خانه / دسته‌بندی نشده / آموزش بازاریابی و شش راه برای تحول کسب وکار به همراه فایل صوتی

آموزش بازاریابی و شش راه برای تحول کسب وکار به همراه فایل صوتی

آموزش بازاریابی به سبک بازاریابی با سرعت نور یکی از روش های بسیار خلاقانه ای است که کسب و کار بسیاری از صاحبان کسب و کار و استارت آپ ها را متحول کرده است.

در این مقاله بسیار مفید که همراه یک فایل صوتی بسیار جذاب و زیبا ارایه شده است میتوانید با کمک آن تاثیر خوبی برای کسب وکار خودتان بگذارید برای دریافت فایل صوتی به آخر این مقاله مراجعه کنید.

آموزش بازاریابی

چه آموزش بازاریابی ای لازم است برای تحول

همه ی ما میدانیم که روند های بازاریابی برای هر کسب و کاری لازم است و بسیار بدیهی است که هر صاحب کسب و کاری میتواند آن را یاد بگیرد.

اما همانطور که در مقاله های قبلی گفتم بازاریابی روند های پیچیده ی خود را دارد که امین لطفی با بنیانگذاری و ارایه سبکی نوین بنام بازاریابی با سرعت نور این روش های پیچیده را به راه های بسیار ساده و بسیار قابل فهم تبدیل کرده است که همه میتوانند از آن استفاده کنند که به چند مورد از این روش ها در این مقاله اشاره خواهد شد.

روش اول

خود انسانی مان را بشناسیم

یکی از راه هایی که با کمک آن میتوانید به بهترین شکل ممکن کسب و کار خود را بازاریابی کنید این است که خود انسانی مان را به بهترین شکل ممکن بشناسیم همانطور که در فایل صوتی موجود در آخر این مقاله به طور مفصل به آن خواهیم پرداخت خواهید دید که انسان چند نوع هوش دارد و چگونه میتواند از آن ها برای بازاریابی و پول آفرینی بهره گیری کند.

همه ی کسانی که به هر نحوی خریدار یا مصرف کننده ما محسوب میشوند انسان هستند این همان نکته طلایی بسیار مهم است.

نکته طلایی بسیار مهم در بازاریابی با سرعت نور : همه ی کسانی که به نحوی مصرف کننده و خریدار محسوب میشوند انسان هستند.

این همان درکی است که در کسب وکارهای موجود در ایران شاهدیم که بسیار پایین است.

دانستن همین مطلب مهم که به تفصیل در فایل صوتی توضیح داده شده است به شما کمک خواهد کرد با تحلیل و کمی دقت در رفتار همین مشتریانی که الان دارید متوجه بشوید که نقطه ی اساسی افزایش فروش شما در کجاست.

آنالیز رفتار انسانها و واکنش آن ها نسبت به هر اتفاقی یکی از کارهای مهمی است که یک صاحب کسب وکار یک بازاریاب حرفه ای نباید از آن غافل شود که در این مقاله آموزش بازاریابی به همراه فایل صوتی شما یادخواهید گرفت.

سه راه،سه استراتژی و چرخه اقتصاد

همه کسانی که در بازار های مختلف فعالیت دارند باید آموزش بازاریابی ای ببینند تحت عنوان راه ها و استرتژی های کسب و کار و ثروت آفرینی.

در اینجا باید بگم که سه راه بسیار مهم وجود دارد که میتوانید از آن ها پول آفرینی کنید و سه استرتژی بسیار کابردی نیز وجود دارد که با تطبیق آن ها متوجه میشوید که جریان پول در کدام طرف است و شما باید به طرف کدام جریان بازاریابی کنید.

دانستن این شش مورد و تطبیق آن ها در نهایت منجر به این میشود که متوجه بشوید چرخه اقتصاد چگونه کار میکند فقط متوجه شدن همین نحوه کار چرخه اقتصاد بمبی  است در روند افزایش در آمد و ثروت آفرینی که به همه ای موارد در فایل صوتی به خوبی اشاره شده است.

از همین جا فایل صوتی را دریافت کنید

نقشه گنج بازاریابی

با در نظر گرفتن یادگیری دو گزینه خود انسانی و شش راه و چرخه اقتصاد الان آماده هستید که نقشه گنجی برای خودتان یا برای کسب وکارتان بکشید دراین آموزش بازاریابی بسیار مفید با یک دید کلی میتوانید نقشه ای روی کاغذ برای خودتان طراحی کنید و طبق آن جلو بروید.

چرا روی کاغذ

یکی از دلایلی که انسانها نمیتوانند برای کسب وکار خود بازاریابی کنند یا از کسب وکار خود پول آفرینی کنند نبود آموزش بازاریابی در راستای تدوین کردن راه است.

کشیدن راهی که باید طی بکنید از صفر تا صد به شما کمک میکند که بتوانید متوجه شوید که چه کار باید انجام دهید و آرام آرام با انجام دادن آن ها در مدت زمان بسیار کوتاهی میتوانید به پول خوبی برسید.

آموزش بازاریابی
هدف سایت مرجع آموزش بازاریابی با امین لطفی موفقیت کسب وکار هاست

سخن پایانی

با تمامی گفته ها در این مقاله متوجه شدیم که آموزش بازاریابی چقدر میتواند برای ما مفید باشد و همیشه در تمامی مقاله ها اشاره کرده ام که نبود آگاهی در قرن بیست و یکم از مهمترین عواملی است که کسب وکار ها را فلج میکند و منجر به شکست آن ها در بازار رقابت میگردد.

آموزش بازاریابی با سرعت نور با صدای امین لطفی : دریافت فایل صوتی

درباره امین لطفی

اگر صدبار دیگر به دنیا بیام بازهم کار بازاریابی را انتخاب میکردم و تا چیزی را تست و آزمایش نکنم آن را انتقال نمیدهم پس با خیال راحت از آموزه های سایت استفاده کن ، من اینجا هستم کمک کنم تا سودزا ترین و پول زا ترین کارها رو توی اینترنت انجام بدی .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *