطور سریع یک تحلیل جامع را با آن انجام دهید .

از پیدا کردن جاهایی که رقبا از آن بک لینک گرفته اند تا پیدا کردن کلمه کلیدی رقبا همه را با semrush میتوانید انجام دهید .

اما وقتی اکانت پریمیوم آن را دارید چه اتفاقی می افتد؟

این ابزار سئو همیشه روی مرورگر شما فعال است تا به شما کمک کند که در لحظه ببینید رقبا در حال انجام چه کاری هستند ، آمار و داده هایی را در لحظه به شما ارائه میدهد که با آن ها میتوانید دنیای وب را مثل برندهای بزرگ زیر و رو کنید .

توجه شما را به دیدن تصویری از بزرگترین برادر این خانواده جلب میکنم :

عکس semrush برترین ابزار سئو سال 2019

 

MOZ

با ابزار سئو MOZ به توان دامین آتوریتی و پیج آتوریتی بالا بروید .

اگر صاحب وبسایت هستید یا یک وبمستر پرتلاش حتما به این فکر میکنید که دامین آتوریتی بالا میتواند شما را پیش گوگل معتبر کند ، اما تنها ابزار در دسترس که میتواند آتوریتی های شما را درست حدس بزند ، ابزار سئو MOZ است .

پــس بــه رقــــابــت قـــدرت و اعـــتبار خـــوش آمـــدید

به تصاویری از خواهر دوم این خانواده توجه کنید :

ابزار سئو MOZ برترین ابزارهای سئو سال 2019

 

ahrefs

مهمترین و هیجان انگیز ترین ابزار سئو ahrefs .

به دنیای لینک ها خوش آمدید .

دنیایی که شما در آن به میلیاردها لینک برای ساختن دسترسی دارید و این اتفاق فقط با چند کلیک می افتد .

شما به کمک این ابزار سئو تمام سایتهایی که رقبایتان در آن ها لینک سازی کرده و تمامی لینک هایی که در حوزه کاری خودتان است را پیدا میکنید و میشوید سلطان لینک در گوگل .

چون وقتی شما لینک سازی صحیح انجام میدهید از رقبای خود جلو می افتید و شما هستید که جریان بازار را تعیین میکنید چون سردمدار آن هستید .

به تصویری از خوشتیپ ترین برادر این خانواده توجه فرمایید :

ابزار سئو : ایچرفز

بسیار عالی !

این خانواده سه برادری و دو خواهری متشکل از  semrush , kwfinder , alexa , moz , ahrefs  را شناختیم و حالا از همین خانواده اشرافی و قدرتمند به شما یک دختر عموی زیبای آمریکایی و یک پسر عموی خوشتیپ آمریکایی را نیز معرفی میکنم !

Lynda

اطلاعات به روز در سطح جهانی درباره بازاریابی اینترنتی و کسب و کار اینترنتی میخواهید ؟

Lynda به شما کمک میکند که همگام با جهان حرکت کنید ، به شما کمک میکند قبل از این که رقبای شما آگاه شوند که قدم بعدی چیست شما قدم بعدی را برداشته باشید .

همگام با جهان حرکت میکنیم جلوتر از همه‌ی سایتهای دیگر .

عکسی جذاب از این دختر عموی آمریکایی زیبا ببینید :

grammarly

اشتباهات تایپی را برای همیشه کنار میگذاریم .

همیشه برای وبمسترها پیش می آید که در میان هزاران کلمه فارسی که مینویسند یک عبارت چند کلمه‌ای انگلیسی هم استفاده میکنند حالا شما فکر کنید این عبارت هم ، غلط املائی ، غلط تایپی و یا غلط فنی داشته باشد .

عجب غوغایی به راه می افتد ، از این اشتباهات جلوگیری کنید .

و یا حتی شاید شما در بازار بین المللی فعالیت میکنید اینبار این ابزار سئو به خوبی همراه و همکار شما خواهد بود .

توجه شما را به این پسرعموی آمریکایی و خوشتیپ ، این خانواده جلب میکنم :

برترین ابزار سئو سال 2019 grammarly
بالای ۱۰ میلیون کاربر که ازgrammarly استفاده میکنند

مهمترین ابزارهای سئو در ایران

یک سوال مهم !

بله معرفی این خانواده ارزشمند و اشرافی هم به پایان رسید ولی داستان ما با این دوستان هنوز به پایان نرسیده است .

شابد برایتان سوال شده باشد که اکانت پریمیوم این ۹ ابزار سئو چند هزار تومان هزینه دارد ؟

که من بطور مشخصی برایتان توضیح میدهم :

kwfinder pricing : از ۳۰ دلار تا ۸۰ دلار در ماه

alexa pricing : از ۱۵۰ دلار تا ۳۰۰ دلار در ماه

semrush pricing : از ۱۰۰ دلار تا ۴۰۰ دلار در ماه

moz pricing : از ۱۰۰ دلار تا ۱۰۰۰ دلار در ماه

alexa pricing : از ۱۵۰ دلار تا ۳۰۰ دلار در ماه

ahrefs pricing :  از ۱۰۰ دلار تا ۱۰۰۰ دلار در ماه

lynda pricing : از ۲۵ دلار تا ۵۰ دلار در ماه

grammarly pricing : از ۱۲ دلار تا ۱۵۰ دلار در ماه

و یک حساب سرانگشتی :

بطور میانگین ، هزینه‌ی استفاده از هر ابزار سئو با اکانت پریمیوم را ۱۵۰ دلار در نظر میگیریم و دلار را نیز از ۱۰هزارتومان(قیمت بازار آزاد) حساب میکنیم تا ببینیم در یک سال چقدر هزینه برای آمریکایی ها باید بپردازیم :

۱۵۰(میانگین هر اکانت)*۱۰۰۰۰(قیمت هر دلار)*۱۲(ماه در یکسال)=۱۸/۰۰۰/۰۰۰تومان

آیا شما حاضرید برای رسیدن به درآمد ۸۰۰/۰۰۰/۰۰۰ تومان در ماه اینقدر هزینه کنید ؟؟

ولی این قیمیت ۱۸ میلیون تومان همچنان برای چند ابزار سئو گران به نظر می آید ، نظر شما چیست ؟

به نظر من گران نیست که هیچ بلکه بسیار هم به صرفه است چون به نظر ما در تیم رسانه امین هر کسی که قدرت کسب و کار اینترنتی را درک کرده باشد البته که این ۱۸ میلیون تومان برای او گران به حساب نمی آید .

اما نگران نباشید من و تیم رسانه امین اینجا هستیم که برای کسب و کار اینترنتی شما راه حل های بهتری پیدا کنیم .

همان راه حل هایی که خودمان نیز از آن ها استفاده میکنیم 🙂

اما قبل از آن به این موضوع توجه کنید :

شما یک برنده هستی یا یک بازنده ؟

این سوال مهمترین سوالی است که باید از خودتان بپرسید .

در طول سال هایی که در حوزه بازاریابی اینترنتی مشغول بودم افراد زیادی را دیدم که فقط به عنوان هدر دادن وقت و انرژی و پول وب سایتی برای خود راه اندازی کرده بودند و فکر میکردند در حال انجام کار مفیدی هستند .

این افراد همان کسانی هستند که سطح وب فارسی را پر کردند از مطالب به درد نخور و کپی شده از جاهای دیگر .

این افراد امروز هم کم نیستند که با رویای کسب درآمد میلیاردی از اینترنت در حال فعالیت هستند ولی در پایان میلیون ها تومان هم از دست داده اند .

برای این افراد این ، ۹ ابزار سئو را به رایگان هم بدهی باز هم ناراضی هستند و جالب است که با این ابزارهای سئو هم نمیتوانند کاری را پیش ببرند چرا ؟

چون کل مسیر را اشتباه رفته اند .

اما برخی از افراد هستند که همین الان در سطح وب فارسی وجود دارد .

این افراد قدم های کوچک ولی منظم و هوشمندانه برمیدارند ، از همان اوایل کار به درآمدهای کوچکی میرسند و طولی نمیکشد که کسب و کار اینترنتی خود را سر به سر میکند و بعد از یک سال به سودهای سرشاری میرسند .

این افراد میدانند که هر موقعیتی را چگونه بسنجند و از آن نفع کسب و کار خود استفاده کنند .

حالا شــما تصمیم بگیرید که میخواهد جزء کدام دســـته از افـــراد باشید؟

ما در رسانه امین این موقعیت را برای شما آماده کرده ایم تا از آن استفاده کنید .

دیگر لازم نیست سالانه ۱۸/۰۰۰/۰۰۰ میلیون تومان پول بپردازید تا به این اسباب بزرگی و ابزارهای سئو دسترسی داشته باشید .

شما میتوانید این ابزارها را با روزی ۴۰۰۰ هزار تا ۸۰۰۰ هزار تومان داشته باشید (بسته به تعداد ابزاری که میخواهید داشته باشید).

شما با ۴۰۰۰ هزار تومان میتوانید :

 • یکبار سوار تاکسی شوید !
 • یک آبمیوه بی کیفیت بنوشید !
 • ۴ نخ سیگار کِنت بخرید !
 • یک شارژ سیم کارت بخرید + یک نخ سیگار !
 • بعد از ۱۰ روز ، کتاب ملت عشق را بخرید !
 • یک لیوان چای بنوشید !
 • ۲ بار سوار مترو بشوید !
 • یا وب سایت خود را تبدیل به معدن طلا کنید و ماهانه میلیون ها درآمد داشته باشید

این یک فکر هوشمندانه است و گیرنده آن شما هستید

مشاوره رایگان تلگرامی

مشاوره رایگان تلفنی

حرف آخر اینکه :

در این مقاله باهم یاد گرفتیم که چگونه میتوانیم دانش و اطلاعات را جمع آوری و آنالیز کنیم و از همین طریق در صحیح ترین مسیر حرکت کنیم .

مسیری که همه برندهای بزرگ و رقبای شما در آن حرکت میکنند .

ما باهم یاد گرفتیم که در دنیای وب باید نسبت به بازار هدف دیدگاه داشت و آن ها را به خوبی شناخت و بعد از شناخت مناسب ترین محصول ، محتوا و خدمت را به آن ها ارائه داد که در این صورت میتوان گفت که میتوانیم مشتری بیشتری داشته باشیم .

و در آخر فهمیدیم که باید جزء کدام دسته از افراد باشیم ، کسانی همیشه تلاش میکنند تا شکست بخورند و یا کسانی که قدم های مناسب و هوشمندانه برمیدارند .

ما به شما گفتیم که تصمیم گیرنده شما هستید و شما انتخاب میکنید که کدام راه را تا اتنها بروید .

هر کاری ابزار خود را دارد و کسب و کار اینترنتی هم از این موضوع مستثنا نیست و بدانید که ماهم در رسانه امین از این ابزار استفاده میکنیم و ممکن نیست برند معتبر و قدرتمندی باشی ولی از این ابزار استفاده نکنی .

برای شما آرزوی خوشبختی و سعادتمندی میکنم و از شما دعوت میکنم .

برای دریافت کد تخفیف ۵۰ هزار تومانی میتوانید ایمیل خود را وارد کنید و از آن بهره مند شوید 🙂

 

 

توجه : در نظر داشته باشید که بعد از وارد کردن ایمیل در صف ارسال قرار میگیرید که با رسیدن نوبت شما ، سرور لینک را به شما ارسال خواهد کرد و این پروسه شاید کمی زمانبر باشد پیشا پیش از صبوریتون متشکریم

تبلیغ آموزش بازاریابی اینترنتی

۰%

User Rating: ۵ ( ۳ votes)

درباره امین لطفی

اگر صدبار دیگر به دنیا بیام بازهم کار بازاریابی را انتخاب میکردم و تا چیزی را تست و آزمایش نکنم آن را انتقال نمیدهم پس با خیال راحت از آموزه های سایت استفاده کن ، من اینجا هستم کمک کنم تا سودزا ترین و پول زا ترین کارها رو توی اینترنت انجام بدی .

2 دیدگاه ها

 1. با سلام به شما و عرض خداقوت واقعا مطلب عالی بود و قشنگ معلومه که دست نوشته یک حرفه ای هست و من بعنوان یک وبمستر واقعا لذت بردم و همینطور مرسی از شما بابت اینکه حالا من از قبل هم دارم از ابزاراتون استفاده میکنم و هم یکی از مطالعه کننده های پر و پا قرص سایت رسانه امین هستم .
  همیشه شاد و سرزنده باشید

  • سلام به تو فرجام عزیز
   خیلی خوشحالیم از این که همراه و دوست عزیزی مثل توداریم که از مطالعه مطالب ما لذت میبری و در تلاش هستیم که همیشه بهتر از قبل ظاهر بشیم که شما و بقیه دوستانِ رسانه امین راضی و خشنود باشند .
   تشکر از شما

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *