محتوا

چگونه محتوا ی ارزشمند تولید کنیم ؟ برای هر کسب و کاری ازجمله استارت آپ ها

محتوا ی  ارزشمند یکی از مسئله هایی است که استارت آپ ها و کسب وکارهای اینترنتی با آن درگیر هستند و برای بازاریابی خود از آن استفاده میکنند

اما مطلبی که باید به شما بگویم این است که فقط این کسب و کار ها نیستند که با محتوا در گیرند بلکه همه ی کسب وکار ها باید با محتوا درگیر شوند.

شاید کمی نا معقول است که همه ی کسب وکار ها چطور میتوانند با مسئله محتوا در گیر شوند اما در این مسئله بررسی میکنیم که چگونه میشود یک محتوای ارزشمند تولید کرد.

محتوا

محتوای ارزشمند چیست

محتوای ارزشمند چیزی است که باعث میشود کاربر در سایت شما بماند مطلب را بخواند محتوا را ببیند از آن چیزی یاد بگیرد و آن را بادوستان خود به اشتراک در بگذارد.

اما مواردی که باید در تولید یک محتوا باید در نظر بگیریم چیست :

1-در اولین وحله باید بتوانیم عنوان خوبی برای مطلب مان تولید کنیم

عنوان های خوب وجذاب همیشه بازدید کننده دارند تولید عنوان های خوب برمیگردد به استراتژی سئو شما.

شما باید ببینید که روی کدام کلمه کلیدی کار میکنید و خودتان را جای کاربر بگذارید تا ببینید اگر شما دنبال همین مطلبی که دارید مینویسید باشید چگونه جستجو میکردید.

2-همیشه از تجربه ها ناشی میشوند

مثل همین مطلبی که الان دارید مطالعه میکنید و بخشی از تجربه های بنده است میتواند اشتراک گذاشتن یک تجربه ی ارزشمند باشد که خواننده ی آن نیز از آن محتوا بهره کافی ببرد.

3- به شکل های دیگر هم فکر کنید

همیشه گفتم و باز هم میگویم محتوای شکل های بسیار دیگری دارد مثل متن ویدئو اینفوگرافی عکس و…که شما میتوانید با تولید محتوای دنباله دار از شکل های دیگر محتوا نیز استفاه کنید.

4-خطرناک ، شگفت آور و حیرت آور باشید

خلاقیت میتواند به شما کمک کند که بتوانید محتوایی بسازید وتولید کنید که کاربر وخواننده را به شگفتی وا دارد این موجب میشود که به بهترین شکل محتوای شما کاربر پسند باشد.

5-از اخبار داغ غافل نشوید

در کتاب بازاریابی با سرعت نور هم به کرات به این موضوع اشاره کردم که از اخبار غافل نشوید مخصوصا در حوزه وبلاگ ;i یکی از بهترین گزینه ها برای استفاده خواهد شد.

6-تولید کننده محتوا باید متفاوت باشد

امروزه به نظر من هر کسی که محتوا تولید میکند به اندازه فردی که در دوران صنعتی صاحب کارخانه بود ارزشمند وقابل تحسین است.

پس متفاوت باشید و مغز خود را عادت دهید که متفاوت بیاندیشد.

در این زمینه که بخشی سنگین در یک کسب وکار نوپا و استارت آپ ها محسوب میشوند نباید غافل شوند که چون عقب میفتند.

عقب افتادن در زمینه تولید محتوا به ضرر شما خواهد بود چه بسا که خیلی از این کسب وکار ها بدنبال تولید محتوایی هستند که جذابیت و حالت سرگرم کننده برای مخاطبین دارد پس بجنبید.

چقدر موثر است

در زمینه ی سئو محتوای سایت شما 30% از ماجرای سایت را در بر میگیرد چرا که اسکریپشین ها و یو آر ال ها و مسایل دیگری هم نقش عظیمی دارند.

اما از نظر بازاریابی من با ایمان به شما بگویم که مبحث توانایی نوشتن تبلیغ و تبلیغ نویسی که اولین قدم تولید محتوا ی ارزشمند است 100% بر روی بازاریابی شما تاثیر دارد.

همین طور که میبینید در این سایت ما چیز هایی را بررسی میکنیم که شما با کنار هم چیدن آن ها پازل کسب وکار خودتان کامل میکنید.

سخن پایانی

در پایان اینکه هر چیزی راه و روش خودش را دارد فقط مسئله این است که باید ببینیم چگونه فکر کردن میتواند به ما کمک کند که پازل را درست کنیم.

درباره نویسنده

پیشنهاد نویسنده برای افزایش دادن بیشتر آگاهی

نظرات مشتریان ما

بسیار خوشحالم که در همچین سایتی عضو هستم سایت جامع و خوبی دارید که تمامی مطالبش رو هم میشه در کسب و کارهای آنلاین استفاده کرد و هم آفلاین فایل صوتی شش راه برای تحول کسب و کار با بازاریابی با سرعت نور هم عالی بود

علی راضی فر مشتری و بازدید کننده سایت می 21, 2018

قبلی
بعدی

اشتراک در رسانه آموزشی

با وارد کردن ایمیل خود در رسانه آموزشی کسب و کار مشترک شوید و ایمیل های آگاهی دهنده از نوشته های تازه را دریافت کنید

منتظربمانید

با تشکر از اشتراک شما

آموزش های بسیار کمیاب و مفید در فروشگاه با قیمت های باور نکردنی حتما سر بزن رد کردن