خانه / کسب و کار اینترنتی / ۳ راز مهم درباره‌ی کسب درآمد اینترنتی از سایتهای خارجی

۳ راز مهم درباره‌ی کسب درآمد اینترنتی از سایتهای خارجی

کسب درآمد اینترنتی از سایتهای خارجی عبارتی وسوسه کننده است که همه ما را به یاد درآمدهای دلاری و درآمد های بیت کوینی میندازد .

اما آیا میتوان چنین درآمدهایی داشت ؟

آیا ما در رابطه با این نوع از کسب درآمد اینترنتی با یک واقعیت روبرو هستیم یا یک توّهم ؟

به نظر شما راه صحیح کسب درآمد اینترنتی از سایتهای خارجی کجاست ؟

در این مقاله بسیار شگفت انگیز با هم صفر تا صد رسیدن به کسب درآمد اینترنتی از سایتهای خارجی را بررسی میکنیم .

ولی قبل از آن شما را دعوت میکنم به شنیدن داستانی عجیب و غریب از خودم که سال ها پیش اتفاق افتاد… .

همراه من باشید .

تصویر شاخص برای کسب درآمد اينترنتي از سايتهاي خارجي

چگونه میشود به کسب درآمد میلیونی از سایتهای خارجی رسید ؟

داستان از جایی شروع شد که…

من سال ها پیش وقتی از اولین رشته دانشگاهی ام یعنی علوم سیاسی انصراف دادم (برخی از دوستان میدانند که من اسطوره انصراف از سه رشته معتبرِ علوم سیاسی ، حقوق و مدیریت بازرگانی از دانشگاه های معتبر هستم) با توجه به دانشی که درباره بازاریابی و بقیه مسائل مربوطه داشتم در یک لوازم یدکی فروشی معروف مشغول به کار شدم که صاحب آن فروشگاه یک بیزینس من کارکشته بود .

با اینکه آن زمان ها با خودم فکر میکردم خدایا چرا باید من در این شرایط به عنوان یک کارمند دون پایه مشغول به کار شوم ولی دست تقدیر به من آموخت که هیچ چیزی بدون دلیل برایت اتفاق نمی افتد و من از آن بیزینس من کارکشته چیزهایی یاد گرفتم که امروز بیزینس خودم را روی آن آموزه ها بنا کردم .

در آن جا به عنوان یک حسابدار مشغول بودم ولی فقط کار حسابداری نبود هزاران کار دیگر هم مثل جا به جایی اجناس و فروش و… هم بود .

قبل از من پسری هم سن و سال خودم آن جا مشغول بود و تقریبا چهار سال هم از سابقه کاری اش در آن مغازه میگذشت ، پسری که مثل من علاقه به کند و کاو در تکنولوژی های روز را داشت ولی برعکس من که آدمی هستم ، بسیار ریسک کن ایشان بسیار محافظه کار بودند .

با توجه به این موضوع که هر دوء ما آن جا سیستم کامپیوتری خودمان را داشتیم و دسترسی به اینترنت پر سرعت هم بود ، یک روز در میانه های روز وقتی که از مشتری خبری نبود و مغازه و خیابان تبدیل میشد به کویر لوت ، ما باهم به این فکر افتادیم که در اینترنت بگردیم سراغ درآمدهای اینترنتی تا بلکه بتوانیم این درآمد کارگری خود را کمی بیشتر کنیم .

کمی در گوگل سرچ کردیم و به نتایجی مثل درآمدهای کلیکی از سایتهای مختلف و سایتهایی که پکیج های آموزشی میفروختند تا با خریدن آن ها کلاهی به اندازه قد خودمان سرمان برود مواجه شدیم که در ادامه در رابطه با سایتهای کلیکی کامل توضیح خواهم داد .

وارد چند سایت شدیم و یکی از آن ها که از نظر رابط کاربری طوری بود که میشد اعتماد کرد ، ثبت نام کردیم .

یک سایت ایرانی با ظاهری قدیمی که توانست دو کاربر را به سیستم کلاهبرداری خود اضافه کند .

باز در مسیر این مقاله‌ی جامع ، ادامه این داستان را برایتان میگویم ولی قبول از این ، سه موضوع مهم را که ما در این تجربه بدست آوردیم را میخواهم با شما دوست عزیزم به اشتراک بگذارم .

راز اول کسب درآمد اينترنتي از سايتهاي خارجي

راز سایتهای کلیکی (نوعی کلاهبرداری که چیزی از شما دزدیده نمیشود )

سایت های کلیکی که از سال ۸۲ تا سال‌های ۹۳ بسیار پر رنگ بودند و افراد زیادی هزینه ها کردند تا از این نوع سایت ها راه اندازی کنند ، نوعی کلاهبرداری بود که به ظاهر از کاربران خود چیزی نمی دزدید که مادی باشد .

با تبلیغات انبوهی که انجام میدادند افراد جذب میشدند و این سایت ها برای هر کلیک از ۲ تومان تا ۲۵ تومان پول به کاربران خود درآمد میدادند اما چند کلیک لازم بود که میکردی و از ۳۰ ثانیه تا ۱ دقیقه صبر میکردی تا ۲۰هزار تومان درآمد کنی ؟

راز این سایتها بسیار جالب است و شاید شما هم با فهمیدن آن خنده ای روی لبتان بنشیند .

راز این بود که این سایت ها به صورت دوطرفه در حال کلاهبرداری بودند به این شکل که از تبلیغ دهنده پول میگرفتند تا تبلیغ آن ها را به مردم نشان دهند و به کاربران خود قول درآمد میدادند که بسیار بدیهی بود هر فردی با این اندازه درآمد بیش از ۳۰۰ الی ۵۰۰ بازدید انجام نخواهد داد و از طرفی برای پرداخت درآمد شما مبلغ مشخصی قرار داده بودند که به آن سقف اگر میرسیدید پراخت انجام میشد که رسیدن به آن سقف هم دست یافتنی نبود .

یعنی به شکل ساده از تبلیغ دهنده پول میگرفتند و تبلیغ را به افراد غیر مربوط نشان میدادند و هزینه ای هم نمیکردند .

اما همه این موضوع ها به ما درس دیگری هم داد که بفهمیم درآمد دقیقا چیست که در ادامه به شما دوست عزیزم هم توضیح خواهم داد .

درآمد پایدار و درآمد غیر پایدار

تمام تصویر ما ( دو دوست و دو همکار ) از کسب درآمد اینترنتی از سایتهای خارجی و داخلی همین چیزی بود که با آن مواجه شده بودیم ولی خبر نداشتیم که در آن روزها دیجی کالا در حال گسترش محصولات خود و گذر از محصولات دیجیتال به سمت هر نوع محصول و اقلام است .

ولی یک چیز مهم را یاد گرفتیم که چه چیزی درآمد پایدار است و چه چیزی درآمد غیر پایدار .

ما فهمیدیم اگر کسب و کاری در زمینه اینترنت باشد که بتواند پیشرفت کند باید درآمد پایدار داشته باشد همین نکته برای ما کافی بود تا متوجه شویم که با سایتهای کلیکی خارجی و داخلی ما صاحب کسب و کار نمیشویم چون در همان روزها جلوی چشمان هر دوء ما بیزینس‌مَنِ کارکشته ای بود که هر روز درحال توسعه کسب و کار خود بود و این نتیجه سیستمی بود که درآمد پایدار داشت و من همین موضوع ، یعنی کسب و کار سیستمی با درآمد پایدار  را در مقاله راه اندازی کسب و کار اینترنتی به شکل کامل توضیح داده ام .

پیشنهاد ویژه رسانه امین : آموزش راه اندازی کسب و کار اینترنتی +  چند ایده پولساز در ایران

کسب درآمد اینترنتی از سایتهای خارجی توّهم یا واقعیت ؟

داستان ما به این جا ختم نشد و به این فکر افتادیم که اگر بتوانیم درآمد دلاری داشته باشیم چه ؟ و رفتیم سراغ کسب درآمد اینترنتی از سایتهای خارجی .

با بررسی به زبان انگلیسی در گوگل متوجه شدیم که سایتهای خارجی زیادی در این زمینه وجود دارد که درآمدهای دلاری هم به کاربران خود به ازای کلیک کردن ، به ازای تماشای ویدئو ، به ازای گوش دادن به یک موسیقی میدهند .

با این که این درآمد دلاری هم کم بود ولی چون از جنس دلار بود برای ما که ایرانی بودیم صرفه داشت .

ما ثبت نام کردیم و این کار را انجام دادیم و در طی یک ماه در اوقات بیکاری خود در مغازه لوزام یدکی فروشی هر کدام ۱۲۲ دلار درآمد کردیم ولی این هم توهمی بیش نبود که دلیل اش را در سر فصل ویژگی های کسب درآمد اینترنتی از سایتهای خارجی به شما خواهم گفت ولی قبل از آن توجه شما را جلب میکنم به چند آمار شگفت آور که شاید کمی آگاهی بخش باشد .

چراغ کمک به آموزش طراحی سایت

 

 

به گزارش مجله business review  تمامی کسب و کارهای کلیکی به دلیل الگوریتم های گوگل در سال ۲۰۱۰ منقرض شده اند 

 

 

 

آماری از مجله فوربس برای کسب درآمد اینترنتی از سایتهای خارجی

کسب درآمد از سایتهای خارجی ارزش صرف زمان دارد ؟

با توجه به آماری که از کسب درآمد اینترنتی از سایتهای خارجی برای شما ارائه شد به جرات میتوان گفت که دیگر این کار ارزش صرف زمان ندارد اما…

اما موضوع مهمی در این میان نهفته است که باید به آن توجه کنیم :

کسب درامد از سایتهای خارجی در دید کلی ارزش صرف زمان ندارد اما راه ها و روش هایی وجود دارد که بطور اصولی میتوان با آن ها به کسب درآمد از سایتهای خارجی رسید ولی موضوع این است که آیا آن راه ها هم ارزش صرف زمان دارد یا خیر ؟

به همین دلیل در ادامه مقاله وقتی ویژگی های کسب درآمد اینترنتی از سایتهای خارجی را باهم بررسی میکنیم شما متوجه میشود که آن راههای اصولی و متداول هم که میشود با آن به کسب درآمد میلیونی از سایتهای خارجی رسید هم ارزش صرف کردن زمان ندارد .

یک دلیل مهم که همین جا میتوانم به شما بگویم این است که با صرف کردن همان اندازه وقت در داخل ایران برای کاربران ایرانی میتوانید بسیار زیادتر از آن چیزها درآمد کنید .

اما دلایل بیشتر رو در بخش بررسی ویژگی ها به شما خواهم گفت .

راز پکیج های آموزشی کسب درآمد از سایتهای خارجی

با توجه به این موضوع که بسیاری از افراد دوستدارند کسب درآمد از سایتهای خارجی را تجربه کنند بعضی از افراد با در نظر گرفتن این موضوع شروع به کلاهبرداری و فروش پکیج های آموزشی میکنند .

همین حالا هم این پکیج ها در سطح اینترنت وجود دارد .

یک پیشنهاد مهم که تیم رسانه امین به شما دارد به هیچ عنوان از این پکیج های آموزشی استفاده نکنید .

البته این به این معنا نیست که همه آموزش های ویدئویی در اینترنت کلاهبرداری و بدون محتوا هستند بسیاری از سایت ها از جمله خودِ رسانه امین از سایتهایی است که محتوای آموزشی بسیار پر مغزی میفروشد در باب همین موضوع شما را دعوت میکنم که شنونده ادامه داستان ما باشید .

در همان روزها که ما بدنبال کسب درآمد از سایتهای خارجی بودیم با یک سایت پکیج فروشی روبرو شدیم که آموزش هایی در این راستا با تبلیغ ” کسب درآمد میلیونی از سایتهای خارجی ” را میفروخت به دلایل مشخص نمیتوانم این سایت ها را با اسم به شما معرفی کنم ولی اَلقصه ما یکی از این پکیج ها را با دوستم مشترکاً خریدیم و خیلی جالب است در این آموزش ۳ ساعته یک و نیم ساعت با تبلیغات سایت های کلیکی روبرو شدیم و یک و نیم ساعته بقیه آموزش هم معرفی همان سایتهایی بود که در گوگل خودمان دیده بودیم .

و جالب است بدانید که پول خوبی هم بابت آن پکیج آموزشی پرداخت کردیم و این دومین شکست و ضرر ما در زمینه کسب درآمد از سایتهای خارجی بود .

ولی نا امید نشدیم ماجرا طوری شده بود که من و دوستم به حد کافی در این مورد کنجکاو شده بودیم و میخواستیم دقیقا بدانیم که چگونه این سایت ها با کسب درآمد دوطرفه (که قبلا به شما توضیح داده ام ) میتوانند به سود های سر شاری برسند ولی ما که میخواستیم درآمدی داشته باشیم به هر دری میزنیم نمیشود .

تقریبا داستان غم انگیز ما آرام آرام در حال تبدیل شدن به یک داستان قهرمانانه بود 🙂

ویژگی های کسب درآمد اینترنتی از سایتهای خارجی

شاید تعجب کنید که با این داستان تجربی و غم انگیز که به شما تعریف کردم باز هم میخواهم در رابطه با ویژگی های کسب درآمد از سایتهای خارجی هم صحبت کنم !!

بله مثل هر کار دیگری این نوع از فعالیت برای کسب درآمد میلیونی از سایتهای خارجی هم ویژگی های خودش را دارد اما موضوع این است که این ویژگی ها چقدر به تحقق میپیوندد و چقدر توّهم است که پول جیب افراد وارد جیب دیگران شود .

البته از طرفی دیگر همه این سایتها که تبلیغ کسب درآمد اینترنتی از سایتهای خارجی را میکنند همین ویژگی ها را میفروشند ولی هیچکدام از این ویژگی ها به واقعیت تبدیل نمیشود .

درآمدهای دلاری

یکی از ویژگی های مهم کسب درآمد اینترنتی از سایتهای خارجی درآمدهای دلاری است که شاید شما هم یکی از دوستداران این نوع درآمد باشید .

البته چه کسی با این وضع دلار دوسندارد که درآمد دلاری داشته باشد ولی این همان ویژگی است که بسیاری از افراد را در این تله می اندازد و باعث میشود که هم زمان و هم پول های زیادی به هدر برود .

و همین طور اگر از زاویه ای دیگر به موضوع نگاه کنیم خیلی ساده متوجه میشویم که داشتن درآمد دلاری واقعی فقط برای کسانی خواهد بود تخصص کافی دارند که در ادامه وقتی به شما توضیح میدهم راه های اصولی کسب درآمد اینترنتی از سایتهای خارجی چیست و متوجه میشوید که نه تنها چند دلار بلکه میلیون ها دلار میتوانید در آمد داشته باشید اما باز هم برای این اندازه درآمدها دردسرهایی وجود دارد که از نظر ما در تیم رسانه امین باز هم ارزش تلف کردن وقت را ندارد .

دردسرهای کسب درآمد اینترنتی از سایتهای خارجی

رسیدیم به بخش مهم داستان . بله !

همان دردسرهایی که در کفهء ترازو سنگینی میکند و ارزش این نوع درآمدها را پایین می آورد .

من در بخش راه های اصولی کسب درآمد از سایتهای خارجی به شما خواهم گفت که چگونه به بهترین درآمد ها از سایتهای خارجی میتوانید برسید ولی از همین امروز بدانید که این درآمد فقط روی صفحه نمایشگر کامپیوتر شما باقی خواهد ماند و هیچ وقت نمیتواند وارد حساب بانکی شما شود .

بله درست شنیدید حساب بانکی ایرانی !

انتقال پول بعد از کسب درآمد اینترنتی از سایتهای خارجی به حساب بانکی ایرانی

یکی از مشکلات مهم انتقال وجهی است که شما بدست آوردید ، چون میدانم که اصلا تصمیم ندارید به عنوان نذری برای خارجی ها کار کنید .

برای بدست آوردن این پول ها شما یا باید حساب بانکی خارجی مثل پی پال ، مستر کارت و… داشته باشید و یا باید این دلارها را تبدیل به وب مانی کنید ، در هر دو حالت شما نمیتوانید هیچ ریالی را به حساب بانکی ایرانی تان وارد کنید .

چون چه این روزها که دلار دچار تشویش است و چه در روزها و سال های قبل اگر ارز وارد حساب بانکی شما شود بانک ها آن ارز را به شما نمیدهند و به جای آن یا میتوانید وام بگیرید ( که راهی است مستقیم به سمت بدبختی ) یا میتوانید دلار خود را به بانک بفروشید که به قیمت دولتی از سمت بانک ها خریداری میشود که درآمد نهایی شما به اندازه درآمد یک کارگر روز مزد خواهد شد .

شاید بگویید که راه دیگری هم وجود دارد که میتوانیم تبدیل به بیت کوین کنیم و یا میتوانیم از سایتهای خارجی دیگر خرید انجام دهیم .

در راه اول : تبدیل به بیت کوین ریسکی بزرگ گریبان شما را خواهد گرفت که آیا بیت کوین همان لحظه ارزشش بالا خواهد رفت یا پایین خواهد آمد و در روش دوم باید بدانید که ۹۹% از سایتهای خارجی به داخل ایران سرویس نمیدهند .

پس ”  هـــــــــر چــــــــه رشـــــــــتـــه بــــــــودیـــــــم پــــــــنـــبـــه شــــــــد 🙁  “

عکس راز دوم از کسب درآمد اينترنتي از سايتهاي خارجي

تحریم های ایران

تحریم های کشور ایران از جمله موارد بسیار مهم و تاثیر گذار در کسب درآمد اینترنتی از سایتهای

خارجی است .

همانطور که قبلا گفتم بنا به این تحریم ها ۹۹% سایت های خارجی معتبر به داخل ایران سرویس نمیدهند برای مثال همین گوگل فقط سرویس جستجو کردن خود را برای ایرانیان دارد و خیلی از ابزارهای مفید آن که برای ما وب مسترها لازم است سال ها پیش فیلتر شده است .

پس اگر به دنبال کسب درآمد میلیونی از سایتهای خارجی هستید باید مانند یک بیزینس مَن حرفه ای که میتواند این کار را بکند فکر کنید و یک حرف جالب از من که اگر توانستید این گونه فکر کنید دیگر نیازی به این همه درد سر نیست .

حالا شاید بپرسید که چرا این موضوع را مطرح کردم !!

چون میخواهیم وارد مهمترین بخش مقاله یعنی راهای صحیح کسب درآمد اینترنتی از سایتهای خارجی بشویم .

 

راه و روش های صحیح کسب درآمد اینترنتی از سایتهای خارجی

رسیدم به مهمترین بخش از ماجرای کسب درآمد میلیونی از سایتهای خارجی .

شاید تعجب کنید و بگویید که چگونه میتوانم با این همه داستانی که به شما تعریف کردم بازهم راههای صحیح کسب درآمد اینترنتی از سایتهای خارجی را به شما ارائه دهم .

ولی همین ابتدا بگذارید یک موضوع مهم را باهم روشن کنیم .

ما در این مقاله اصلا انکار نمیکنیم که نمیشود از سایتهای خارجی درآمد داشت ولی به شکلی تخصصی و تجربی گونه درحال بررسی کردن مزایا و معایب آن هستیم و من در این مقاله میخواهم به شما کمک کنم که به شکلی دقیق سبک ، سنگین بکنید تا زمان و انرژی و از همه مهمتر پول خود را هدر ندهید .

حالا در ادامه مقاله ، من راه های صحیح و مطمئن درآمدزایی از سایتهای خارجی رو به شما خواهم گفت و شما با عقل سلیم خود تحلیل کنید که آیا ارزش دارد در این حوزه زمان بگذارید یا نه !!

یوتیوب

یکی از راههای متداول که این روزها هم بازارش بسیار داغ شده است کسب درآمد از سایت یوتیوب می باشد .

دیگر همه ما میدانیم که یوتیوب چیست و چگونه کار میکند ، ولی به عنوان توضیح کوچک برای کسانی که نمیدانند : یوتیوب یک سرویس اشتراک ویدئو است چیزی شبیه به آپارات خودمان .

ولی فرقی که دارد یوتیوب به تولید کنندگان ویدئو که محتوای خود را در یوتیوب به اشتراک میگذارد پولی میدهد .

و جالب است بدانید این پول به قدری بی دغدغه و راحت بدست می آید که شاید فکرش را هم نکنید .

هر ویدئویی که شما آپلود میکنید بازدیدهایی را به خود اختصاص میدهد و این بازدید ها هر کدام برای شما درآمدی را به ارمغان می آورد برای مثال ویدئوی “گانگام استایل ” با حدود سه میلیارد و دیویست میلیون بازدید کاری کرد که صاحب این اثر تا آخر عمر خود نیاز به کار کردن ندارد .

ولی نیازی نیست شما برای کسب درآمد اینترنتی از سایتهای خارجی دست به چنین کاری بزنید خیلی از افراد هستند که با بازدیدهای چند صد هزارتایی هم درآمدهای خوبی بدست می آورند .

نکاتی برای سبک ، سنگین کردن

اینجا من نکاتی را میگویم که شما با بررسی آن همانطور که قبلا گفته شد با عقل سلیم خود متوجه شوید که میشود یا نمیشود .

این نوع از کسب درآمد از سایتهای خارجی از نظر ما در تیم “رسانه امین ” نوعی توهم برای ایرانی ها محسوب میشود .

اول از همه این که شما باید ویدئوهایی را تولید کنید که واقعا حرفه ای بوده و به شکل کاملا محسوسی ببینده های خوبی را به خود جذب کند چون با یک دور چرخیدن در یوتیوب خواهید دید که تولید  کنندگان ویدئو چه کارهایی انجام میدهند تا بازدید بگیرند و از طرفی چون یوتیوب یکی از کمپانی های متعلق به گوگل است دومین سایت هوشمند جهان است که حتی برنامه ریزهای هوش مصنوعی یوتیوب اذعان میکنند که خودشان هم نمیدانند که یوتیوب چگونه همه چیز را میفهمد پس بازدید فیک را هم بی خیال شوید .

از طرفی دیگر فرض میکنیم که شما ویدئو خوب تولید کردید و بازدید خوب هم گرفتید موضوع این است که چگونه میخواهد درآمد خود را به ایران انتقال دهید که قبلا در این مقاله بررسی کردیم .

فروش تم وردپرس

یکی از معقول ترین روش های کسب درآمد اینترنتی از سایتهای خارجی فروش تم وردپرس است .

برای انجام این کار شما نیاز به تخصص کدنویسی دارید که اگر یادتان باشد قبل تر ها در همین مقاله اشاره کردم که اگر تخصص خوبی داشته باشید میتوانید درآمد دلاری هم داشته باشید اما عجله نکنید نکاتی برای سبک سنگین کردن این موضوع هم داریم .

نکاتی برای سبک سنگین کردن

اگر چنین تخصصی دارید ، قبل از همه باید یک وب سایت به زبان انگلیسی یا هر زبان دیگر راه اندازی کنید چون ۹۹% سایتهایی که میتوانید در آن ها قالب های وردپرس خود را به فروش برسانید به ایران سرویس نمیدهند . مگر این که در سرویس ها و پلتفرم های غیر معتبر بخواهید اقدام به فروش کنید که در این حالت هم درآمد شما مانند زمانی خواهد شد که بخواهید این قالب ها را در ایران به فروش برسانید .

اما فروش این قالب ها در ایران هم خالی از لطف نیست چرا که سایتهای خوبی دراین زمینه هستند که میتوانید با درآمد و حجم فروش خوب درآن ها این کار را انجام دهید ( قدرت واحد پولی تومان را دست کم نگیرید 🙂 )

فروش کتاب الکترونیکی در آمازون

از دیگر روش های در آمد اینترنتی از سایتهای خارجی فروش پی دی اف یا همان کتاب الکترونیکی در سایت معروف آمازون است .

زیاد در این باره توضیح ندهم فقط در همین حد که چون در دانشگاه های ما به روزترین علم ها در حال تدریس است حتما کتاب های علمی و آموزشی ما را آمریکایی ها خواهند خرید .

استفاده از سایت علی بابا

این علی بابا با سایتی که در ایران به فروش بلیط هواپیما مشغول است که اسم اش هم از قرار اتفاق علی بابا است فرق دارد ( یعنی مدیون هستید فکر کنید اسم را از روی سایت علی باباء خارجی کپی کرده اند )

سایت علی بابا که بنیانگذار آن مرد فرهیخته ای به نام ” جاک ما ” است نوعی فروشگاه اینترنتی است .

اما فرقی که دارد ، شما در سایت علی بابا میتوانید همه چیز از جمله آهن و مس و … را هم به شکل عمده و در حجم های بزرگ خرید و فروش کنید .

در این رابطه هم توضیح نمیدهم چون اگر دارای چنین سرمایه ای برای خرید و فروش هستید بهتر است سرمایه خود را جاهای دیگری ببرید 🙂

سایت آپلود بوی

این سایت یک آپلود سنتر است شما در آن فایل هایی آپلود میکنید و هر چقدر افراد بیشتر آن را دانلود کنند درآمد بیشتری به دست می آورید اما این درآمد و تعداد دانلود بستگی به حجم فایل شما هم دارد برای سبک ، سنگین کردن این موضوع یک سند بسیار قدرتمند از ناکارآمد بودن همین روش بسیار معروف آورده ام که در ادامه مشاهده میکنید .

آمار سایت آپلود بوی برای کسب درآمد اینترنتی از سایتهای خارجی

یک توضیح مختصر این که اگر فایل شما ۴ گیگ باشد برای هر دانلود آن فایل ۷۰ تومان درآمد میدهد که با توجه به قوانین این سایت روزانه فقط سه نفر میتوانند این فایل را با این حجم دانلود کنند پس داریم :

۷۰ (تومان) * ۳۰ ( روز ) * ۳ ( نفر )  = ۶۳۰۰ ( درآمد ماهانه )

راز سوم کسب درآمد اینترنتی از سایتهای خارجی

بیت کوین و دلارهای وسوسه انگیز

همانطور که در اوایل این مقاله گفتم درآمدهای ارزی و همینطور درآمدهای ارز دیجیتالی به کام همه ما خوش است و چه کسی است که از این موضوع بَدش بیاید و همینطور این کلمات بسیار وسوسه انگیز اند .

به همین دلیل من فکر کردم که در رابطه با بیت کوین و درآمدهای ارزی از طریق کسب درآمد اینترنتی از سایتهای خارجی را به طور مجزا به شما توضیح دهم .

شاید تا به حال به سایتهایی برخورد کرده اید که دریافت بیت کوین رایگان را به شما پیشنهاد داده اند .

البته فرقی نمیکند این سایت ها هم خارجی میتوانند باشند و هم داخلی .

یک راز مهم را همین جا بگذارید برای شما فاش کنم :

تمامی این سایت ها و افراد از این طریق در حال زیر مجموعه گیری هستند تا درآمد خود را به شکل توّهمی افزایش دهند چون کدام مرد یا زن عاقلی است که با افزایش زیر مجموعه به شما بیت کوین بدهد ؟؟؟

پس شاید برایتان سوال باشد روش بدست آوردن بیت کوین چگونه است که به شما توضیح خواهم داد ولی قبل از آن بدانید که به هیچ وجه با سیستم های خانگی نمیتوانید بیت کوین رایگان بدست آورید یا ( ماین کنید  (mine) ) .

روش های صحیح بدست آوردن بیت کوین

یکی از بهترین روش های بدست آوردن و ماین کردن بیت کوین جمع کردن سیستم های کامپیوتری با امکانات بالاست برای مثال سبک ترین سیستمی که شما نیاز دارید تا برای شما بیت کوین بسازد سیستمی است که از ۱۶ گیگ تا ۲۴ گیگ رم دارد تازه اگر توانستید سرماه از پس هزینه قبض برق این سیستم برآیید .

روش دوم بدست آوردن بیت کوین خرید و فروش آن از طریق فارکس و یا از طریق مارکت هایی است که اینکار را انجام میدهند اما این وسط به خیلی از افراد که نمیدانید سودهای گزافی را خواهید رساند .

تا جایی که اطلاعات من قد میدهد به غیر از این دو روش تایید شده راه دیگری وجود ندارد پس دچار تب بیت کوین برای کسب درآمد اینترنتی از سایتهای خارجی نشوید مگر این که اطلاعات کامل و کافی را عمیقا یاد بگیرید که باز میشود همان موضوع بدست آوردن تخصص .

راهکار چیست ؟

اما بهترین گزینه برای بررسی کسب درآمد اینترنتی از سایتهای خارجی .

خیلی خوشحالم که تا اینجای مقاله همراه من بودید و این نشان میدهد که شما چقدر برای آگاهی خودتان ارزش قائل هستید و نتیجه این بعد مدت ها این خواهد شد که شما همیشه یک قدم جلو تر از جامعه حرکت خواهید کرد .

ما با هم بررسی کردیم که چرا ارزش ندارد ما وقت خود را برای کسب درآمد اینترنتی از سایتهای خارجی تلف کنیم و با هم یاد گرفتیم چند راز وجود دارد که کمک میکند افراد سودجو ، سود کنند و ما همچنان بدون درآمد باقی بمانیم و همین طور بررسی کردیم که چرا نباید دچار تب داغ بیت کوین و درآمدهای دلاری بشویم .

اما میدانم که شما هم مثل من و مثل داستانی که از خودم بریتان تعریف کردم دچار نگرانی شده اید و با خود فکر میکنید که پس من که میخواهم درآمد دلاری داشته باشم باید چه کار کنم ؟؟؟

ولی نگران نباشید من برای شما یک راهکار بدون دغدغه و خوب سراغ دارم که خودم و همچنین تیم ۱۲ نفره رسانه امین از آن کسب درآمد میکنیم .

قبل گفتن این راهکار این موضوع را بدانید که اگر درآمد دلاری هم داشته باشید در نهایت دلارهایتان را باید تبدیل به ریال کرده و بعد اقدام به خرج کردنش کنید پس آیا بهترین از همان اول درآمد ریالی خیلی خوبی برای خودمان دست و پا کنیم ؟

راهکاری برای کسب درآمد اینترنتی از سایتهای خارجی

من به شما کمک میکنم !

دوست عزیزم پیشنهاد من این است که اگر هر تخصصی داری و یا به هر نحوی می خواهی برای خود کسب درآمد اینترنتی از سایتهای خارجی کنی بیایی و بنشینی ایده ای برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی در ایران پیدا کنی و جالب است بدانید که این ایده حتی لازم نیست برای اولین بار از طرف شما ارائه شود .

در ادامه کسب و کارهایی را مثال خواهم زد که همه آن ها قبل از ساخته شدن نمونه و مشابه خارجی داشته اند .

برای این حرفم چند دلیل بسیار خوب دارم یکی از دلایلم این است که کسب و کارهایی مثل اسنب با تمام زیر شاخه هایش ، دیجی کالا ، دیوار ، شیپور ، همیار وردپرس ، رسانه امین ، تپسی ، تخفیفان و چند ده کسب و کار دیگر که موفق شده اند و هر روز درآمدهای خیلی زیادی دارند که میتوانند با آن کل دلارهای ایران را بخرند .

به نظر شما درآمد اسنپ در روز چقدراست ؟

منتظر جواب های شما در بخش دیدگاه های این مقاله هستم و میخواهم حدس بزنید که اسنپ در روز چقدر درآمد دارد .

دلیل دیگر من این است که خود من با همین تجربه ها هم اکنون درآمدهایی دارم که بسیار از آن ها راضی هستم و هر سال در حال توسعه و گسترش آن ها هستم و این موضوع برای من مـــــیــــلـــیــــون هــــــا دلــــــــار ارزش دارد .

دلیل دیگر من هم این است که بازار ایران در این حوزه هنوز بسیار جای خالی دارد و بازارهای بسیاری هست که در ایران هنوز اشباع نشده است و جا برای کار کردن باز است و  من و تیم رسانه امین در این راستا مثل یک دوست کنار تو خواهیم بود تا کسب و کار اینترنتی خودت را راه اندازی کنی و بدون نگرانی به درآمد برسی فقط کافیه به صفحه سرویس های سایت رسانه امین سر بزنید و حتی میتوانی سرویس هایی که ما ارائه میدهیم را با کمک رسانه امین یاد بگیری و شروع به کسب درآمد کنی .

سرویس ها و خدمات رسانه امین

از تو دوست عزیزم دعوت میکنم همانطور که من داستان خودم را برای شما تعریف کردم شما هم از تجربه های خودتان را با ما و هزاران نفر از بازدید کنندگان “رسانه امین ” به اشتراک بزارید که ما با جان و دل آن ها را میخوانیم و جواب ها و کمک های کارشناسی شده برای آن ها مینویسیم .

و یک پیشنهاد ویژه برای شما دارم !

یک فنجان چای داغ و یک مقاله دبش با عنوان :

کسب درآمد از اینترنت بدون سرمایه ۱۰۰% تضمینی

با خواندن این مقاله با نحوه کسب درآمد اینترنتی از بازارهای داخلی آشنا میشوی و میدانی که باید چه کار بکنی .

تبلیغ آموزش بازاریابی اینترنتی

 

۰%

User Rating: ۴٫۰۶ ( ۹ votes)

درباره امین لطفی

اگر صدبار دیگر به دنیا بیام بازهم کار بازاریابی را انتخاب میکردم و تا چیزی را تست و آزمایش نکنم آن را انتقال نمیدهم پس با خیال راحت از آموزه های سایت استفاده کن ، من اینجا هستم کمک کنم تا سودزا ترین و پول زا ترین کارها رو توی اینترنت انجام بدی .

22 دیدگاه ها

 1. سلام به تیم رسانه امین واقعا خدا قوت میگم بهتون مقاله بسیار کاملی بود و نمیدونم چجوری ازتون تشکر کنم یعنی یک آگاهی کاملی به من در این مورد دادید من محتواهای سایت شما رو همیشه مطالعه میکنم و هرکدوم از مقاله ها رو آدم میخونه یعنی باید تاآخر بخونه انقدر با قلم قوی نوشته شدن واقعا خیلی متشکر ازتون مرسی

 2. ما همیشه قدر دان این زحماتی هستیم که شما برای ارائه این اطلاعات میکشید داستان خودتون خیلی بانمک و جالب بود
  ممنونم از شما و میخاستم بدونم که پس در نتیجه بهتره رو بازار ایران متمرکز بشیم؟؟

  • سلام به تو عاطفه جان خوشحالیم که محتوا مفید بوده بله پیشنهادی که میشه این که تو بازار ایران متخصص بشین و واقعا با همین سه راز گفته شده در مقاله همین رسانه امین و خیلی کسب و کارهای معروف دیگه ای ساخته شدن توی ایران جا برای کارهست

 3. واقعا به اندازه میلیون ها تومان سود ارزش مند بود این مطلبتون تشکر میکنم از تون

 4. مرسی از مقاله خوب و صمیمیتون.دو تا اشکال دیدم که البته نظر منه ۱ اینکه اپلود بوی از هر ip در روز ۳ دانلود اولشو قبول میکنه و براتون درامد لحاظ میکنه و ۲ اینکه من خودم تو سایت iwriter دارم فعالیت میکنم و درامدم رو با سایت های صرافی که خودتونم میشناسید به ریال تبدیل میکنم .

  • سلام به تو مرتی جان !
   بله درسته که با صرافی هایی که هستن میشه به ریال تبدیل کرد ولی موضوع اینه که هیچوقت قیمت و ارزش دلاری که درآمدی کردی رو بهت نمیدن مثلا وقتی دلار ۱۵ تومن بود یکی از همین صرافی ها از ۱۰ تومن برمیداشت و مبلغ شما رو از ۱۰ تومن حساب میکرد اینا هزینه ها رو که ته سال میشینی حساب میکنی متوجه میشی که تو ایران یه کار پیش پا افتاده میکردی بهتر از این بود

 5. روشهای خیلی زیادی در بستر اینترنت برای درامد زایی وجود داره که ساده ترین و عین حال پولساز ترین این روشها “فروش اطلاعات” هست
  هر مهارت و استعدادی در اینترنت قابلیت تبدیل شدن به یک بیزینس چند میلیار تومانی رو داره…
  حتی شخصی که تنها مهارتش توانایی غلبه بر یک گناه بود تونست از طریق فروش دستوالعمل غلبه بر اون گناه صدها میلیون تومان درامد اینترنتی کسب بکنه
  فقط کافیه قدمهای خودمون جای پای افراد ماهر بزاریم و فقط با تلاش مستمر ۳ تا ۶ ماه براحتی میتونیم به موفقیت ممالی برسیم
  سپاس فراوان

  • سلام به شما دوست عزیز بله دقیقا همینطوره در بستر اینترنت همه چیز قابلیت تبدیل شدن به پول نقد رو داره و این موضوع به این معنی هست که تخصصی هم نیازه تا اینکار انجام بشه
   و گفته شما کاملا درست و متینه
   مرسی مقاله مورد توجهتون قرار گرفته و سپاس از نظر ارزشمندتون

 6. سلام. مرسی از توضیحات بسیار خوب تون. من مدت زیادیست که دارم در مورد درآمدهای دلاری از اینترنت تحقیق می کنم و تمام حرفهای شما رو تصدیق می کنم. قبل از اینکه مقاله شما رو بخونم خودم هم به این نتیجه رسیده بودم که ارزش این همه وقت و هزینه رو نداره و در واقع بهایی که به خاطرش باید پرداخت کنم رو می تونم صرف یه کسب و کار تو ایران کنم و زودتر جواب بگیرم. من فکر می کنم بعضی از افرادی که درآمد دلاری از سایت هایی مثل آمازون، علی بابا، ebay و … دارن چون ماهها یا بعضا” سالها وقت صرف بررسی این کسب و کار کردن و هزینه زیادی متحمل شدن در واقع دیگه راه برگشتی نداشتن و مجبور بودن که موفق بشن!!!! راستش من به شخصه نمی خوام این مسیر پردردسر رو برم.
  باز هم مرسی از مطالب خوب تون
  پیروز و سربلند باشید.

 7. سلام وقت بخیر .. من خودم یک فریلنسر هستم و از اینترنت و خصوصا این سایت در امد ارزی داشتم و برای نقد کردن و تبدیل به ریال که اصلی ترین موضوع کسب در امدم بود با یکی از صرافی های آنلاین trapay همکاری می کنم .. پیشنهاد می کنم به دوستان اگر حرفه و مهارتی دارند توی سایت فری لنسر فعالیت کنند .. با تشکر از مطالب خوبی که در سایت گذاشتید خیلی جامع و کامل بود

 8. باسلام
  بنده ۷سال هست تجارت الکترونیک میخونم و هرروز دارم به دانش خودم اضافه کنم….سایت انجام پروژه دانشجویی دارم و خداروشکر کارمیکنم…درسته هر کاری سختی خودشو داره!!!!
  اما من خیلی واسم تعجب برانگیز بود که اینطوری درمورد سایت های خارجی و کسب دلار بد میگین!!!!! ارزش دلاااااار حداقل ۱۳برابر باارزش تر از پول ماست
  یعنی ۱۳ برااااابر باید بیشتر واسش سختی بکشی….چرا انقدر بد میگین؟!؟!
  من ۲سال وقت گذاشتم از ۰ زبان یادگرفتم کتاب خوندم
  و حالا هم از سایت خودم تو ایران درآمد دارم هم واسه شرکت های خارجی کار میکنم که حتی تا حالا اسمشم نشنیدین!!!!!!
  و حداقل ماهی ۵۰۰دلار درآمد دارم
  و بفکر ایجاد یه سایت بین المللی هستم که از سایت خودم درآمد دلاری داشته باشم

  آره سخته…!!! سخته بری زبان یادبگیری …سخته روزی۱۵سایت وقت بذاری ….سخته تا یه سایت رو ۶ماه روش کار کنی تا لم اون بیاد سخته….سخته پولو به ریال تبدیل کنی ولییییییی اولش سخته

  اما این حرفای شما واقعا مسخرس….شما دارین واقعیتو بخاطر علم نداشتن زیر سوال میبرین و خیلیارو دلسرد میکنین

  فکر میکنین با آمازون و ابی کار کردن راحته!!!!؟؟؟ حداقل ۲سال انرژی و تحقیق و وقت لازمه تا ماهی ۲۰۰۰تا دربیاری…..
  بدی ما ایرانیا اینکه راحت همه چیزو میخوایم

  • سلام به شما سجاد عزیز مرسی از نظر کاملی که دادی
   جالبش این بود که از مقاله ما انتقاد کردی و خودتون هم جواب انتقادات خودتون رو دادین
   تمامی سختی هایی که شما بیان کردین رو ماهم گفتیم ولی زیر سوال بردن ما به دلیل علم نداشته مون نیست به خاطر ذات راحتی طلبی ایرانی هاست که مجبور بودیم بطور غیر مستقیم توی مقاله بهش اشاره کنیم دوم این که شما فرض کن ما توی سایت افرادی داریم که با ما تماس میگیرن حتی به کامپیوتر هم مسلط نیستن و به فکر اینن که کسب وکار اینترنتی خیلی بزرگی داشته باشن
   پس در نتیجه دو سال زمان رو روی آمازون و ای بی کسی میتونه بزاری که تخصص و کار بلدیشم داشته باشه و این مقاله به مراتب مخاطب خاص خودش رو داره که میتونه براش مفید باشه

 9. سلام دوستان
  برای خدمات و افتتاح حساب پی پال ،اسکریل،ویزا و … به سایت تراپی مراجعه کنید.من ۱ ساله که با این سایت همکاری میکنم و از خدماتشون بسیار راضی هستم.(در زمینه ی نقد کردن درآمد ارزی هم فعالیت دارن)
  بهتون پیشنهاد میکنم حتما به این سایت سر بزنید.

 10. سلام جای مناسب در سایتتون برای سوالم پیدا نکردم و اینجا نوشتم خواهشا قبل از جواب دادن به سوالم کامل آن را خوانده و از جواب های بچگانه خودداری کنید اصل مطلب می خوام در تمامی سایت های کسب درآمد خارجی ثبت نام کنم از جمله کلیک سنس و سایت های نظرسنجی تسک ها آفرها و غیره که ایران را ساپورت نمی کنند کسب درآمد کنم سرچ کردم همه جا نوشته وی پی اس خوب از چندین سایت خریدم با استفاده از سرویس هایی مانند iphub تشخیص دادند و در سایت iphub هم آی پی را چک میکنی نوشته host bad ip پس به این نتیجه میرسیم پولم را به هدر دادم چیزی که از شما می خوام راه حلی دایمی بهم بگید اگر سرور مجازی که اینترنتش از سرور (هاست) نباشه و ای دی اس ال سیم کارت یا غیره همون کشور باشه یا وی پی انی که آی پی اختصاصی باشه و تست کرده باشین لینک سایت اسم سایت یا هر چیز دیگه ای برام بنویسید در ضمن فامیلم توی خارج ندارم منتظرم. مدیر سایت لطفا راهنمایی ام کنید و اگر کسی مطلبی نوشت حذف نکنید چون راه حله اگر کسی اسم وی پی انی نرم افزاری گذاشت حذف نکنید اگه اینجا جواب سوالم ندید از کی بپرسم از گوگل پی پال از جومونگ از کی دوستان مطلبم خلاصه بود

  • سلام به تو دوست عزیزم
   سایتهایی که ایران رو ساپورت نمیکنن معمولا یکم درآمد کردن ازشون سخته به نظر من شما همین هزینه ها رو میکردی یه وبلاگ راه اندازی میکردی واسه کاربرای ایران بهتر و راحتتر میتونستی درآمد کنی اما برای جواب این سوال باید بگم علاوه همه این آی پی ها و وی پی اس هایی که شما گفتین در نهایت آی اس پی اینترنت شما ایرانه معلومه که شما کجا مستقر هستید و این باعث میشه که از فعالیتتون جلوگیری میشه پس با این شما باید اولش با وی پی ان قوی مثل next VPN تست میکردین و میدیدین که میتونین به درآمد برسین یا نه و آیا اجازه فعالیت بهتون داده میشه یا نه بعد میموند برداشت درآمد از داخل سایت به حساب که اونهم به راحتی میتونین از صرافی های آنلاین مثل پی منت ۲۴ استفاده کنین همش همینه حالا من نمیدونم دلایل شما چی بوده رفتین این همه کار پیچیده انجام دادین

   • دستت درد نکنه جواب سوالمو دادی این وی پی اس وخیلی سایت ها نوشته بود دلیل اذیت شدنم بی پولی اگر پول میداشتم هم وی پی اس وی پی ان را تست میکردم تابلاخره یکیشون جواب بده نکته ای که برام پیش اومده سایت های خارجی وی پی ان با آی پی استاتیک را بالای ده دلار میدن ولی سایت های ایرانی از پنج تومن هم میدن و برای آی پی استاتیکم باید تیکت بزنی باشه این یک را هم تست میکنم امیدوارم جوا بده مشکل بزرگ سایت های تشخیص وی پی ان است مثل iphub بازم اگه تجربه ای داشتید بنویسید

 11. با سلام و عرض ادب خدمت این دوست عزیز و گرانبها
  اول از همه باید اقرار کنم اگه تو هر رشته ای یا حرفه ای یا صنفی افرادی مثل شما باشند,دنیا گلستونه.تو این زمونه ایکه همه دنبال فرصتن تا لقمه رو از دست هم بقاپن,اینقدر ساده و بی غل و غش و به رایگان تجربه تون رو در اختیار دیگران میذارید,جای بسی قدردانی و دست مریزاد داره.به خدا که هر چیزی لیاقت میخواد و بنده حقیر این لیاقت رو در شما و تیم ۱۲ نفریتون میبینم.از همینجا به شما و همکارانتون خسته نباشید ویژه ای میگم و موفقیت روز افزون شما و همکارانتون رو از خداوند متعال خواهانم.با تشکر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *