خانه / کسب و کار اینترنتی / روش های کسب درآمد از اینترنت ( بدون سرمایه )

روش های کسب درآمد از اینترنت ( بدون سرمایه )

کسب درآمد از اینترنت موضوعی که این روزها بسیار بازار داغی دارد .

حتی شنیدن کلمه “کسب درآمد اینترنتی ” بسیار وسوسه انگیز است ، درآمدی که این روزها خیلی از افراد به دنبال آن هستند .

اما آیا طوری که مردم فکر میکنند رسیدن به درآمد اینترنتی آسان و راحت است ؟

آیا کسب درآمد از اینترنت برای همه ممکن است ؟

و اصلا مهمتر از همه : آیا در این حوزه اصلا پولی وجود دارد ؟

و نکته مهم دیگر این که : اگر بخواهم کسب درآمد اینترنتی بکنم باید از کجا شروع کنم ؟

در این مقاله ارزشمند و جامع به همه این سوالات پاسخ خواهیم داد و در کنار هم یاد میگیریم که چگونه با روش های صحیح شروع به کسب درآمد از اینترنت بکنیم .

پـــس هـــــمراه مــــن بـــــاشید 🙂

عکس شاخص کسب درآمد اینترنتی

این مقاله چه نیازی را برطرف میکند ؟

در این مقاله ما با شما همراهان عزیز رسانه امین موارد زیر را در رابطه با کسب درآمد از اینترنت بررسی میکنیم :

 • کسب درآمد از اینترنت چیست ؟
 • چه کسانی میتوانند از اینترنت کسب درآمد کنند ؟
 • چرا کسب درآمد اینترنتی ؟
 • راه های کسب درآمد از اینترنت چیست ؟
 • چند راهکار طلائی از افراد موفق در زمینه کسب درآمد اینترنتی ؟
 • از کجا باید شروع کنم ؟ (مهمترین نکته)

در ادامه بطور مفصل همه این موارد را به شما توضیح خواهم داد ولی قبل از آن باید بدانیم که این مقاله برای چه کسانی مفید است :

 • افرادی که میخواهند شغل دومی برای خود درست کنند .
 • افرادی که به فکر راه اندازی کسب و کار اینترنتی هستند .
 • افرادی که در حوزه استارت آپ و کسب و کارهای نوپا فعالیت میکنند .
 • افرادی که دیگر نمیخواهند برای دیگران کار کنند .
 • کسانی که به فکر خود ساخته شدن و ثروت سازی بدست خودشان هستند .
 • و کسانی که میخواهند بدون سرمایه کسب و کار خود را راه اندازی کنند .

پس همراه من باشید تا تمامی گزینه ها را بطور مفصل بررسی کنیم .

کسب درآمد از اینترنت چیست ؟

 

کسب درآمد از اینترنت به درآمدی گفته می‌شود که شما به هر طریقی از دنیای اینترنت بدست آورید .

ولی مورد مهم این است که کسب درآمد از اینترنت باید به شکل پایدار و توسعه مند باشد .

یعنی با گذشت زمان و افزایش دانش تخصصی شما باید بتوانید درآمد خود را از راه اینترنت توسعه و افزایش دهید .

به طور کلی اگر دنیای اینترنت را همانند دنیای فیزیکی تصور کنید : در دنیای فیزیکی شما برای کسب درآمد باید ارائه دهنده محصول و خدماتی باشید و برای ارائه محصول و خدمات خود باید جایگاهی داشته باشید که به طور کلی می توان گفت که شما یا باید صاحب مغازه باشید یا صاحب یک شرکت و اگر دست به تولید در یکی از صنعت های موجود بزنید باید صاحب تولیدی و یا یک کارخانه باشید همانطور که همه ما میدانیم راه اندازی یک کارگاه تولیدی می تواند هزینه های بسیار زیادی را برای ما داشته باشد .

و در بدترین حالت شما میتوانید برای دیگران کارگر یا کارمند باشید که اگر اینگونه بود الان این مقاله را مطالعه نمیکردید و این بسیار جای خوشحالی دارد .

شما در دنیای اینترنت نیازی به صرف هزینه های زیاد برای راه اندازی یک کسب و کار ندارید این یکی از مهمترین دلایلی است که کسب درآمد از اینترنت و کسب و کارهای اینترنتی را بسیار پر طرفدار کرده است .

با این حال داشتن اطلاعات و دانش مخصوص در رابطه با کسب و کارهای اینترنتی اولین قدم شما برای پیمودن است  همانطور که اگر میخواستید در دنیای فیزیکی کسب و کاری را راه‌اندازی کنید باید حداقل ترین دانش آن کسب و کار را به دست می آورید .

چه کسانی میتوانند درآمد اینترنتی داشته باشند ؟

با توجه به دانشی که هم اکنون در سطح جامعه پراکنده شده افراد بسیار زیادی می تواننند درآمد اینترنتی داشته باشند.

در واقع اگر بخواهم زبان ساده بیان کنم هرکسی که  توانایی  خواندن و نوشتن داشته باشد میتواند اطلاعات  مورد نیاز برای کسب درآمد اینترنتی را به دست آورد .

ولی بنا به این تعریف کاملاً مشهود است که فقط یک بعد از ماجرا در نظر گرفته شده است از طرفی دیگر کسی که می‌خواهد درآمد اینترنتی داشته باشد باید اطلاعات کافی در رابطه با کامپیوتر نیز داشته باشد .

در بعد سوم نیز فردی که می‌خواهد کسب درامد اینترنتی بکند باید آشنایی با زبان انگلیسی را نیز داشته باشد .

در واقع هر فردی که می‌خواهد درامد اینترنتی داشته باشد باید سه رکن :

خواندن و نوشتن ، فهم کامپیوتری  و تسلط بر زبان انگلیسی را باید داشته باشد .

البته با نگاه کلی متوجه می‌شویم که این سه مورد دانش های بسیار پایه ای برای کسب درآمد است یعنی اگر شما بخواهید یک وب سایت راه اندازی کنید و از طریق آن درآمد داشته باشید با این ۳ دانش کلی شما می توانید یک وب سایت وردپرسی راه اندازی کنید و بدیهی است که در این قرن این اطلاعات برای هر کسب و کاری نیاز است .

از نگاهی دیگر امروز در جامعه همه افراد این سه دانش را دارند پس به جرئت می‌توان گفت که تمامی افراد جامعه  می توانند درآمد اینترنتی داشته باشند فقط تنها شرط باقی مانده داشتن زمان حوصله و علاقه به این حوزه است .

چرا کسب درآمد اینترنتی ؟

مهمترین بخش از سوالات دوستان در رسانه امین این بود که چرا باید ی یک فرد کسب درآمد اینترنتی را به کسب درآمد سنتی ترجیح دهد برای پاسخ به این سوال چند دلیل بسیار محکم وجود دارد که در ادامه آنها را بررسی می‌کنیم :

کسب درآمد اینترنتی واقعی

در هر زمان و مکان ، بدون مجوز

در اولین حالت ما متوجه می‌شویم که کسب درآمد اینترنتی بسیار در دسترس تر از درآمد سنتی چرا که با افزایش کمی اطلاعات  در زمینه کسب و کارهای اینترنتی می توانیم اقدام کنیم و از طرفی دیگر داشتن درآمد اینترنتی نیاز به مجوز خاصی ندارد جالب است بدانید که کسب درامد اینترنتی در هر شرایط زمانی و مکانی برای شما مهیا خواهد بود فقط باید بخواهید و انجام دهید .

بدون سرمایه و سریع

در دومین حالت برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی شما نیاز به سرمایه چندانی ندارید شاید بیشترین سرمایه ای که به آن نیاز پیدا کنید سرمایه اطلاعاتی و آگاهی شماست .

سرمایه مادی در این زمینه طبیعتا بسیار پایین‌تر از سرمایه ای خواهد بود که شما برای راه اندازی یک کسب و کار فیزیکی به آن نیاز خواهید داشت .

و مورد مهم دیگر این است که سرعت راه‌اندازی یک کسب و کار اینترنتی بسیار بیشتر از راه اندازی یک کسب و کار  فیزیکی است .

دسترسی آسان به مشتری ها

دسترسی به مشتریان و مدیریت بسیار راحت آنها در کسب و کارهای اینترنتی از دیگر مواردی است که می‌توانم به آن اشاره کنم .

برای کسب درامد اینترنتی شما نیاز دارید که به مشتریانی دسترسی داشته باشید و ارتباط خود را با آنها حفظ کنید بنا به تجربه ای که من در کسب و کارهای سنتی نیز دارم به جرأت می‌توانم بگویم  در کسب و کارهای سنتی ارتباط داشتن با مشتری بعد از خرید بسیار سخت است ولی در کسب و کارهای آنلاین شما به راحتی قبل و بعد از خرید مشتری می توانید با آنها ارتباط داشته باشید شاید در یک کسب و کار فیزیکی مغازه ای با ماهانه ۵۰۰ مشتری به درآمد ۲ الی ۶ میلیون تومانی برسد ولی در کسب و کارهای اینترنتی درآمد ۲ میلیون تومانی شاید با وجود ۱۰۰ مشتری محقق شود البته بسیار بدیهی است که این اعداد وابسته به نوع کسب و کار شما در دنیای آنلاین است .

صرفه جویی در وقت و هزینه

صرفه جویی در وقت و هزینه یکی دیگر از دلایلی است که افراد را ترغیب به کسب درآمد از اینترنت می کند چرا که در روش های سنتی بازاریابی برای یک کسب و کار دارای هزینه های زیادی است ولی در کسب و کار آنلاین هزینه های بازاریابی تبلیغات و فروش بسیار پایین‌تر است  چرا که هم دسترسی شما به مشتری ها بیشتر شده و هم دسترسی مشتری ها به شما بیشتر است

.

راه های کسب درآمد از اینترنت چیست ؟

 از طریق فروشگاه اینترنتی کالای فیزیکی

کسب درآمد از اینترنت از طریق فروشگاه آنلاین

در این روش شما مانند دیجی کالا فروشنده کالا های فیزیکی در بستر اینترنت خواهید بود  اگر شما صاحب کالای فیزیکی هستید می‌توانید با استفاده از سایت ساز ها و یا آموختن وردپرس به راحتی یک فروشگاه اینترنتی کالای فیزیکی راه اندازی کنید و کسب درآمد از اینترنت را شروع نمایید .

ولی به یاد داشته باشید که همچنان به آموختن دانش بازاریابی اینترنتی هم نیاز دارید . علاوه بر این در این روش شما نیاز دارید که محصولات خود را انبار کرده و بنا به درخواست های مشتری خود آنها را به سراسر ایران ارسال کنید .

در این میان یکی از مهمترین موضوعاتی که باید به آن توجه کنید هزینه های ارسال و هزینه‌های انبارداری است و همچنین گارانتی محصول که اگر در ارسال اتفاقی برای  محصول بیفتد شما بتوانید مشتری‌های خود را راضی نگه دارید .

جالب است بدانید که شرکت هایی هستند که ارسال و انبارداری محصولات شما را انجام میدهند و کافی است شما سفارش را از مشتری بگیرید آن ها برای شما هم ارسال میکنند هم ارائه دهنده گارانتی لازم هستند .

یک راهکار طلائی

در این مورد دو نکته مهم دیگر هم وجود دارد که شما هم می‌توانید فروشنده کالای خودتان باشید و هم می‌توانید فروشنده کالای دیگران باشید .

برای مثال شاید شما بلد هستید که یک محصول دست ساز را در خانه درست کنید شما می توانید به راحتی با راه اندازی یک وب سایت ، آن را به فروش برسانید یا اگر شما کالایی ندارید می توانید کالا و محصولات دیگران را به فروش برسانید به طور مثال شما در میتوانید در دوستان و آشنایان خود به دنبال کسانی بگردید که بتوانند محصولاتی درست کنند که این محصولات می تواند دست سازه های خانگی و یا حتی محصولات صنعتی از جمله کیف و کفش باشد به هر حال اگر کمی خلاقیت به خرج دهید و از زاویه دیگر نگاه کنید می‌توانید منابع درآمدزایی بسیاری را پیدا کنید .

کسب درآمد از اینترنت از طریق فروش کالای مجازی

همچنان ما در رسانه امین به دنبال این هستیم که شما به عنوان صاحب یک کسب و کار اینترنتی خلاقیت خود را به کار بگیرید در رابطه با کسب درآمد از طریق فروش کالای مجازی می توان گفت که شما هر نوع سرگرمی ، تخصص و هر چیزی که قابل ارائه باشد را داشته باشید می توانید از آن درآمد خوبی کسب کنید .

کسب درآمد از اینترنت و فروش محتوای دیجیتال

شاید شما در سال های گذشته برای سرگرمی شعبده بازی را آموخته اید حال میتوانید از طریق تولید ویدیو های آموزش شعبده بازی آن را به دیگران ارائه داده و کسب درآمد کنید و یا شما تخصص بسیار پرکاربردی در زمینه آموزش ریاضیات دارید شما به راحتی می توانید با تولید فایل های دیجیتال و ارائه آنها درآمد کسب  کنید .

کسب درآمد از طریق فروش کالای مجازی به سه بخش فروش :

 • فایل های ویدیویی
 • فایل های صوتی
 • کتاب های الکترونیک

تقسیم می‌شود البته شاید شما یک عکاس ماهر نیز باشید که عکس های اختصاصی برای وب سایت های فعال گرفته و از آن طریق درآمد خوبی به دست آورید .

کسب درآمد از اینترنت از طریق ارائه خدمات اینترنتی

در این حالت شما تبدیل به ارائه دهنده خدمات اینترنتی  می‌شوید چرا که روزانه چند هزار نفر در سراسر ایران در اینترنت به دنبال افرادی می گردند که بخشی از کار خود را به آنها بسپارند به این نوع از کسب درآمد اینترنتی آزاد کاری یا فریلنسری گفته می شود .

 

از جمله میتوان به این کارها اشاره کرد :

 • طراحی کاتالوگ و کارت ویزیت برای دیگران
 • ارائه خدمات آی تی مانند کد نویسی سایت یا تولید محتوا برای وب سایت ها
 • عکاسی تخصصی برای سایت ها
 • گردآوری خبر برای خبرگزاری ها
 • تولید ویدئو برای وبسایت هایی که نیاز دارند
 • پشتیبانی شبکه های مجازی
 • پشتیبانی وبسایت

جالب است بدانید که همه این کارها را میتوانید به طریق دور کاری و در منزل خودتان انجام دهید و شاید در این امورات بتوانید به جایگاهی برسید که شغل دوم ولی درآمد اول شما باشد .

کسب درآمد اینترنتی از شبکه های اجتماعی

همانطور که همه ما میدانیم شبکه های اجتماعی نیز در بستر اینترنت فعالیت می کند از هر نوع درآمدی که ما از شبکه های اجتماعی داشته باشیم درآمد اینترنتی محسوب می شود شما می توانید از طریق تلگرام اینستاگرام توییتر فیسبوک پینترست و هر شبکه اجتماعی دیگری درآمد کسب کنید ولی یکی از کارهای مهمی که در این شبکه‌های اجتماعی باید انجام دهید جذب مخاطب های واقعی زیاد است و از جایی که این شبکه های اجتماعی برای سرگرمی تولید شده است شما می توانید به عنوان فردی سرگرم کننده مخاطب های بسیار زیادی جذب کنید جالب است بدانید که درآمدهای بسیار زیادی در بخش شبکه های اجتماعی موجود است  برای اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید مقاله زیر را مطالعه کنید .

پیشنهاد ویژه رسانه امین : ۳ راز مهم درباره کسب درآمد اینترنتی از سایتهای خارجی

چند راهکار طلائی از افراد موفق در زمینه کسب درآمد اینترنتی ؟

در این بخش می رسیم به هیجان انگیز ترین قسمت مقاله چند راهکار طلایی از افراد موفق در زمینه کسب درآمد اینترنتی را در این قسمت به شما معرفی خواهم کرد ولی قبل از آن باید بدانیم که تمامی این راهکارهای ارائه شده از طریق تجربیاتی بوده است که این افراد به دست آورده اند و بسیار بدیهی است که توجه به این تجربیات برای تازه کار ها خالی از لطف نخواهد بود .

در زمینه کسب درآمد اینترنتی افراد موفق زیادی در ایران و در دنیا وجود دارند برای مثال در ایران به دکتر استارتاپ یعنی مهدی علیپور و یا ناصر غانم زاده و نازنین دانشور و در دنیا  افرادی چون جف بزوس ، مارک زاکربرگ ، بیز استون ، جک دورسی ، اشاره کرد  و راهکارهایی که هم اکنون به شما ارائه می دهم راهکارهای مشترکی است که با استانداردهای جهانی همسان‌سازی شده و افراد بسیاری را موفق کرده است .

کسب درآمد از اینترنت و راهکارهای طلائی

راهکار شماره ۱

رویایی داشته باشید .

اگر در سر خود رویا و هدفی نداشته باشید نمی‌توانید قدرت حرکت کردن پیدا کنید . پس بهتر است هدفی را مشخص کنید و مسیر رسیدن به آن را بسازید بعد از این قدم شما متوجه خواهید شد که آیا اهداف شما از طریق کسب درآمد اینترنتی محقق می شود یا از طریق کسب و کارهای سنتی .

راهکار شماره ۲

مثبت اندیش باشید .

برای رسیدن به هر هدفی شما نیاز به این دارید که افکار خود را مثبت نگه دارید در غیر این صورت اتفاقاتی که در مسیر رسیدن به هدف ی شما رقم می‌خورد شما را به سادگی می‌تواند ناامید کرده و از مسیرتان منحرف کند کسب درآمد از اینترنت هم از این موضوع مستثنا نیست . شما اگر خواستار درآمدهای خوب از اینترنت هستید باید مثبت اندیش بود و مسیر خود را با سرسختی طی کنید .

راهکار شماره ۳

از خلاقیت خود استفاده کنید .

همه ما انسان ها قدرتی در درون خود به نام خلاقیت داریم استفاده از این قدرت در تمام طول تاریخ پول ساز و قدرت آفرین بوده است پس بهتر است شما هم از این قدرت برای کسب درآمد از اینترنت استفاده کنید .

از امروز سعی کنید از زوایای دیگری به موضوع ها نگاه کرده و برای آنها راه حل های جدید تری ارائه دهید این موضوع باعث خواهد شد که شما میلیاردها تومان پول به دست آورید .

راهکار شماره ۴

آگاهی و دانش خود را به روز کنید .

آخرین و مهم ترین راهکار در این مقاله افزایش آگاهی و دانش است به شما تبریک میگویم برای این که شما اولین قدم را در این راستا برداشته اید چرا که هم اکنون در حال مطالعه این مقاله هستید.

توصیه من به شما دوستان عزیز این است که از هر راه و از هر طریقی که می توانید ، هر روز دانش و آگاهی خود را افزایش دهید امروز در دنیایی که اطلاعات بخش مهمی از آن است دیگر نمی توان با آگاهی کم و دانش غیر تخصصی در آمد خوبی به دست آورد امروز دنیا بسیار پیچیده تر از سالهای قبل است .

برای کسب درآمد خوب باید بتوانید مهارت قابل ارائه ای داشته باشید در غیر این صورت باید شکست را بپذیرید .

کسب درآمد اینترنتی را از کجا باید شروع کنم ؟

در واقع نقطه عطف این مقاله اینجاست .

چون همه ما به نحوی با مزایای کسب درآمد از اینترنت آشنا هستیم ولی برای بسیاری از ما سوال است که از کجا باید شروع کنیم ؟

در طی چند ماه گذشته دوستان بسیاری با من تماس گرفتند و همین طور افرادی که این مقاله را خواننده بودند از من سوال بسیار مهمی کردند که از کجا باید شروع کنیم . دقیقا چه کاری باید انجام دهیم تا بشود نقطه استارت ما برای کسب درآمد اینترنتی ؟

بهترین روش درآمد اینترنتی این است که شما باید در اولین قدم به این نتیجه برسید که چه چیزی میخواهید ارائه دهید ؟

قدم اول : چه چیزی ارائه دهیم

نقطه شروع و نقطه مهم شما اینجاست که دقیقا فکر کنید و پیدا کنید که چه چیزی میخواهید ارائه دهید . چون در دنیای وب اگر چیزی ارائه ندهید درآمدی هم در کار نخواهد بود .

چیزی که شما ارائه میدهید میتواند یک محصول فیزیکی باشد یا یک خدمات .

روی این موضوع باید تمرکز کنید این دقیقا همان نقطه شروع شماست .

داستان از جایی شروع میشود که همه ما انسان ها در قبال چیزی که دریافت میکنیم پولی ارائه میدهیم و همیشه به دنبال بهترین ارائه دهندگان با مناسب ترین قیمت ها میگردیم پس برای کسب درآمد اینترنتی شما هم باید تبدیل به یک ارائه دهند شوید .

ارائه دهنده هر چیزی که میتوانید آن را ارائه دهید .

همیشه به دوستانی که از من مشاوره میگیرند گفته ام : اگر ایده نمیتوانید پیدا کنید برای ارائه دادن ، بهتر است فکر کنید ببینید در چه چیزی بهتر از بقیه هستید .

تک تک ما انسان ها در یک چیزی از بقیه بهتر هستیم و این موضوع میتواند کمک کننده باشد تا شما یک محصول یا یک خدمت را بسازید و آن را ارائه دهید.

برای پیدا کردن ایده های خوب میتوانید کتابی که در ادامه این مقاله قرار داده شده است را نیز دانلود کرده و مطالعه کنید ، این کتاب حاوی ۱۲ ایده بسیار شگفت انگیز و تست شده است که هنوز در ایران افراد زیادی آن را ارائه نداده اند پس دست به کار شوید .

بعد از به نتیجه رسیدن در ارائه دادن محصول سراغ قدم دوم میرویم

قدم دوم : کجا ارائه دهم ؟

دومین قدم برای این که شما بدانید باید درآمد اینترنتی را از کجا شروع کنید این است که کجا ارائه دهید .

وقتی نوع محصول شما تعیین شد و محصول ساخته شد به دنبال بستر ارائه آن میگردیم که در این مرحله راه های زیادی برای ارائه وجود دارد .

گاهی حتی لازم نیست که ما وب سایتی برای خودمان طراحی کنیم چون سرویس هایی وجود دارند که ما میتوانیم محصول خود را آن جا ارائه دهیم .

قدم سوم : ساده فکر کنید

مهمترین قدم در اولین لحظات شروع کسب و کار اینترنتی این است که به ساده ترین شکل ممکن فکر کنید چون در حوزه اینترنت در اولین روزها باید ارزش پیشنهادی خود را به مشتری به ساده ترین حالت ارائه دهید که مشتری در نهایت آن را یا قبول خواهد کرد یا رد .

پس به شعار جهانی فکر و محلی شروع کن اعتقاد داشته باشید و همیشه به این فکر کنید که ساده ترین چیزی که برای مشتری من میتواند ارزش باشد چیست ؟

آن را پیدا کنید و به مشتریان خود ارائه دهید.

قدم پنجم : گوش دادن به فایل صوتی زیر

در این فایل صوتی ارزشمند درباره این که دقیقا از کجا شروع کنیم توضیح میدم و همینطور کسب درآمد اینترنتی پایدار و قابل توسعه را باهم بررسی مکنیم و بسیاری مطالب کاملا ارزشمند که شنیدنش شما را دو قدم جلو تر از دیگران قرار خواهد داد .

پس” دوقـــدم نـــزدیک تـــر به کــسب درآمــد ایــــنترنتی “

 

جمع‌بندی و کلام پایانی

در این مقاله سعی کردم که به شما دوستان عزیز راه ها و روش هایی را انتقال بدهم که در طی سال‌های گذشته آنها را مشاهده کرده ام .

و همینطور راهکارهایی که از دوستان موفق و فعال در حوزه کسب و کار اینترنتی برای شما ارائه دادم . مواردی که با قدم گذاشتن در این مسیر به آنها نیاز پیدا خواهید کرد .

به عنوان کلام پایانی نکته مهمی که وجود دارد این است که قالب کسب و کارها امروز در حال تغییر است و هر کسب و کاری که به هر دلیلی نخواهد و نتواند خود را تغییر دهد از دور رقابت خارج خواهد شد پس اگر شما به فکر کسب درآمد اینترنتی هستید از همین امروز دست به کار شده و به سمت درآمد اینترنتی حرکت کنید چرا که شاید فرصت های ازدست رفته در آینده پشیمانی های زیادی را برای شما به بار آورد توصیه من به شما همراهان همیشگی رسانه امین این است که به سمتی حرکت کنید که دنیا به آن سمت در حال حرکت است .

 

پیشنهاد ویژه رسانه امین به عزیزان :

کاور تبلیغ کسب درآمد اینترنتی و 12ایده ناب

به راحتی متونید با وارد کردن ایمیل خودتون لینک دانلود آموزش رو توی ایمیل خودتون دریافت بکنید و یه مسئله مهم که لازمه کاملا صادقانه بهش اشاره کنم اینه که ما به ایمیل شما هرزنامه و ایمیل تبلیغاتی نمیفرستیم چون خودمون هم از هرزنامه متنفریم 🙂

توجه : در نظر داشته باشید که بعد از وارد کردن ایمیل در صف ارسال قرار میگیرید که با رسیدن نوبت شما ، سرور لینک را به شما ارسال خواهد کرد و این پروسه شاید کمی زمانبر باشد پیشا پیش از صبوریتون متشکریم

تبلیغ آموزش بازاریابی اینترنتی

۰%

کسب درآمد اینترنتی شاید سالهای قبل چیزی دور از دسترس بود هر چند در همین سال های گذشته کسب و کارهای اینترنتی مختلفی به برندهای خوشنام تبدیل شده اند اما امروز دیگر کمتری کسی هست که به خرید اینترنتی اعتماد نداشته باشد پس با دل قرص حرکت خود را شروع ما هم در کنار تو هستیم و به تو کمک میکنیم

User Rating: ۳٫۲۸ ( ۱۱ votes)

درباره امین لطفی

اگر صدبار دیگر به دنیا بیام بازهم کار بازاریابی را انتخاب میکردم و تا چیزی را تست و آزمایش نکنم آن را انتقال نمیدهم پس با خیال راحت از آموزه های سایت استفاده کن ، من اینجا هستم کمک کنم تا سودزا ترین و پول زا ترین کارها رو توی اینترنت انجام بدی .

85 دیدگاه ها

 1. رضا پور احمدی

  باسلام خدمت شما جناب لطفی ممنون از مطلب عالی و پرمحتوایی که منتشر کردید موضوعی که ما یه چند وقتیه باهاش درگیر هستیم اینه که آیا بنظر شما راه اندازی فروشگاه اینترنتی کالای فیزیکی با وردپرس کار درستیه یا نه ؟ میخاستم نظرتون رو در این باره بدونم واین که آیا چه چیزهایی لازم خواهد بود تا یادبگیریم و یک فروشگاه موفق آنلاین داشته باشیم ؟؟
  ممنون از شما و سایت خوبتون

  • با سلام خدمت شما جناب پور احمدی ممنون از توجهی که به مطلب و محتوای اون داشتید.
   موضوع مهم این هست که اتفاقا راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی با وردپرس بسیار راحت تر و بهتر از این هست که سایت از صفر کدنویسی بشه و بد ها با هزاران هزار مشکل روبرو بشید.
   در کل دنیا برای راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی از وردپرس استفاده میکنند و برای موفق کردنش هم خیلی زود در سطح محلی معرفیش میکنن.
   اگه همین رو در ایران بررسی کنیم خیلی راحت میبینیم که در یک محله کوچه یا خیابان همیشه تعداد بسیاری از دوستان و آشنایان هستند که به ما اعتماد دارند و میتونن از سایت ما نیازشون رو برطرف کنن این میتونه اولین قدم شما برای سئو شدن و بالا اومدن باشه یعنی شما در حالیکه مشتری دارید در حال بالا اومدن هم هستید .
   با توجه به این ها شما باید سئو رو با تمامی بخش های مربوطه اش و بازارایابی اینترنتی که شامل بازاریابی محتوا و… خواهد شد رو باید یاد بگیرید…
   باز هر سوالی بود در خدمت شما و دیگر دوستان هستم

   • رضا پور احمدی

    با تشکر از جواب شما جناب لطفی…اگر امکانش باشه ما یه مشاوره ای از شما داشته باشیم تا بلکه باب همکاری ای در این مورد باز شد

    • ممنونم از شما جناب پور احمدی…
     شما میتونید از صفحه تماس با ما راه های ارتباطی که هست با ما تماس بگیرید…
     من و تیم خبره بازاریاریابی اینترنتی در رسانه امین خدمت شما هستیم…

 2. سلام خدمت آقای لطفی و تیم رسانه امین واقعا خسته نباشید محتوای کامل و کارایی درباره راه اندازی استارتاپ بود. اگر امکانش هست درمورد راه های تبلیغات در صفحات اجتماعی هم توضیحی بدین مخصوصا برای کسب و کار های خانگی
  باتشکر

  • با تشکر از شما آقای همتی عزیز که به محتوا توجه داشتید…
   حتما در مقاله های آینده راه های تبلیغ و فروش در صفحات اجتماعی مخصوصا اینستاگرام ارائه خواهد شد.
   ولی همین جا برای مثال اگر فردی بخواهد که در صفحه اجتماعی خودش به فروش مناسبی برسه باید بتونه اعتماد کاربر های خودش رو جلب کنه.
   برای این نوع از اعتماد سازی یکی از روش های پر بازده تولید محتوای مناسب هستش و در کنار این حتما باید صاحب صفحه محتواهایی در رابطه باخودش نیز تولید و منتشر کنه
   چرا که افراد در شبکه های اجتماعی وقتی میبینن که فردی پشت این پیج هست بیشتر اعتماد میکنن.
   برای سومین قدم صاحب پیج باید راه های ارتباطی مناسبی رو برای مخاطباش در نظر بگیره مثلا آدرس و شماره تلفن ثابت بهترین نوع هستند.

 3. سلام عزیزان🌹
  ممنون از مطلب خوبی که ارائه دادین استفاده کردیم و بسیار پر محتوا بود
  موفق باشین 🌹

 4. اقای لطفی بنظر شما برای درآمد زایی از طریق فروش کالای مجازی و دانلودی بهتره از پلتفرم هایی مثل فرانش یا فرا درس استفاده کنیم یا خودمون سایت راه اندازی کنیم ؟؟
  اگه میشه در رابطه با نحوه تولید محصول مجازی هم توضیح بدید کمی..
  مرسی

  • با سلام به شما آقای امیررضای عزیز ببینید در رابطه با این که از پلتفرم های موجود استفاده کنی یا سایت راه اندازی کنی به یک عامل مهم بستگی داره که چقدر تولید کننده ی محصول مجازی خواهی بود..
   اگر تخصص یا مهارتی که داری و میخای آموزشش بدی در حدی هست که با دوتا ویدئوی مثلا ۵ ساعته میشه یاد گرفت بنظرم از پلتفرم استفاده کنی بهتره و هزینه هات بسیار به صرفه تر میشه و لی اگه شما تخصصی داری که روز به روز آپدیت میشه و آموزش های زیادی میشه براش تولید و تخصصی و انحصاری هم هست سایت راه اندازی کنی موفق تر میشی…
   در رابطه با تولید محصول مجازی هم همراه رسانه امین باشید آموزش هایی خواهیم داشت

 5. این کامنت به دلیل اینکه دوستانی هم از رسانه امین استفاده ای ببرند تایید و نمایش داده شده است
  سلام خدمت کاربران عزیز
  اگر کسی دنبال درآمد واقعی هست ۷۰۳۰ را به شما پیشنهاد میکنیم و از کافه بازار یا اول مارکت دانلود کنید
  اگر کسی مایل نبود از کد معرف استفاده کند و خودش در راس باشد می تواند از عبارت nokodmoaref برای ثبت نام استفاده نماید اما اگر خواست که از کد معرف استفاده کند می تواند از کد های رسمی زیر به دلخواه یکی را انتخاب نماید:
  ۳۰۷۷۰
  ۷۳۷۰۰
  قابل توجه کاربران که هر کاربر بعد از ثبت نام با رفتن به قسمت پشتیبانی می تواند کد معرف خود را بسازد و با دوستان خود به اشتراک بگذارد
  باتشکر admin 7030 _ تیم رسمی هفتاد سی سامانه هوشمند کسب درآمد _ درگاه نوین شریف

 6. admin7030_ تیم رسمی هفتاد سی

  یه درآمد عالی لطفا با دقت بخونید.یه شارژ ۵۰۰۰تومنی پای من و شما ۵۴۵۰ تومن میوفته این ۹درصد که ۵۴۰تومنه واریز سازمان مالیات میشه و سودش برای عاملین فروش میشه …اینکه متوجه سود بشی آپ رو مثال میزنم که به ازای حاشیه ی سودش جایزه های بزرگی میده و در رسانه ی ملی میلیاردی تبلیغ جوایزش رو میکنه .خب من و شما چطور میتونیم از شارژ به درآمد برسیم؟یه برنامه هست به اسم هفتاد سی که بچه های دانشگاه شریف ساختنش که هفتاد درصد از سودش رو به مشتریاش میده ودر کنار شارژ کردن و پرداخت قبوض آب و برق میتونید درآمد هم داشته باشید به این نحوه که خودتون گوشیتون رو ۵۰۰۰تومن شارژ میکنین و یا قبض هاتون رو پرداخت میکنین .سودی که از این طریق به دست میاد تا هفتاد درصد سودش با شما تقسیم میشه وبه خودتون برمیگرده آمار تراکنش خرید شارژ در ایران ماهیانه ۱۵۰میلیارد تومنه .در واقع بچه های دانشگاه شریف تصمیم گرفتن به جای پرداخت میلیاردی به رسانه ملی جهت تبلیغ برنامه هفتاد سی این پول رو به مردم بدن تا اونا براشون تبلیغ کنن و پورسانت مادام العمر دریافت کنن .با هر خرید دوستانتان با توجه به سطح آنها شما درامد کسب خواهید کرد .با توجه به این صحبت هایی که شد لپ کلام اینه که شما به ده نفر از اطرافیانتون این برنامه رو معرفی کنید و هر کدوم از اونا این کارو انجام بدن و هر کدوم یه شارژ ۵۰۰۰تومنی تو ماه تهیه کنن شما میتونید به درامد ۱۳.۴۷۷.۵۷۰تومان برسین .تازه جالبه بدونید این رقم واسه یکبار خرید شارژ ۵۰۰۰تومنیه. که این خرید برای افراد متفاوته و چندین بار ممکنه در ماه خرید کنن به این فک کن که اگه خرید شارژ بیشتر بشه این ۱۳ میلیون هم بیشتر میشه خودتم کاراتو با این اپ انجام بده و سود تراکنش بیشتری نسبت به اعضا بگیر .شما روی خرید کسانیکه از طریق شما با سایت و و اپ ۷۰۳۰اشنا شده اند سود مشخص خواهید داشت. دانلود اپ برای اندروید و ایفون در بازار و سیب اپ و سایت هفتاد سی می باشد .کد معرف الزامی است. کد رسمی ۳۰۷۰۷ و یا ۷۳۷۰۰ می باشد.
  باتشکر از رسانه امین

  ۷۰۳۰ کاری خلاقانه از دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف _ کسب درآمد _ نوین درگاه شریف.

  • با سلام به شما دوست عزیز از جایی که رسانه امین متعلق به همه شما دوستان عزیز است من تبلیغ شما رو تایید کردم ولی کاربران رسانه امین حتما آگاه باشند و بدانند که رسانه امین هیچگونه تایید یا ردی برای این تبلیغات نمیکند و کاربران خودشان با اگاهی کامل تصمیم گیرنده خواهند بود با تشکر از همه شما دوستان و همراهان همیشگی

  • خیلی عالیع ۷۰۳۰ ولی انرژی و وقت رو نباید صرف این کارا کرد چون ارزشش رو نداره چرا؟ چون آپ رو که مثال زدید ساخته سرمایه دار ها است که اومدن در مدت خیلی کوتاه از طریق صرف هزینه های هنگفت تبلیغات تلویزیونی و اینترنتی به اون سطح درآمد از شارژ رسیدن.

   به نظر من درآمد اینترنتی رو باید از طریق تولید محتوا ایجاد کرد حالا فرقی نداره چه محتوایی باشه. چون این محتوا است که حرف اول را در گوگل میزند.

   با تشکر

 7. باتشکر از محتوای خوبتون جامع و کامل بود و معلومه که روی محتوا زحمت کشیدین دستتون درد نکنه و دستتون طلا

 8. اگه کسی می خواد در زمینه ای سرمایه گذاری کنه یه راهی رو پیشنهاد می کنم در خصوص بیماری بواسیر نمی دونم اطلاع دارید یه نه؟ اگر اطلاع ندارید عرض کنم که بیش از ۷۰ در صد مردم دچار بیماری بواسیر هستند و ظاهرا تنها راهی که وجود داره عمل جراحی است که متاسفانه هزینه زیاد داره و متاسفانه بعد از مدتی دوباره بواسیر برمیگرده ولی خوشبختانه بنده دارویی کاملا گیاهی درست کردم که بواسیر را در عرض ۱۰ روز کاملا از بین می بره و این دارو برای حدود ۲۰۰ نفر هم امتحان شده و بلااستثنا همگی خوب شدند. اگر کسی خواست میتونه با معرفی درصدی از هزینه دارو را بهش بدم قیمت دارو هم ۱۰۰ تومان هستش و کاملا تضمینی هستش شماره تماس بنده هم ۰۹۱۴۲۰۱۷۵۷۱ هستش

  • با سلام به شما دوست عزیز از جایی که رسانه امین متعلق به همه شما دوستان عزیز است من تبلیغ شما رو تایید کردم ولی کاربران رسانه امین حتما آگاه باشند و بدانند که رسانه امین هیچگونه تایید یا ردی برای این تبلیغات نمیکند و کاربران خودشان با اگاهی کامل تصمیم گیرنده خواهند بود با تشکر از همه شما دوستان و همراهان همیشگی

 9. با سلام به شما تیم رسانه امین ممنون از این محتوای جامع و کاملتون به درد بخور بود و مورد استفاده قرار گرفت

 10. سلام دوستان

  من از سایت رسانه امین خیلی ممنونم بابت زحماتی که میکشه و مخصوصا استاد لطفی گرامی
  ایشون فرد الهام بخشی هستن

 11. سلام مقاله ی جالبی بود تقریبا یکی از ایده هاتون رو یه چند وقتیه اجرایی کردیم و نتیجه خوبی هم دارم میگیرم مرسی

 12. لطفا يه چند ثانيه وقت بزارين و بادقت متن زير رو بخونين ؛ امکانش هست زندگيتونو زيرو رو کنه

  يه شارژ ۵ تومني براي من و شما ۵۴۵۰ هزينه داره ، اين ۹درصد ماليات که ميشه ۴۵۰ تومان واريز ميشه به حساب سازمان ماليات و سود براي عاملين فروش.

  + براي اينکه متوجه سود بشيم نرم افزار آپ يا هفت هشتاد رو مثال ميزنيم که به ازاي حاشيه سودش جايزه هاي هفتگي يا ماهانه بزرگي ميدن . و در رسانه ملي با سودي که از من و شما به جيب ميزنن تبليغ جوايزشو ميکنن!! خوب من و شما چطور ميتونيم از خريد شارژمون به درآمد برسيم؟؟!!

  + يه برنامه جديد به اسم ۷۰۳۰ اومده که بچه هاي دانشگاه شريف طراحي و ساختنش و بعد از کليه گرفتن مجوزها از مراجع قانوني در اختيار من و شما گذاشتن ، که در کنار شارژکردن و خريد اينترنت گوشيتون و پرداخت قبوض آب و برق و کارت به کارت و … ميتونيد درآمدي براي خودتون هم داشته باشين !!

  + به اين نحو که وقتي گوشيتونو شارژ کنيد يا قبض پرداخت کنيد اين برنامه تا ۷۰ درصد از سوده خودشو با شما تقسيم ميکنه و به خودتون بر ميگردونه. آمار تراکنش شارژ در اي۱۳ميليارد تومان است ، در واقع سازندگان اين برنامه تصميم گرفتن بجاي دادن جوايز ميليوني به ۱نفر يا تبليغ ميلياردي در رسانه ملي براي معرفي ۷۰۳۰ ، اين پول رو بين تک تک استفاده کننده هاي برنامه ۷۰۳۰ تقسيم کنند که اونا براشون تبليغ کنند و دستمزد مادام العمر دريافت کنند. با هر خريده دوستانتون با توجه به سطح آنها شما درآمد کسب خواهيد کرد (سطح اول افرادي هستن که شما
  مستقيم معرفي کردين و سطح دوم کساني هستن که از طريق سطح اول دعوت شدن)

  + با توجه به صحبتهايي که شد لپ کلام اينه که شما کافيه به ۱۰ نفر از اطرافيانتون اين برنامه و کد معرف خودتونو معرفي کنيد ، بعد هرکدام از اونها اينکارو انجام بدن و تا سطح ۷ اين اتفاق بيفته . اونموقع هست که هرکدوم يه شارژ ۵توماني در ماه تهيه کنن شما ميتونين به در آمد ۱۳ ميليون تومني در ماه برسين ۱۳٫۰۰۰٫۰۰۰ ميليوووون !!

  + تازه جالبه بدوني اين مبلغ براي شما فقط با خريد يکبار شارژ ۵توماني بدست مياد اونم در ماه !!! و طبيعتا اين خريد براي افراد متفاوته و چندين بار خريد ميکنن ! به اينم فکر کن که اگر خريد اينترنت و پرداخت قبض و کارت به کارت هم بشه اين ۱۳ ميليون هم بيشتر ميشه و شما ميتوني از برنامه در خواست کني و اونم واريز کنه !
  + نصب برنامه ۷۰۳۰ از طريق گوگل پلي ، بازار ، سيب اپ قابل انجامه .
  بعد از نصب براي ورود و ثبت نام کد معرف رو وارد کنيد تا استارت ي کارخوبه با آينده رقم بخوره
  به اميد درآمدميلوني براي همه دوستان

  برنامه کد معرف ثبتنام ميخواد

  کد معرف ثبتنام
  ali7883

 13. سلام دوستان مقاله عالی و جوالبی بود ممنونم ازتون امیدوارم بازم از این اطلاعات که توی خودش تجربه داره برامون بگین

 14. سلام به شما خیلی مقاله جالبی بود و همینطور من کتابی رو که واسه دانلود گذاشتین توی این مقاله مطالعه کردم واقعا فکر شده بود و لذت بخش مرسی

  • سلام به تو دوست عزیزم خیلی خوشحالام که مفید واقع شده و جالبه بدونید که همه ایده های کتاب تست شده هستند و نمونه هایی هست که دارن از ایده ها میلیونی کسب درآمد میکنن . موفق و پیروز باشید

 15. با سلام .
  واقعا ممنون از این مقاله خوبتون ، فایل صوتی خیلی ارزشمند و مفید بود یعنی دو تا نکته توش داشت که که عالی بود سوپرایزه محسن چاووشی هم توی فایل صوتی غوغا کرده 🙂
  دستتون درد نکنه و موفق باشید

 16. سلام به شما عزیزان من این مقاله رو مطالعه کردم واقعا مفید و کاربردی بود راستش میخاستم سوال کنم که دقیقا از کجا میتونم شروع کنم ؟ فایل صوتی هم بسیار کارساز و عالی بود و استفاده زیادی کردم یه چند تا سوال دارم آیا تماس بگیریم میتونم مشاوره بگیرم از تون ؟

  • سلام خیلی ممنون از نظری که دادید آرزوی عزی بله چرا که نه مشاوره ما کاملا رایگانه و میتونید با استفاده از اون متوجه بشید که چه کاری میتونید انجام بدید ما همیشه حاضریم که به سوالات شما جواب بدیم 🙂
   و از این بابت هم خیلی خوشحالیم

 17. به نظر میرسه با توجه به نظر فقه ها و رهبری دیگه این اپ ها و درآمد های اینترنتی محدود و حتی جلوش گرفته بشه.

  • سلام به تو محمد عزیز بله هر اپ و درآمدی که خلاف قوانین باشه مثل سایت شرط بندی و… جلوش گرفته میشه ولی از طرفی اقتصاد دانان ایران در تلاش هستند که بازار اینترنتی رو گسترش بدن تا کشور از سطح حرکت دنیا عقب نمونه
   با تشکر از نظر شما

 18. سلام ممنون از مطلب خوبی که قرار دادید، منم یه سایت به نام ” خدمات یاب” میشناسم که از طریق دورکاری میشه کسب درآمد کرد.امکانش هست بررسیش کنید؟

  • سلام به تو امین عزیز
   تعدادی از این نوع سایت ها هستند که یکیشون خدمات یابه یکی دیگه هست به نام آچاره و یکی دیگه بنام پونیشا
   این سایت ها هم میتونن محل فعالیت خوبی باشن و به شما کمک کنن که درآمد زایی کنین ولی توصیه من اینه که اگه خواستید از این سرویس ها درآمد زایی کنید از پونیشا یا آچاره استفاده کنید چون بنده به شخصه با خدمات یاب آشنایی کافی ای ندارم

 19. بدون سرمایه فقط می شه خدمات ارائه کرد. اونم بعضی کارها. وگرنه بدون سرمایه نمیشه

 20. با سلام وخسته نباشید ممنون از لطفتون من علاقه زیادی به امر بازاریابی دارم ولی نمیدونم از کجا شروع کنم وبراچه محصول یا سایتی کار کنم که ضرر نکنم ممنون از محبت شما

  • سلام به شما سمیه عزیز فکر کنم یکبار به کامنت شما جواب داده شده ولی بهترین حالت این که شما مسیری درست کنید برای خودتون کار کنید و کسب تجربه کنید در این حالت به نظر من ضرر نخواهید کرد بعد از این هم بازاریابی موضوعی هست که بصورت پروسه ای جلو میره یعنی شما هر چقدر متخصص تر باشید اونقدر بهتر خواهد بود برای متخصص شدن هم راههای متعددی وجود دارد که هر کدوم سختی خودش رو داره مثلا شما میتونید برید دوره سه الی پنج ساله MBA ببینید و یا میتونید برید بصورت تحقیقی خودتون از یک گوشه شروع کنید و ادامه بدیدو در هر حال هر کجا به این نتیجه رسیدید که دیگه من متخصص شدم بدونید که توی یک تله ذهنی افتادید که باید سریع ازش خارج بشید چون همیشه متخصص تر ازشما هم وجود دارد.
   مطلب بعدی هم اینه که منظور شما از بازاریابی دقیقا چیست ؟ شما فکر میکنید بازاریاب دقیقا چه کسی است ؟

 21. سلام به شما و عرض خسته نباشید واقعا مقاله جالبی بود مرسی از فایل صوتی داخل مقاله هم اطلاعات عالی زیادی دریافت کردم مرسی از شما

 22. در آمد از اینترنت
  هدیه ورود به سایت ۲۵ دلار.برای هر زیر مجموعه که با لینک شما وارد بشه ۱۰ دلار و هر کلیکی که روی لینک شما لمس شود ۲ دلار میده.با دانلود برنامه و بازی بین ۱۰ تا ۵۰ دلار پورسانت میده
  https://share.referralpay.co/Rostami92

 23. باسلام خدمت آقای لطفی
  می خواستم در خصوص راه اندازی سایت تولید محتوای آموزشی برای دانش آموزان و معلمین (طرح درس – نمونه سوال – چک لیست و ….) از شما راهنمایی بگیرم از کجا شروع کنم و چه اقدامات اولیه ای انجام بدم . وچگونه به درآمدزایی برسم.
  ممنون

  • سلام به شما آقا محمد عزیز
   شما میتونید با شماره تلفن ۰۹۱۰۷۶۷۲۲۸۷ از مشاوره تخصصی و کاملا رایگان استفاده کنی و با ما تماس بگیری و من به شخص از قدم صفر تا رسیدن به موفقیت کنارت خواهم بود 🙂

 24. کسب درآمد میلیونی از این روشی که در این وبلاگ قرار داده شده بسیار راحت و نیازی به سرمایه نداره و درآمد شما به تومان خواهد بود

 25. با سلام
  مطلب عالی ای بود و توجه منو خیلی جلب کرد مرسی از مدیریت سایت رسانه امین

 26. با سلام خدمت آقای لطفی عزیز
  من ۲۰ ساله هستم فوق العاده به طراحی وب سایت علاقه دارم و میخوام این کار رو بصورت حرفه ای انجام بدم وبه درآمد بالا و ثابت برسم از اون جایی که جونها پتانسیل بالا یی برای کار دارند اونم از نوع اینترنتی:
  حتی در این مورد من یک منبع خیلی حرفه ای پیدا کردم کا در نوبه خودش حرف نداره
  همونطور که خودتون بهتر از هر کس دیگه ای میدونید بازار این شغل الان درآمد نجومی داره ولی این چیزی که منو تا الان متوقف کرده ترس از اینه که با فرا گرفتن این دانش با توجه به اینکه شرکت های بزرگ که بصورت کلان کسب درآمد میکنن و در کار خودشون واقعا استاد ان من به کسب درآمد خوبی نرسم

  • سلام به شما محمد عزیز
   نه شما ترستون رو بزارید کنار و برید یادبگیرید ولی یادتون باشه که از همون اول شما به درآمدهای بالا نمیرسید این اتفاق آروم آروم میوفته
   اگر شما این تخصص رو داشته باشید رسانه امین آماده همکاری با شما هست

 27. محمدحسن ذوالفقاری

  درود بر شما ، حسن ذوالفقاری هستم. یک ایده خلاقانه کسب درآمد و کارآفرینی در زمینه باغداری دارم . یه چیزی شبیه تبدیل مس به طلا یا همون کیمیا . اگه مایل به کسب اطلاعات بیشتر بودید با این شماره تماس بگیرید یا در تلگرام و واتس اپ پیام بدید. ۰۹۰۱۹۸۴۳۳۴۴

 28. سلام ممنونم خیلی کمکم کرد

 29. سایت فوق العاده عالی و مفیدی دارین که مطالبتون هم بسیار کاربردی و به درد بخور هست خیلی ممنونم از زحماتتون عالی هستین

 30. واقعا یک سایت درجه یک و عالی است با مطالب خوب و مفید دوستان واقعا مطلبتون درباره کسب درامد از اینترنت بسیار عالی شما برعکس خیلی از سایت های دیگه که بخاطر درآمد خودشون مردم سردرگم میکنن شما ما رو از سردرگمی درمیارین مرسی

  • سلام به شما علی رضای عزیز
   دقیقا همینطوره ما تلاش میکنیم که در جهت آگاهی دادن به کاربران عزیزمون تلاش کنیم و در این راستا خدمات کاملا رایگانی مثل مشاوره تخصصی درباره راه اندازی کسب و کار و… هم ارائه میدیم

 31. سلام آفای لطفی خسته نباشید.
  چند تا از مقالات سایت شمارو خوندم واقعا خیلی کمکم کرد.
  ببینید من دوست دارم که یه کسب و کار اینترنتی راه بندازم اما نمیدونم چه محصولی اراعه بدم و کلا در این رابطه هیچ اطلاعی ندارم, من فردی هستم که html & css رو بلدم و الانم دارم php یاد میگیرم با این تفاسیر بنظر شما من چه کاری میتونم برای پولدار شدن انجام بدم؟ممنون میشم کمک کنید.

  • سلام وقتی این تخصص رو دارید و نمیدونید چه چیزی رو ارائه بدید باید به این فکر کنید که دوستدارید توی کدوم حوزه فعالیت کنید من افراد مثل شما رو دیدم که این تخصص رو دارن و چون از پس هر کاری توی دنیای وب میان معمولا سردرگم میمونن شما ببین تو چه حوزه ای علاقه مندی که کسب و کار داشته باشی بعد یکی تو اون حوزه راه اندازی کن ما هم کمکت میکنیم

 32. سلام و خسته نباشید …به نظر من مشکل اکثر افراد بحث های فنی مثل ساخت وب سایت و … یا آشنا نبودن با روش های کسب درآمد اینترنتی نیست و مشکل اصلی این است که یا ایده ای مناسب ندارند یا برای ایده ای که دارند اطمینانی ندارند. ببه نظر من اگر لیستی از استارتاپ های واقعی و یک خلاصه از کار هایی که انجام میدهند منتشر کنید خیلی مفید خواهد بود به این خاطر که دیدن فعالیت های واقعی بقیه باعث میشود جرقه های جدیدی در ذهن ایجاد شود …مثلا در حوزه مهندسی برق من خیلی راغب هستم که بدانم چه کار هایی با اینترنت میشود کرد و استارتاپ ها چه کسانی هستند و…

 33. سلام بنده مدتی است بیکار شده ام متاسفانه درآمدی ندارم که حتی بتوانم بیمه خود را پرداخت نمایم تا خود وخانواده ام زیر پوشش بیمه قرار گیرم تا بتوانم از مزایای آناستفاده کنم متاسفانه تو همین یک ماه گذشته مجبور شدم بدلیل بیاری خود و هزینه عمل و دکتر و سایر مشکلاتی که برایم پیش آمد مبلغی بالغ بر هفت میلیون تومان قرض کنم که متاسفانه به هر جایی سر می زنم برای کار که با وعده های بقول معروف سرخرمن رو به رو می شوم چون آشنا(پارتی) ندارم . یک لب تاب دارم که می خواستم آنهم بفروشم شاید بتونم گوشه ای از مشکلاتم حل کنم تا اینکه در اینترنت به واژه کسب درآمد از اینترنت تو سایت شما برخوردم بنده مدرکم فوق دیپلم است وباکامپیوتر آشنایی دارم و کار بانرم افزارهای محیط آفیس(ورد و اکسل) مسلط هستم کمی هم فتوشاپ و کورل میدانم چون رشته تحصیلیم گرافیک رایانه است چون زمان زیادی ازش میگذره نمی توانم بگم مسلط هستم و کار باشبکه و هم چنین نصب و راه اندازی سیستم عامل های ویندوز و شناخت سخت افزاری ودر صورت نیاز تعویض قطعات یک کامپیوتر کار کرده تا حد نسبتا خوبی تسلط دارم مطالب شما جناب لطفی مطالعه کردم تا حدی برایم مفید واقع شد اما باتمام راهنمایی که نموده اید مانده ام چه کاری با اینترنت شروع کنم که هزینه ای نداشته باشد و بتوانم با آن درآمد کسب کنم از بسکه به این شرکت و آن شرکت سر زدم برای کار دیگر از یافتن کار در شرکت یا جایی نا امید شده ام چون هر جا که می روم اثری از پاذتی بازی می بینم آنهم من ندارم لطفا در صورت امکان من و راهنمایی کنید

  • سلام به شما دوست عزیز
   من پیشنهاد میکنم شما برید دنبال آموزش راه اندازی سایت با وردپرس بعد اینکه این موضوع رو یاد گرفتید که برید یه سری کالا و اینا ببینید از کجا تهیه میکنید و شروع کنید به ارائه اون تو فروشگاه اینترنتی خودتون بعد باید برید سراغ دیجیتال مارکتینگ که در نهایت صاحب کسب و کار اینترنتی خواهید شد

 34. سلام و درود..من صدا پیشه هستم …دوبله گویندگی اجرا ..لطفا بفرمائید دقیقا چطور میتونم ..کسب درآمد در اینترنتی ازاین تخصص و استعدادم داشته باشم …سپاس…

  • سلام به شما امیر عزیز
   خیلی هم عالیه استعداد شما در این زمینه سایتهای مختلفی مثل شنوتو هست که میتونید توش فعالیت کنید و از طرفی میتونید رادیو اینترنتی برای خودتون راه اندازی که در این زمینه هم کسب وکارهای موفقی وجود داره که میتونیم کمکتون هم کنیم

 35. سلام . تشکر از شما بابت ارائه مطالب بسیار مفید،

 36. باسلام و تشکر از جناب لطفی عزیز
  سپاس از اینکه انقد دوستانه و کامل به دیگران دانشتون رو انتقال میدید
  خیلی ها بابت کمتراز اینا هم حق مشاوره خوبی میگیرن
  خدا خیرتون بده
  من که خیلی لذت بردم و استفاده کردم
  و واقعا ۱۰۰ درصد به معلوماتم اضافه شد
  مخصوصا در فایل صوتی
  چون چند روزیه که فکرم مشغول پیشنهاد یه بسته آموزشی راهکار درمدزایی در اینترنت هستم که بد جوری اغوا کننده س و ادعا میکنه که همه حتی آماتورها هم میتونن سریع به این درآمد برسن ولی من هنوز تصمیمی نگرفتم و با خوندندمطالب مفید سایت شما و مخصوصا فایل صوتی کلی روشن شدم بازم ممنونم
  یه سؤال دارم از حضورتون
  من یه جاییکه پتانسیل خوبی برای تولید داره سراغ دارم ولی خودشون هنوز فروشگاه اینترنتی ندارن و نهایتا از یه کانال تلگرامی برای معرفی محصولاتشون استفاده میکنن
  بدون هدایت مشتری به سمت خرید و بدون درگاه پرداخت اینترنتی
  مشکلی هم برای فروش با قیمت کارخانه بمن ندارن
  چطور میتونم یه فروشگاه اینترنتی با سرمایه کم بسازم و این محصولات رو واسه فرو ارائه بدم؟ راستش خیلی وقته درگیر این موضوع هستم !!
  ممنون میشم از راهنماییتون
  اگه مطلبی لازم به راهنمایی و تذکر و …. هست در ایمیلم با شما ارتباط خواهم داشت
  در پناه خدا باشید

 37. سلام آیا کسب و کار اینترنتی ریسک بالایی میخواهد ؟

 38. با سلام به دوست و همراه گرامی مرسی از توجهی که به رسانه امین میکنید ان شالله که توی کلاس هم شرکت کنید و به کسب و کار خودتون رونق بدید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *