خانه / بازاریابی اینترنتی / رازهای رسیدن به صفحه اول گوگل و افزایش درآمد اینترنتی

رازهای رسیدن به صفحه اول گوگل و افزایش درآمد اینترنتی

همه وبمستر ها و صاحبین سایت و مدیران وب عاشق این هستند که در صفحه اول گوگل بصورت تضمینی دیده شوند . اما یک کسب و کار اینترنتی نیاز به بازاریابی اینترنتی صحیح نیاز دارد پس در این مقاله همراه من باشید تا درباره راه و روش هایی با هم گفت و گو کنیم که به ما این اطمینان را میدهد که ما در صفحه اول گوگل ظاهر میشویم .

صفحه اول گوگل تضميني

در این مقاله درباره راه ها و روش هایی با شما صحبت میشود که میتوانید با آن ها در طی ۶۰ روز در صفحه اول گوگل بصورت تضمینی ظاهر شوید پس بدون معطلی میرویم سراغ مطالب جذاب و کاملا تست شده .

راستی اگر سئو کار نیستید نگران نباشید تیم رسانه امین کنار شماست تا به نتیجه مطلوبی برسید و همین طور این مقاله طوری طراحی شده است که هم به درد یک حرفه‌ای میخورد و هم به درد یک تازه 🙂

چرا باید در صفحه اول گوگل باشید ؟

بودن در صفحه اول گوگل مستلزم راههایی است که تضمین کند شما حتما در آن جایگاه قرار میگیرید اما دلایل مختلفی دارد که صاحبین سایت ها میخواهند آن را تجربه کنند .

یکی از مهمترین دلایل آن افزایش ترافیک است ولی افزایش ترافیک به خودی خود برای شما درآمد زا نخواهد بود چرا که : هیچ فردی در اولین بازدید خود از وب سایت شما ، از شما خرید نخواهد کرد ولی این موضوع مطرح است که کاربر از هر محتوای شما بازدید کرد باید وارد فرآیندی شود که شما از قبل برای او آماده کرده اید که در نهایت این فرآیند به موضوع خرید و فروش یک محصول و خدمت ختم میشود .

رسیدن به صفحه اول گوگل بصورت تضمینی برای جذب مشتری

صفحه اول گوگل تضميني بخش جذب مشتری از طریق ترافیک گوگل

همانطور که گفته شد مشتری با بازدید از مقاله شما باید وارد یک فرآیند چند وجهی شود و این فرآیند در نهایت به فروش یک محصول ارزشمند ختم شده تا کاربر با رضایت تمام از سایت شما خارج شود .

پس اگر میخواهید در صفحه اول گوگل باشید ولی هنوز فرآیندی آماده نکرده اید بدانید که :

صفحه اول گوگل تضميني و ضرب المثل زنبور بی عسل با عکس زنبور

خود من هم رابطه زنبور عسل و رسیدن به صفحه اول گوگل را متوجه نشدم و دقیقا نمیدانم این شعر را برای چه چیز به شما گفتم 🙂 !!!

ولی این را خوب میدانم که زنبورِ سایت شما وقتی عسل ناب میدهد که مشتری شما داخل سایتتان دقیقا بر اساس برنامه شما حرکت کند که در ادامه خواهم گفت که تولید محتوا یکی از مهمترین عملیاتی است که شما با آن میتوانید این کار را انجام دهید .

به هر حال از زنبور و عسل و انسان بی محتوا که بگذریم بودن شما در صفحه اول گوگل برای شما مشتری های زیادی خواهد آورد و این مسئله ارزشی است که هیچ قیمتی روی آن نمیتوان گذاشت .

شهرت و معروفیت تضمینی با بودن در صفحه اول گوگل

در واقع منظور ما اینجا از شهرت ساختن یک برند خوب برای کسب و کار اینترنتی شما یا برای خود شما است .

در واقع بودن در صفحه اول گوگل ، زنبور بی عسل ما را تبدیل به یک برند خوبی میکند که میتواند آرام آرام به شهرت خیلی خوبی هم برسد .

پس من تلاش شما را تحسین میکنم که میخواهید زنبور خود را مجبور به تولید عسل کنید .

اما یک نکته مهم :

برخی از انواع زنبورها هستند که بخاطر نژادی که دارند یا عسل تولید نمیکنند یا اگر هم تولید کنند آن عسل سمی و غیرقابل میل کردن خواهد بود .

در این بخش از شما میخواهم تا آنالیز کنید که آیا سایتِ زنبوری شما عسل خوب و ناب تولید میکند یا اصلا به تولید کردن عسل علاقه ای ندارد !

عسل ، همان ارزش پیشنهادی است که شما برای مشتری ها ارائه میدهید .

برای مثال تصور کنید که شما در صفحه اول گوگل هستید و روزانه چندین هزار بازدید کننده دارید و هر بار که پنل مدیریت سایت خود را باز میکنید ده ها کامنت هم دریافت کرده اید ولی هیچ محصولی ندارید که ارائه بدهید یا اگر محصولی هم که دارید خیلی بی کیفیت است که مشتری ها از آن احساس نارضایتی میکنند .

این همان عسل سمی است که با خوردن آن همه مشتری ها مسموم میشوند و نسبت به برند شما بدبین خواهند شد .

پس شما اگر متخصص این کار نیستید حتما به مشورت با یک متخصص نیاز دارید که راهنمای صحیحی به شما ارائه دهد و حرکت شما را آسان کند که در ادامه درباره زنبورهای متخصص هم صحبت خواهم کرد .

ولی قبل از آن باید بدانیم که چه چیزهایی باعث میشود سایت زنبوری ما عسل سمی تولید کند .

پس همراه من باشید 🙂

از چه راههایی برای رسیدن به صفحه اول گوگل نباید استفاده کنیم ؟

دقت کنید که این همان نقطه‌ای است که بسیاری از صاحبین سایت را دچار اشتباه میکند .

چند راه وجود دارد که با آن رسیدن به صفحه اول گوگل بصورت تضمینی امکان پذیر است اما این راه ها باعث خواهند شد که سایت زنبوری شما تا آخر عمر عسل سمی تولید کند یکی از آن ها استفاده از گوگل ادز است .

google Ads ( تبلیغات گوگل ) و داستان بازدید کننده های بی پول

شاید با موضوع گوگل ادز آشنایی داشته باشید و یا اگر ندارید در یک توضیح کوتاه میتوانم بگویم که گوگل ادز فرآیندی است که در آن به گوگل مبلغی را پرداخت میکنید تا شما را به صفحه اول گوگل ببرد . یک راه تضمینی برای رسیدن به این جایگاه است ولی الزاما راه درستی نیست ، چــرا ؟

چون ۶۰ % از کاربران روی سایتهایی که گوگل ادز دارند کلیک نمیکنند و در واقع به محتوای آن سایت ها اعتماد ندارند و از طرفی دیگر هزینه های گوگل ادز دلاری بوده و برای سایتهای ایرانی به صرفه نیست که از آن استفاده کنند .

صفحه اول گوگل تضميني و توضیحاتی گوگل ادز یا تبلیغات گوگل google ads

و موضوع مهم دیگر این است که اگر از گوگل ادز برای رسیدن به صفحه اول گوگل استفاده کنید همیشه در آن جایگاه باقی نخواهید ماند چون سایت هایی که محتوای ناب و بهتر از شما تولید میکنند این جایگاه را از شما خواهند گرفت و گوگل حتی اهمیتی به این موضوع نمیدهد که شما پولی پرداخت کرده اید و باید در صفحه اول گوگل باشید .

در واقع گوگل به تنها چیزی که اهمیت میدهد رضایت کاربر است و الگوریتم های بسیار زیادی هم برای سنجیدن این موضوع ساخته است . از طرفی دیگر شما رتبه اول گوگل هم قرار بگیرید همه بازدید کننده ها مشتری شما نخواهند بود چون بسیاری از آن ها حتی قصد خرید محصول شما را ندارد…

پس پیشنهاد تیم رسانه امین به شما این است که از آن استفاده نکنید .

ولی موضوع دیگری هم هست که باعث میشود زنبورِ سایت شما عسل سمی تولید کند و آن هم لینک های اسپم است .

Spam links و خداحافظی از دنیای وب

شاید شما به عنوان یک صاحب وب سایت بدانید که یکی از مهمترین عملیات سئو لینک سازی صحیح است اما این لینک سازی صحیح دقیقا چیست ؟

لینک سازی صحیح یعنی هر کاری برای سئو انجام میدهید ولی در عین حال کاملا طبیعی جلوه میکنید که بسیار مبحث گسترده‌ای است که در حوصله این مقاله نمیگنجد .

به هر حال خیل عظیمی از لینک هایی که سئوکاران تازه کار میسازند لینک های اسپم و غیر طبیعی است که باعث میشود سایت به سمت پنالتی شدن روانه شود و این یعنی خداحافظی از دنیای وب .

ولی در مقابل ، لینک سازی صحیح که تکنیک های حرفه‌ای خود را دارد کاری میکند که شما به سمت صفحه اول گوگل بصورت تضمینی حرکت کنید و در آن جا ماندگار شوید .

صفحه اول گوگل تضميني و توضیحاتی درباره لینک های اسپم

پس پیشنهاد میکنم از ساختن لینک و استفاده از آنتی بیوتیک های خود سرانه جدا خودداری کنید 🙂

این دو پیشنهاد را جدی بگیرید چرا که ساختن لینک خود سرانه به سایت شما و استفاده از آنتی بیوتیک به بدن شما آسیب خواهد زد .

البته بازهم معلوم نیست که وسط بحث سئو و رسیدن به صفحه اول گوگل بصورت تضمینی ، بحث آنتی بیوتیک چه کار میکند ولی موضوعی ای که معلوم است استفاده از آنتی بیوتیک بصورت خود سرانه باعث میشود بدن شما در مقابل آن مقاوم شود و به هنگام مریضی دیگر آن آنتی بیوتیک تاثیری برای شما نخواهد داشت و شما مجبور خواهید بود مدت طولانی تری با بیماری خود دست و پنجه نرم کنید .

که دقیقا ساختن لینک نامناسب هم همین کار را با سایت شما خواهد کرد و گوگل کاری با سایت شما میکند که دیگر ساختن لینک هم برای آن بی تاثیر میشود و شما باید این دفعه بصورت جدی با وب سایت خود خداحافظی کنید .

سایتهای افزایش بازدید و ترافیک ( چند قطره سیانور برای سایت )

فیلم “سیانور” یکی از فیلم های اَسف بار و غم انگیز ایرانی به کارگردانی بهروز شعیبی است که در آن دو نفر از اعضای فرقه رجوی بنا به دستور مافوق خود در عملیاتی مجبور به استفاده از قرص سیانور میشوند تا به دلیل افشا نشدن اطلاعات به زندگی خود پایان دهند .

در این فیلم خوردن سیانور ، این دو نفر به طرز وحشتناکی به تصویر کشیده شده است که بعد از دیدن آن شاید چند روز درگیر ماجرا و داستان فیلم شوید .

سایتهای افزایش بازدید و ترافیک دقیقا همین داستان وحشتناک را بر سر سایت شما می آورند و شاید اثرات جانبی استفاده از این سایت ها به گونه باشد که ماه تلاش کنید تا آن اثرات را ازبین ببرید .

سایتهای افزایش بازدید و ترافیک ، سرویس هایی هستند که شما با عضویت در آن ها از سایت های دیگران برای چند ثانیه بازدید میکنید و سکه یا امتیاز جمع آوری کرده و با پرداخت آن سکه ها شما هم میتوانید برای سایت خود بازدید یا ترافیک بگیرید .

اما بسیاری از تازه کارها نمیدانند که رسیدن به صفحه اول گوگل بصورت تضیمینی راه و روش خودش را دارد در واقع شما با استفاده از سایتهای افزایش ترافیک ، یک قرص سیانور را در دهان وب سایت خود قرار میدهید و بعد اسلحه را زیر چانه‌ی وب سایت خود میگذارید و تهدید میکنید که اگر قرص را نجود شلیک خواهید کرد .

صفحه اول گوگل تضميني و توضیحاتی درباره سایت های افزایش ترافیک

عجب داستان تلخ و وحشتناکی ، امیدوارم شما این کار را نکرده باشید 🙁

روش های صحیح رسیدن به صفحه اول گوگل بصورت تضمینی

برای رسیدن به رتبه یک گوگل بصورت تضمینی چند راه حل خوب وجود دارد اگر چه شما وقتی آرام آرام مهارت فنی و تخصصی را بدست می آورید و متوجه تکنیک ها و راههای مختلف میشوید ولی هیچ تکنیکی به اندازه این سه روش که میخواهم برای شما معرفی کنم کاربرد نخواهد داشت .

پــس با دقــت این بــخش را مــطالعه کــنید چــون باید تــصمیمـی جــدی بــگیرید 🙂

اولین و مهمترین روش در هر نوع فعالیت سئو ، کاری است که در این مقاله راجع به آن کمی توضیح داده ام : لینک سازی

لینک سازی صحیح

لینک سازی صحیح همانطور که قبل ترها گفته شد راهی است که با آن به رتبه اول گوگل بصورت تضمینی میرسید و خوشا به حال کسانی که به این جایگاه و مقام رفیع میرسند و در آن پادشاهی میکنند .

ولی موضوع مهم این است که :

تــکیه بــر جــای بــزرگان نــتوان زد بـه گـزاف        مــگر اسـباب بــزرگی هــمه آمــاده کنی

بـــله !

من تقریبا در بسیاری از مقالاتی که درباره سئو و بازاریابی اینترنتی مینویسم این شعرِ بسیار گران را از حافظ بازگو میکنم .

چون واقعا رسیدن به مقام های بالا ، مخصوصا در گوگل اسباب بزرگی هم میخواهد و این یک واقعیت است که باید آن را پذیرفت اما وجهه جالب آن این است که یکی از اسباب رسیدن به بزرگی در گوگل دانش است .

بله منظورم همان تولید محتوا است .

تولید محتوای اصولی

صفحه اول گوگل تضميني و تولید محتوا

رسیدن به صفحه اول گوگل بصورت تضمینی زمانی اتفاق می افتد که کاربر نفعی از شما ببرد و اگر این اتفاق نیافتد محال امر است که بتوانید به صفحه اول گوگل برسید.

برای نفع رساندن به کاربر هم باید محتواء اصولی تولید کنید ، محتوایی که کاربر با مطالعه آن چیزی از شما یاد میگیرد و زندگی آن کمی بهتر از قبل میشود .

مانند همین مقاله‌ای که در حال مطالعه آن هستید 🙂

این سه مورد که دو مورد آن را مطالعه کردید از مهمترین اسباب بزرگی در دنیای وب و رسیدن به صفحه اول گوگل هستند حالا میرویم سراغ مهمترین و آخرین مورد .

درک صحیح کلمه کلیدی

بسیاری از صاحبین سایت و کسب و کارهای اینترنتی با این که تولید محتوا میکنند و به نحوی از کلمات کلیدی در سایت خود استفاده میکنند ولی هیچ درکی از آن ندارند.

در همین جا من به شما روشی را معرفی میکنم تا با آن به بهترین شکل ممکن کلمات کلیدی را درک کنید و به نسبت آن محتوا تولید کنید تا به صفحه اول گوگل بصورت تضمینی برسید.

در این روش وقتی میخواهید از هر کلمه کلیدی‌ای در سایت خود استفاده کنید یک سوال مهم از خودتان میپرسید :

کاربر به دنبال چه چیزی است که این کلمه را جستجو کرده است ؟

بــــله ! جواب دادن به این سوال ساده تاثیراتی در بیزینس شما خواهد گذاشت که شما دهانتان از تعجب باز خواهد ماند .

شاید باور نکنید یکی از دلایل موفقیت سایت رسانه امین استفاده از همین سوال ساده بوده است .

قبل از نوشیدن جام زهر با یک متخصص مشورت کنید

زنبورهای متخصص یادتان هست ؟

بله همان زنبورهایی که هم خودشان عسل ناب تولید میکنند و هم میتوانند به شما کمک کنند تا بهترین عسل را تولید کنید البته نه خودتان بلکه سایت شما 🙂

همیشه بودن یک متخصص در هر کاری به شما کمک خواهد کرد که شما راه را سریع تر و راحت تر بپیمایید .

صفحه اول گوگل تضميني و استفاده از متخصصین و حرف استیو جابز

بله این حرف استیو جابز واقعا تامل برانگیز است 

پس بهتر است به یک نتیجه برسید که آیا دانش شما به حدی است که میتوانید مواردی را که در این مقاله گفته شد را به کار ببندید یا نه ؟

البته مطالب گفته شده در این مقاله تنها یک صدم از داستان رسیدن به صفحه اول گوگل بصورت تضمینی است .

با این حال شما میتوانید با یک تماس ساده از مشاوره کاملا رایگان متخصص های رسانه امین استفاده کنید تا آن در این راه پر پیچ و خم در کنار شما باشند .

کلام آخر

در این مقاله ارزشمند و پر سود با هم یاد گرفتیم که از چه راه هایی نباید استفاده کنیم و همین طور یاد گرفتیم که با چه راه هایی میتوان در ۶۰ روز به صفحه اول گوگل بصورت تضمینی آمد .

یاد گرفتیم که متخصص ها چه کارایی در کسب و کار ما خواهند داشت و همینطور متوجه شدیم که چرا باید در صفحات اول گوگل باشیم .

اما یک موضوع مهم هنوز ناگفته مانده است :

آن هم این که مسیر صفر تا صد در دنیای وب ، مسیری است پر از آزمایش و روندی است زمانبر و این یک قانون کاملا طبیعی است که همه کسب و کارهای اینترنتی آن را قبول کرده اند .

اما زمانبر بودن آن به این معنی نیست که شما پنج سال مسیر اشتباه را طی کنید و بعد از پنج سال نتیجه‌ای بدست نیاورید و به این فکر کنید که بله این مسیر زمانبر است پس شاید هنوز وقت آن نرسیده که در وب موفق شوم .

نه خـــیر ! لطفا این موضوع را از ذهن خود حذف کنید .

زمانبر بودنِ رسیدن به موفقیت در دنیای وب به این معنا نیست که شما مسیر اشتباه هم بروید باز هم موفق شوید .

در واقع افراد متخصص به شما کمک میکنند تا مسیر درست را از شتباه تشخیص دهید .

و یادتان نرود که در این زمینه متخصصین رسانه امین آماده اند تا به شما مشاوره دهند پس میتوانید با شماره تلفن درج شده در زیر تماس بگیرید و کاملا رایگان از مشاوره متخصصین ما استفاده کنید .

و همینطور ما منتظر نظرات و همچنین راهکارهای شما برای رسیدن به صفحه اول گوگل هستیم پس در بخش دیدگاه ها آن ها را با ما به اشتراک بگذارید .

با آرزوی موفقیت و سربلندی برای تک تک شما عزیزان .

از شما دعوت میکنم برای صرف یک لیوان چای داغ و یک مقاله دبش :

مهمترین ابزار سئو برای رسیدن سریع به رتبه های اول گوگل

تبلیغ آموزش بازاریابی اینترنتی

 

۰

رسیدن به صفحه اول گوگل آرزوی هر وبمستری است ولی سخت پای این هدف ایستادن کار هر وبمستری نیست و من میدانم کسانی که رسانه امین را دنبال میکنند و محتواهای ما را مطالعه میکنند میدانند که رسیدن به هدف هزینه هایی هم دارد پس کمی از وقتت را برای وبسایتت هزینه کن تو لایق موفقیت هستی

User Rating: ۵ ( ۱ votes)

درباره امین لطفی

اگر صدبار دیگر به دنیا بیام بازهم کار بازاریابی را انتخاب میکردم و تا چیزی را تست و آزمایش نکنم آن را انتقال نمیدهم پس با خیال راحت از آموزه های سایت استفاده کن ، من اینجا هستم کمک کنم تا سودزا ترین و پول زا ترین کارها رو توی اینترنت انجام بدی .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *