خانه / بازاریابی و خلاقیت / کسب درآمد در خواب را باهم یاد بگیریم؟آیا امکان پذیر است یا خیر؟

کسب درآمد در خواب را باهم یاد بگیریم؟آیا امکان پذیر است یا خیر؟

این مقاله در حال بروز رسانی است اگر پیشنهادی برای بررسی و نظری برای ارائه دارید در بخش کامنت ها بنویسید تا با کمک شما این مقاله را تمام کنیم

” کسب درآمد در خواب ” عبارتی واقعا وسوسه انگیز که میتوان گفت یکی از موضوعات داغ روزهای اخیر کشور ماست .

دلایل بسیاری پشت این موضوع نهفته است که چرا این نوع از درآمد زایی این روزها بیشتر به گوش ما میخورد یکی از مهمترین دلایل ورود شیوه های اقتصادی جهانی مخصوصا شیوه های آمریکایی است که در آن موضوع استارت آپ ها و کسب و کارهای اینترنتی و نوپا مطرح است .

با این اوصاف به جرات میتوان گفت که کسب درآمد در خواب مستقیما ارتباط دارد به کسب و کار اینترنتی و از طرفی به گفته استاد اعظم بازار سرمایه یعنی ” وارن بافت ” اگر در این قرن در خواب هم درآمد زایی نکنید با مشکلات زیادی در دوران بازنشتگی مواجه خواهید شد .

وارن بافت مدیرعامل و بنیانگذار شرکت براک شایر هاتاوی است در آن سرمایه ای به اندازه یک تریلیون دلار در حال مدیریت است ولی همین جا باید بیان کنم موضوع کسب درآمد در خواب هم از همین جا داغ میشود که میتواند شما را هم به چنین درآمدهایی برساند .

از کنار همه این ماجرا ها که بگذریم باید بگویم که قصدم از نوشتن این مقاله مفید و ارزشمند چیست پس همـــراه مـــن باشید 

من ” امین لطفی ” در این مقاله قصد دارم با توجه به تجربیات و مطالعات و علاقه ای که به اقتصاد دارم مهمترین موضوع را برای اولین بار در ایران در رابطه با سیستم بیان بیان کنم سیتمی که با آن چرخه اقتصاد کلان و اقتصاد خرد در سیوه اقتصاد لیبرالیستی میچرخد ولی نمیخواهم این موضوع را پیچیده و با کلمات گلمبه و سلمبه بگویم خیلی خودمانی موضوعی را باهم بررسی میکنیم که دانستن آن میتواند زندگی مالی شما چنان متحول کند شاید حتی باورش را نمیکند .

چرا برای رسیدن به درآمد زایی در خواب باید بدانیم سیستم چیست ؟

قبل از این که توضیح دهم  چگونه میتوانیم سیستم را راه اندازی کرد باید این را بررسی کنیم که برای کسب درآمد در خواب چرا نیاز داریم بدانیم که سیستم چیست ؟

در دنیای اقتصاد به هر محلی که بتواند درآمدزایی کند کسب و کار گفته میشود ولی سیستم فراتر از یک محل درآمد است سیستم محل درآمدی است که با درآمد آن پایدار و قابل گسترش است و شما میتوانید با ان یک تاثیر اجتماعی بگذارید .

بگذارید یک مثال بزنم همانطور که گفتم قرار نیست موضوع را برایتان پیچیده کنم :

تصور کنید اینستاگرام یکی از کسب و کارهایی است که شما راه اندازی کرده اید و در طی چند سال به درآمد پایدار رسیده اید و همینطور توانسته اید آن را گسترش دهید اما علاوه برآن با قرار دادن تعداد لایک و شماره تعداد فالوور جووی را به راه انداختید که به آن میگویند زندگی اینستاگرامی .

در واقع شما توانستید هر کسب و کاری را اینستاگرامی کنید مثلا : مدل اینستاگرامی ، خرید و فروش اینستاگرامی یا حتی گردشگری اینستاگرامی .

شاید بگویید خوب این موضوع چه ربطی به کسب درآمد در خواب دارد ، ارتباطش اینجاست که شما برای داشتن درآمد در خواب میتوانید متوسل به کسب و کار اینترنتی شوید چرا ؟

چون امروز انسان در عصر اطلاعات زندگی میکند و به راحتی تما تراکنش های مالی در تمام ساعات شبانه روز قابل انجام یافتن است .

پس حالا که فهمیدیم سیستم چیست باید یاد بگیریم که چگونه میتوانیم یکی از ان ها را بسازیم .

چگونه یک سیستم بسازم ؟

برای ساختن سیتمی که بتواند وقتی شما در خواب هستید برایتان درآمد زایی کند کار سختی نیست ولی پیچیدگی های خاص خود را دارد .

هر سیستم جدیدی که تولید میشود از یک ایده بودجود آمده است که در اینجا باید توضیح دهم که ایده چیست ؟

ایده روشی جدید برای حل مشکل افرادی است که با روش کنونی به سختی میتوانند مشکلات خود را حل کنند .

خوب شاید بپرسید اینستاگرام چه مشکلی از مردم را حل کرد به غیر از این که مشکلاتی هم به زندگی آن ها اضافه کرد ؟

پس بهتر است بدانید که مشکلات در زندگی انسان از نیازهای آن ها نشات میگیرد و یکی از نیازهای مهم انسان تلاش برای ابراز کردن و مهم جلوه دادن خودش است که قبل از اینستاگرام تنها کمپانی ای که این خدمات را ارائه میداد فیس بوک بود ولی اینستاگرام با جهشی کوتاه توانست رضایت تعداد بیشتری از مخاطبان را جلب کند طوری که فیس بوک خود را در خطر دید و درخواست خرید این اپلیکیشن را به صاحبان آن داد .

اما سوال دیگری هم مطرح است که شاید به ذهنتان بیاید که این برنامه که کاملا رایگان است از کجا درآمد زایی میکند ؟ پس جالب است بدانید که تمامی اپلیکیشن های رایگان ، گران ترین برنامه هایی هستند که ما از آن ها استفاده میکنیم برای مثال شاید برای استفاده از اینیستاگرام و تلگرام و…. برای هر ساعت چیزی بیش از ۱۰۰ الی ۵۰۰ دلار میپردازیم .

تا اینجا آپدیت شده است اگر سوالی دارید در کامنت ها بپرسید

اما چرا ؟

در اول بحث موضوعی را مطرح کردم که میگفت : کسب درآمد هم امروز خیلی آسان شده است اما آیا این آسان شدن میتواند فضایی را درست کند تا همه درآمد داشته باشند ؟

و از طرفی اگر کسب درآمد اینقدر آسان است چرا همه صاحب درآمدهای خوب و دلخواه نیستند و بسیاری از افراد در شرایط سختی به سر میبرند ؟

کسب در آمد یکی از مسئله هایی است که امروزه بشر برای ادامه و گذران زندگی باید به فکر آن باشد مخصوصا اگر روی کره زمین کند شاید بر روی کره های دیگر چنین موضوعی اصلا اهمیت نداشته باشد.

با این حال اگر شما هم بر روی کره زمین زندگی میکنید مثل هر انسان دیگر حتما در طول عمرتان یکبار به ذهنتان خطور کرده است که چگونه میتوان وقتی که خواب هستیم در آمد داشته باشیم.

راه های بسیار زیادی را در گوگل میتوانید پیدا کنید که بیشتر آن ها حتی در ایران هم کاربرد ندارند.

در این مقاله ی ارزشمند هشت راه برای کسب درآمد در خواب را برای شما معرفی میکنم که در ایران هم میتوان با پشتکار از آن ها استفاده کرد اما قبل از آن یک موضوع مهم را باید بیان کنم.

کسب درآمد در خواب هم تلاش میخواهد

کسب درآمد در خواببعضی از افرادی که من تا به حال با آن ها سرکار داشته ام فکر میکر دند که کسب درآمد در خواب یعنی این که همین الان بلند شوید بروید بخوابید و کسب درآمد کنید.

موضوع مهمی که باعث میشود بعضی از افراد دچار اشتباه شوند این است کسب درآمد در خواب یعنی این که شما در زمان بیداری کار و تلاش خود را انجام میدهی و در زمانی که در خواب هستید درآمد کسب میکنید اما فرقی که با کار و شغل های معمول دارد این است که راه های پیشنهادی در اینجا به حد کافی خلاقانه هستند و ابزار های مورد نیاز آن ها در دسترس است که در مجموع میتوان گفت وقتی که خواب هستید کسب درآمد میکنید.

برای کسب درآمد درخواب نباید تسلیم شد

با این اوصاف که برایتان توضیح دادم برخلاف افکار عموم آن قدر ها هم ساده نیست بعضی از افراد راه های پیشنهاد شده در دنیای گوگل را میبینند و شروع میکنند و در اواسط راه تسلیم میشوند کسب درآمد به خودی خود کاری ساده نیست و کسب درآمد در خواب هم به الطبع ساده نخواهد بود.

شاید در موضوع برخی از سمینارها و وبینار ها یا دوره های آموزشی دیده باشید که خیلی ها دقیقا باهمین عنوان کسب درآمد میکنند میدانید چرا؟

دلیل این درآمد زایی بی ارزش برای فرصت طلب ها این است که مردم در این راستا آگاهی و درک کافی ندارد مردم درکی صحیح از کسب درآمد را درخود بوجود نیاورده اند دلیل این هم برمیگردد به نبود هوش مالی و شم اقتصادی که باید در سیستم آموزش وپرورش باشد که نیست.

این موضوع یعنی کسب درآمد در خواب تعریف اش برای من دقیقا مساوی است با آزادی و استقلال مالی.

کسب درآمد درخواب

آزادی مالی و استقلال مالی

اگر شما بتوانید کاری کنید که آزادی مالی برسید حتما در آن زمان هم وقتی خوابید در حال کسب درآمد هستید.

اکثر ما حتی نمیدانیم آزادی مالی دقیقا چیست که اینجا باید بگویم آزادی مالی یعنی نقطه ای که اگر شما همین حالا کار نکنید تا آخر عمر میتوانید به زندگی ادامه دهید بدون این که به کیفیت کنونی آن آسیبی وارد شود.

برخی از مردم در همین کشور خودمان هستند که کارگر بدون در یک شرکت خرده پا را نیز آزادی مالی میدانند که در اینجا ما باید کیفیت های ذهنی خودمان را بالا ببریم که هر کدام از موضوع ها میتوانند خود مقاله کامل و طولانی باشند که از حوصله این مقاله خارج است.

مطلب مفید دیگر : رهبری و مدیریت خوب و تاثیر آن بر موفقیت کسب و کار 

کسب و کار های جانبی

بیشتر راه های توصیه شده در این مقاله بسیار مفید کارهای جابنی برای کارهای اصلی شما خواهند بود و این به این معنی نیست که شما بخاطر کسب درآمد در خواب از شغل اصلی خود استعفا بدهید ولی به شکلی میتوانید روی این شغل های جانبی کار کنید در نهایت منجر به استعفا از شغل اصلی تان شود.

ذهن واصول

انجام چنین اموراتی مانند کسب درآمد درخواب را نمیتواند توضیح داد مگر این که قبل از آن گذری به اصول های ذهنی زده شود بسیاری از ما بطوری خیلی خاصی فکر میکنیم که بعضی از کار ها غیر ممکن است و تفکر ما بر این است که چیزهای این چنینی غیرقابل دستیابی است در حالی که اگر دیدگاه های ذهنی خود را تغییر دهیم میبینیم که نه غیر قابل دستیابی نیست بلکه برای همه نیز قابل دستیابی است اگر اصول ذهنی شما هم کسب درآمد در خواب را توهمی بیش نمیپندارند با این مقدمه بلند بالا در نهایت باید در میافتید که کاری است بس شدنی و قابل دستیابی.

بسیار بهتر از که تفکرات خود را از منفی ها به مثبت ها ببرید و در حالی که ذهنیت فراوانی در خود ایجاد میکنید آرام آرام راه های کسب درآمد اتوماتیک را نیز برای خود بسازید دلیل وارد شدن بر این بحث این است که همه ما آموزش میبینم از طریق خانواده از طریق اتفاقات ، دوستان ، جامعه از طریق مدرسه و همه این آموزش ها به نحوی در نهایت به ضرر ما تمام میشود به نظر من بجای آموزش دادن سواد برای کودکان ما ایرانی ها بهتر بودن تفکر و ذهنت فراوانی را به آن ها یاد میدادند آنگاه دیگر جامعه به این شکل کنونی اش نبود.

کسب درآمد درخواب

چگونه به نقطه ی کسب درآمد در خواب برسیم

در حالی که شاید راه های زیادی وجود دارد برای این که به کسب درآمد در خواب برسیم هشت استراتژی اصلی وجود دارد که حتما برای شما نتیجه بخش خواهد بود.

۱٫کتاب های الکترونیکی

کتاب های الکترونیکی یکی از راه های پر ارزش است که میتوانید کسب درآمد کنید وقتی در خواب هستید.

شاید شما تخصص و یا دانشی داشته باشید که بتوانید به کتابی تبدیل شود که میتواتید آن را بنویسید و آن را بازاریابی کنید وبه درآمد برسید.

در این را شما میتوانید از وبلگ خود سایت های آنلاین دیگر و حتی آمازون کمک بگیرید.

۲٫وبینار ها

وبینار ها یک راه عالی برای کسب درآمد درخواب هستند اما به شرطی که آن ها را آفلاین برگزار کنید و گرنه اگر آنلاین باشد باید بیدار باشید و ارایه بدهید بله وبینار های آفلاین یک کار خوب برای کسب در آمد هستند که اگر تخصصی دارید که میتواند موضوعی آموزشی باشد ، میتوانید به بهترین شکل ممکن آن ها را تبدیل به وبینار های آفلاین کنید تا به کسب درآمد در خواب برسید.

برخی از متخصصان میگویند در این بین باید روی قیمت گذاری آن هم توجه کرد ولی از نظر من برای یک وبینار چرب قیمت ۹۹ هزار تومان خوب است ولی قیمت ۱۹۹هزار تومان هم کار میکند میدانید چرا؟

نحوه قیمت گذاری شما دقیقا وابسته است به نحوه بازار گرمی و بازاریابی شما اگر بتوانید مخاطب را گرم کنید بسیار بدیهی است که آن را به سمت خود جذب خواهید.

۳٫یک رابط حمل و نقل باشید

شما میتوانید یک رابط حمل و نقل باشید و از طریق به کسب درآمد در خواب برسید این کار به این شکل است که شما بستری آنلاین را فراهم میکنید که مثلا هر فرد بتواند برای شخص شما سفارشی بدهد از کالا هایی که فقط در شهر شما وجود دارد و یا فقط شما به آن دسترسی دارید و شما آن محصول را خرید میکنید و به آن ها میفرستید در اینجا شما فروشگاه اینترنتی نیستید شما یک رابط حمل و نقل هستید که میتواند برای شما وقتی که در خواب هستید درآمد زایی کند.

۴٫دوره های آنلاین

دوره های آنلاین هم کمی شبیه وبینار ها هستند و شما میتوانید با این روش به کسب درآمد درخواب برسید میتوانید چیزهایی که در آن تخصص دارید را تدریس کنید شب یا روز فرقی ندارد به هر حال مردم وقتی شما خواب هستید هزینه دوره را پرداخت میکنند از این روش هم استفاده کنید بی نتیجه نخواهید ماند.

۵٫وبلاگ نویسی

یکی از روش های مورد علاقه ی خود من که همین الان هم دارم برای شما همین کار را میکنم در این روش میتوانید یک وبلاگ ایجاد کنید که جاهای زیادی برای درآمد دارد اگرچه در این راستا رقابت بسیار زیاد و کارهای پر تنشی باید انجام دهید که در دراز مدت به نتیجه برسید با این حال شما میتوانید با این روش هم به کسب درآمد درخواب برسید.

۶٫اجاره سنتی املاک و مستغلات

اجاره دادن سنتی املاک و مستغلات هم میتواند روشی بسیار خوب باشد اگر ملک یا مستغلاتی دارید که میخواهید با آن به در آمد زایی برسید اجاره دادن املاک و مستغلات امری بسیار عالی خواهد بود شما میتوانید از سرویس  Air bnb هم استفاده کنید البته اگر به ایران سرویس بدهد.

۷٫وام دهی به یکدیگر

این روش در خیلی از وبلاگ ها بررسی شده ولی شما میتوانید با در برخی سرویس ها که وام دادن را برای همه امکان پذیر کرده است شروع به فعالیت کنید و به کسب درآمد در خواب برسید به هر حال گزینه ای است غیر قابل انکار از درآمد زایی که میتوانید از آن استفاده کنید..

۸٫بازاریابی درگیر کننده

در این نوع بازاریابی هم شما میتوانید در عرصه آنلاین برای برخی از سایت ها بازاریابی کنید و به اعضای فرستادن کاربر از آن ها در آمد کسب کنید یکی از روش های سریع و ارزان برای کسب درآمد درخواب است اگر لیست از ایمیل ها دارید که بسیار راحت میتوانید این کار را بکنید اگر در غیر این صورت شما میتوانید از آپارات یا یوتیوب یا فیسبوک به عنوان پلتفرم معرفی استفاده کنید و محصولات دیگران را به فروش برسانید.

در آخر اینکه :

کسب درآمد در خواب
اگر نتوانید راهی پیدا کنید که وقتی شما خواب هستید درآمد زایی کند باید تا لحظه مرگ کار کنید.(وارن بافت)

راه های زیادی برای کسب درآمد و درآمد زایی وجود که این هشت استراتژی کسب درآمد درخواب از روش های اصلی آنها بودند امید است که با این مقاله ارزشمند توانسته باشم کمک خوبی برای دوست و همراه عزیز داشته باشم.

 

 

درباره امین لطفی

اگر صدبار دیگر به دنیا بیام بازهم کار بازاریابی را انتخاب میکردم و تا چیزی را تست و آزمایش نکنم آن را انتقال نمیدهم پس با خیال راحت از آموزه های سایت استفاده کن ، من اینجا هستم کمک کنم تا سودزا ترین و پول زا ترین کارها رو توی اینترنت انجام بدی .

7 دیدگاه ها

 1. سلام خدمت همه دوستان عزیز
  من یه چند سالی هستش که با این چیزا سروکار دارم
  خیلی از راه ها رو هم رفتم و برگشتم
  خواستم بهتون بگم که الکی وقتتون رو جاهای دیگه تلف نکنین چون بعد یه مدت نتیجه نمیگیرین و کلا بیخیال قضیه میشین سایت های خارجی الکی به منو شما بیت کوین و دلار و … که این روزا خیلی ارزش داره نمیده!!!!
  به نظر من تنها راه حل این قضیه که کسب در آمد از اینترنت هستش اینه که شما در قبال انجام یه کاری که به عهده شماست و باید اون رو انجام بدین به شما دلار پرداخت کنه وگرنه الکی تو این سایتهای جعلی وقت هدر ندین .
  من خودم الان حدود دو سالی میشه که با این سایت دارم کار میکنم و در آمد نسبتا خوبی هم از این راه بدست میارم

 2. فاطمه فرزان پویا

  سلام درزمینه آموزش نقاشی به کودکان تجربه دارم چگونه از طریق اینترنت آموزش بدم ودرآمد آن چگونه به حسابم می آید سپاسگزارم

  • سلام فاطمه عزیز اگر در رابطه با کاری که میتونید انجام بدید بیشتر توضیح بدید میتونیم بهتر کمکتون
   ولی داشتن سایت و تولید ویدئوهای آموزشی میتونه روش بسیار خوبی باشه درآمدتون هم در این روش از طریق فروش فایل ویدئویی خواهد بود

 3. در حال حاضر بهترین روش کسب درآمد دلاری با گوگل ادسنس است (درآمد از تبلیغات گوگل) حتی در خواب و چه در بیداری چه در سفر چه در هر جا براتون پول می افته. من در این زمینه سالیان سال است کار میکنم و از کارم لذت میبرم.

 4. قسمت کسب درآمد در خواب برام جالب بود و ترغیب شدم که بیشتر در این باره بخونم
  خداقوت واس مطالب مفید و عالی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *