خانه / کسب و کار اینترنتی / چگونه توانستم ایده های پولساز پیدا کنم؟(بدون توّهم)

چگونه توانستم ایده های پولساز پیدا کنم؟(بدون توّهم)

ایده های پولساز یا ایده های توهم زا ؟

خیلی از ما در اینترنت به دنبال ایده های پولساز برای کار در منزل گشتیم ولی کدام یک از این گشتن ها ما را به درآمدهای میلیونی رسانده است ؟

آیا شما حاضرید سر زندگی و اینده خودتان ریسک کنید ؟

من هم مثل شما در اینترنت به دنبال ایده هایی بودم ولی راهکار اصلی را در اینترنت پیدا نکردم .

در این مقاله به شما داستان این که چگونه یک ایده خوب پیدا کردم و آن را تبدیل به کسب و کار چند میلیونی کردم را توضیح میدهم . نکاتی که به شما بیشتر از ایده های پیش پا افتادهء اینترنتی کمک خواهد کرد و حتی شما را به کسب و کار پایدار و درآمد هم خواهد رساند . پس همراه من باشید تا در این مقاله ارزشمند صفر تا صد راهکارهای ساختن یک کسب و کار سودزا را به شما بازگو کنم….

عکس شاخص کار در منزل با ایده های پولساز

این مقاله برای چه کسانی مفید نیست :

 • افرادی که هنوز به فکر پیدا کردن ایده خوب از اینترنت هستند
 • افرادی که علاقه مند به یک شبه پولدار شدن هستند
 • افرادی که توهم پیدا کردن کلید صندوق گنج را در سر دارند
 • افرادی که روی آینده و زندگی خود قمار میکنند

شاید فکر کنی که در اوایل مقاله کمی با قلم تند شروع کردم ولی کسایی که من ( امین لطفی ) را میشناسند میدانند که هیچوقت تند صحبت نمیکنم اما موضوع این است که اگر ایده های پولسازی که در اینترنت معرفی شده اند واقعا پولساز بودند و میتوانستند درآمد بسیار زیادی داشته باشند و میلیاردها پول ایجاد کنند چرا یکی از آنها را خود کسی که نوشته است اجرا نکرده ؟

جواب خیلی ساده است : چون خود او هم میداند که این ایده ها ریالی ارزش ندارند در غیر این صورت ایده که موضوع قابل انتشار در اینترنت نیست !!!

در ادامه این مقاله بعنوان یک دوست کنار شما خواهم بود تا آخر مقاله و تمام راهکارهایی که این برند معتبر یعنی ” رسانه امین ” را ایجاد کرد را برات بازگو میکنم…

داستان از کجا شروع شد :

سال ها پیش وقتی من خیلی جوان تر بودم یعنی به عبارتی بهتر نوجوان بودم به دلیل این که در خانواده متوسطی در یک محیط متوسط تر بزرگ شدم همیشه به فکر این بودم که چگونه میتوانم درآمد داشته باشم و چگونه میتوانم رفاه خوبی برای زندگی جوانانه خود رقم بزنم .

در آن دوران من جوان دبیرستانی ای بودم که گاها به دلیل نداشتن پول ، مسیر خانه تا مدرسه را پیاده طی میکردم گاهی وقت ها هم زمستان و برف کنار من در این مسیر تنهایم نمی گذاشت و عین دو یار و یاور همیشه کنار من بود تا به خانه برسم و من را سالم تحویل خانواده ام بدهند .

ولی در این مسیر رفت و برگشت از پیاده رو هایی که خلوت بودند و حتما شما هم تجربه کرده اید ، پیاده رو خلوت وقتی که برف میبارد خیلی سکوت دل انگیزی دارد در این سکوت به این فکر میکردم که چرا فقط یک نفر من ، انتخاب شده ام برای کشیدن درد استخوان پاهایم از فرط قدم گذاشتن در برف .

البته شاید همه ما و حتی شما که  در حال مطالعه این متن هستی هم از این سختی ها کشیده ای و میدانم این سختی ها و درد ها در دل آدم رخنه میکند و شاید کاری بکند که آدم زمین گیر شود ولی علی رغم همه این چیزهایی که در حال تحمل کردن بودم دلیلی هم برای خواندن ادامه درس و رفتن به مدرسه نمیدیدم با این حال میخواندم و با نمرات کمی بهتر از متوسط دبیرستان را به آخر رساندم .

وارد دانشگاه شدم و زندگی با تمام هیاهوهای زیرکانه اش شروع شد و من در همان ترم اول دانشگاه فهمیدم که اگر پولی نباشد ، زندگی خوب ، ازدواج ، رفاه و آینده هم در کار نیست .

در واقع بیشتر این موضوع به من ثابت شد چون در دبیرستان به خوبی متوجه این ماجرا بودم ولی فکر میکردم من همیشه به سن یک جوان دبیرستانی باقی خواهم ماند و زندگی حرکت میکند تا بهتر شود ولی وقتی وارد دانشگاه شدم متوجه شدم نه زندگی با خیال راحت ایستاده است و ما باید حرکت کنیم تا بهتر و بهتر شویم و شاید شما هم همچین حسی داشتید به هرحال افکار نوجوانانه ی شیرینی بود .

به دنبال ایده های پولساز : 

شاید پیش خودتان بگویید این داستان چه ربطی به این مقاله و متن آموزشی داشت که همین الان میخواهم ارتباطش را برای شما توضیح دهم :

همان روزها شروع کردم به دنبال پیدا کردن ایده های پولساز برای کار در منزل حالا شاید بپرسید که چرا کار در منزل ؟

آن روز ها بخاطر مطالعات زیادی که در حوزه بازاریابی و کسب و کار داشتم یعنی از دوران دبیرستان شروع کرده بودم ، کاملا متوجه این بودم که اگه نتوانی کاری انجام دهی که رئیس خود باشی خیلی ساده تا آخر عمر باید برای کار دیگران بسوزی تا آنها به هدفشان برسد برای همین دنبال کارهایی بودم که در منزل بشود انجامش داد و در آخر به این فکر میکردم که فوق اش یک گاراژی اجاره میکنم و میرم آنجا کارم را انجام میدهم .

در اینترنت به زبان های مختلف میگشتم از کتاب ها سعی میکردم ایده های پولسازی بکشم بیرون ولی هیچکدام از آن ها کارساز نبود .

انگار یک جایی از داستان داشت میلنگید انگار یک چیزی کم بود چون هر چقدر میگشم باز در دور دایره بودم و برمیگشتم سرجای اولم تا روزی که یه کتاب اتفاقی به من معرفی شد کتاب ” بیندیشید و ثروت مند شوید ” .

بعد از مطالعه کتاب دیدم قبل از همه این کارها باید ذهن خوبی داشته باشم که بتوانم به چیزی که میخواهم برسم اولین قدم را رد کردم با اینکه این بار در دایره نبودم ولی حرکت هم نمیکردم میدانید چرا ؟

باز هم جواب ساده است : چون نمیدانستم چگونه باید کار هوشمندانه انجام بدهم .

خلاصه بعد از کلی ماجرا فعالیت هوشمندانه هم یاد گرفتم ولی یک چیز خیلی مهم هنوز مانده بود :

با اینکه بخاطر علاقه به بازاریابی ای که داشتم کتابی های زیادی درباره اش خوانده بودم ولی هنوز دو به شک بودم که این همان چیزی است که من میخواهم یا نه !

که در نهایت با قاطعیت تمام راه بازاریابی را انتخاب کردم و آمدم جلو .

نتیجه گیری از داستان :

این داستان شیرین را که برای خود من هم خیلی خوشایند بود تعریف کردم که به یک نتیجه خیلی خوبی با هم برسیم که سه تا سوال خیلی اساسی در آن نهفته است :

 • آیا به خود و آینده خود باور دارید ؟
 • آیا توانایی هوشمندانه کار کردن را دارید ؟
 • در چه حوزه ای باید کار کنی ؟

این سوال ها اولین چیزهایی هستند که باید به آن ها جواب بدهید تا مسیر پیش روی شما روشن شود که بتوانید ادامه بدهید و پیشروی کنید .

 

مزیت های کار در منزل که تجربه کرده ام ؟

کار در منزل و راه اندازی کسب و کار خانگی مزیت های بسیار زیادی دارد .

از مهمترین مزیت های کار در منزل این است که  به صرف هزینه‌های زیاد نیاز ندارید با توجه به وضعیت اقتصادی که این روزها در جامعه ما مشاهده میشود و از طرف دیگر بسیاری از شرکت ها که رو به ورشکستگی هستند بسیار حائز اهمیت است که بتوانیم کسب و کاری را راه اندازی کنیم که هزینه های زیادی برای ما نداشته باشد .

یکی دیگر از مهمترین مزیت های کسب و کار خانگی این است که معمولا همه ما در خانه امکاناتی را برای راه‌اندازی آن داریم  و فقط کافیست که زاویه نگاه خود را عوض کرده و باور کنیم که  می‌توانیم درآمدهای خوبی از این امکانات داشته باشیم .

سومین مزیت کسب و کار خانگی این است که می تواند شغل دوم شما باشد .یعنی شما می توانید به شکل پاره وقت بعد از شغل اصلی خودتون اون رو انجام بدهید .

برای راه اندازی کسب و کار خانگی عجله کنید

کار در منزل همین امروز شروع شود

اگر از من بپرسید که چه زمانی کسب و کار خانگی راه اندازی بکنیم من به شما خواهم گفت : همین الان

از روزی که من متوجه شده ام باید چه کاری را در زندگی خود انجام بدهم از آن روز تا به حال هیچوقت در حالت سکون نیفتاده ام .

وقتی شما دقیقا پیدا می کنید که چه کاری باید انجام بدهید دیگر ایستی برای شما وجود ندارد چون هر چقدر مهارتتان را بیشتر می کنید درآمدتان هم بیشتر میشود .

که به شما هم گفت باید دقیقا بروید سراغ استعداد و علاقه خودتان و سعی بکنید در آن استعداد خود تبدیل به نفر اول شوید .

 

“بزرگترین ایده پولساز و خلاقانه برای کارآفرینی این است که شما در استعداد و علاقه مندی خودتان وقت بگذارید و در آن تبدیل به نفر اول جهان شوید و این چیزی دور از ذهن نیست”

 

یک فرمول جهانی برای ساختن ایده های پولساز و ثروت آفرین

بله دقیقا همینطور است بزرگترین ایده پولساز همین چیزیست که گفتم بگذارید با یک مثال به طرز شگفت انگیزی موضوع را روشن کنم که تا عمر دارید مرا دعا کنید .

فرض کنید شما به حوزه رستوران داری و غذا فروشی علاقه دارید و استعداد خوبی هم در آن کارها دارید حالا باید چیکار بکنید ؟

بازهم جواب ساده است : شما باید بروید حتی اگر شده بدون مزد مهارت خودتان را در این راستا بیشتر کنید حتی اگر چهل سال هم داشته باشید و بعد از این که این مهارت را خوب یاد گرفتید همیشه خودتان را به روز بکنید و به مهارت های خودتان اضافه کنید .

در این حین هم باید خلاقیت خود را به میدان بیاورید تا به خلق یک ایده پولساز و فوق العاده برسید . شاید برای شما جالب باشد که بدانید این فرمول را دو نفر قبل از شما استفاده کرده اند و به موفقیت های بسیار بزرگی رسیده اند و قطع به یقین مطمئن باشید این تنها راه ممکن برای پول درآوردن و لذت بردن از زندگی است .

بابک بختیاری ( خالق آیس پک و هفت برند دیگر ، پدر فرانچایز ایران )  شهرام فاخر ( بنیانگذار رستورانهای پدر خوب )

در ادامه چندی از کسب و کارهایی را برای شما معرفی میکنم که به شکل کار در منزل شروع کرده اند و به سطح جهانی رسیده اند :

نگاهی به کسب و کارهای خانگی موفق

اپل ، آمازون ، فیس بوک و…

یکی از ممهمترین کسب و کارهای خانگی که از یک گاراژ شروع شده و هم اکنون  غول صنعت دیجیتال جهان به حساب می آید شرکت اپل می باشد  که نیاز به توضیح ندارد که محصول  آن چیست و سازنده این شرکت کیست .

و همینطور کمپانی آمازون که به عنوان بزرگترین فروشگاه اینترنتی جهان شناخته شده است از یک آپارتمان کوچک به دنیا آمده است و همینطور کمپانی فیسبوک که از یک اتاق دانشجویی به دنیا معرفی شد .

همانطور که می‌بینید همه این کسب و کارها و هزاران مثال دیگر در اول یک کسب و کار کوچک خانگی بودند و به عنوان یک کار در منزل شروع شده اند ولی با گذشت زمان بزرگ شده و به غول های صنعت دیجیتال تبدیل شدند .

 

چند تجربه برای تبدیل یک ایده خلاقانه به یک کسب و کار :

محل کار در منزل

دوستان عزیز من این موارد که در ادامه اشاره میکنم چیزهایی هستند که خود من با تجربه زیاد بدست آورده ام و با مطالعات زیادی که داشته ام . شما بعد از این که انتخاب کردید در کدام حوزه میخواهید فعالیت بکنید که راه آن را هم  گفتیم : توجه به استعداد و علاقه است ، باید بروید سراغ خلاقیت و وقتی خلاقیت خودتان را به میدان آوردید و یک ایده پولساز برای کسب و کار پیدا کردید باید بروید سراغ تبدیل آن ایده به یک کسب و کار در واقع در این جا شما باید کاری بکنید که از طرف دیگران جدی گرفته شده و به آن اهمیت داده شود که در چهار قدم  توضیح داده ام :

۱ . یک چهره حرفه برای خودتان بسازید

همیشه افراد سراغ کسانی می آیند که در کسب و کار خود حرفه ای باشند در واقع شما هر قدر در کسب و کار خودتان حرفه ای جلوه کنید و برای خودتان چهره ای حرفه ای پیدا کنید مشتریان شما بیشتر خواهد شد شما برای حرفه ای شدن به دو مورد بسیار مهم نیاز دارید اول اینکه باید در کاری که انجام میدهید تخصص و دانش زیاد داشته باشید دوم اینکه در خلاقیت استفاده شده در کسب و کارتان امضای خودتان باشد .

۲ . برنامه داشته باشید

همه ما می دانیم که موفقیت در هر کاری وابسته به انجام کارهای کوچک روزانه است که کارهای کوچک روزانه بعد از گذشت یک سال یا چند سال روی هم جمع شده و یک موفقیت بزرگ را نصیب ما می کنند ولی این دانسته ما هیچگاه یاری کننده خوبی برای ما نخواهد بود .

مگر اینکه برای انجام کارهای خودمان برنامه های دقیق و زمانبندی های خوب داشته باشیم و به این دانسته مان عمل کنیم .

این برنامه به شما کمک میکند که دقیقا بدانید  در چه زمانی چه کاری را باید انجام دهید .

۳ . محل کار مشخص داشته باشید

برای موفقیت یک کار در منزل که انگلیسی ها به آن میگویند  ” home base ” شما می توانید در هر گوشه ای از منزل خود شروع به کار کنید .

ولی سعی کنید که آن بخش از منزل را تبدیل به محل کار خود کنید و همینطور شما می‌توانید قرارهای کاری خود را بیرون از خانه و در کافی شاپ ها تنظیم کنید و یا میتوانید جایی کوچک بعنوان دفتر اجاره کرده و آن جا به کارتان ادامه بدهید .

۴ . دلسرد نشوید و همیشه یاد بگیرید

احساس نا امیدی یکی از احساسات مشخص در ما انسان‌هاست و بخصوص در حین انجام کاری که سختی های خاص خود را دارد ، بیشتر به سراغ ما می آید باید توجه داشته باشید که این نا امیدی شما را دلسرد نکند چرا که دلسردی باعث خواهد شد که شما دست از تلاش کردن و پیشروی بردارید .

و همچنین مورد دیگر این است که به هیچ عنوان دست از مطالعه و یادگیری بر ندارید چرا که همه ما می‌دانیم امروز افرادی موفق هستند که زودتر از دیگران یاد می گیرند و زودتر از دیگران دست به عمل می زنند اما بدانید که ماهی هر وقت از آب شکار شود تازه است .

یک فرمول جهانی دیگر برای راه اندازی کار در منزل

در این فایل صوتی به شما دوستان عزیزم به شکل کاملا واضح توضیح داده ام که چگونه نیاز مشتری را پیدا کنید و دلایل خرید مشتری ها را متوجه شوید تا راحت کسب و کار خودتان را روی آن بنا کنید .

سوالات متداول برای راه اندازی کار در منزل :

آیا برای راه اندازی کار در منزل سرمایه لازم است ؟

برای راه اندازی کار در منزل نیاز به سرمایه تا حدی است که اصلا شما به سرمایه نیاز ندارید ولی این به این معنی نیست که شما صفر باشید و بتوانید کاری راه اندازی کنید شما به هزینه هایی نیاز دارید که بتوانید با آن یک سری کارهای اولیه مثل هزینه های اجاره و هزینه های ادامه دادن به مسیر .

آیا باید بصورت تیمی شروع کنیم ؟

به نظر من شروع بصورت تیمی کار اشتباهی است چون هنوز در اوایل راه شما خودتان هم نمیدانید به کدام سمت دارید حرکت میکنید و چندگانه شدن نظرات شما را سردرگم میکند .

بهتر است که خودتان حداقل ۴۰ % راه را برید و بعد آدم هایی که توانایی کمک به شما را دارند خودشان دورتان جمع میشوند .

واقعا میشود در خانه کاری کرد و پول درآورد ؟

البته که میشود !

چون شما رئیس خودتان هستید و کارمند خودتان

در چه حوزه ای فعالیت کنیم  که سود بیشتری داشته باشد ؟

در همه حوزه ها فعالیت کردن سود خوبی را براتان خواهد داشت به شرطی که آن حوزه جزء علایق و استعدادهای شما باشد و شما بتوانید به یک متخصص در آن حوزه تبدیل شوید و از طرفی بعد ها خلاقیت خودتان را برای ایجاد تغییر در آن حوزه ارائه بدهید. اگر به همه کسب و کارهای موفق و تازه به دنیا آمده جهان توجه کنید همین کار را کرده اند .

و به علاوه میتوانی با دانلود کتاب زیر بصورت رایگان دوازده ایده نابی که جواب خودشان را پس داده اند را ببینی و روی یکی از آن ها وقت بگذاری .

پایان داستان و نتیجه گیری :

به پایان رسید این دفتر….

خلاصه در آخر داستان زندگی من به دلیل این که مسیر یاد گرفتن بازاریابی را به خوبی جلو آمده بودم به جایی رسیدم که یک منبع برای خود درست کنم که امروز این مرجع و منبع جایی نیست جز رسانه امین که شما در آن در حال مطالعه یک مطلب آموزشی خوب هستید ولی یک چند مورد مهم که بعنوان نتیجه میخواهم برایتان بگویم این است که من به دنبال علاقه و استعدادم آمده ام و حتی بدون مزد هم کارکرده ام تا یاد بگیرم در واقع علاقه و استعداد یعنی چیزی که اگر ۶ ماه از عمرت هم مانده باشد حاضری یادبگیری و آن کار را انجام بدهی .

و مورد مهم بعدی این که پشتکار زیادی لازم است که نباید در حین سخت تلاش کردن نا امیدی با آن ترکیب شود چون منجر به افسردگی و اضطراب میشود .

پس در علاقه و استعداد خود سخت کار کنید و ناامید نشو حتی اگر چهل سال دارید به یک عمر حسرت خوردن نمی ارزد .

مثل همیشه آرزوی بهترین ها را دارم برای شما و اگر از این مقاله استفاده کافی را بردی دوسدارم که نظرات شما را بشنوم و کامنت و دیدگاه ها را با جان و دل میخوانیم و به آن ها جواب میدهیم .

پشنهاد ویژه رسانه امین :

کاور تبلیغ کسب درآمد اینترنتی و 12ایده ناب

 

 

به راحتی متونید با وارد کردن ایمیل خودتون لینک دانلود آموزش رو توی ایمیل خودتون دریافت بکنید و یه مسئله مهم که لازمه کاملا صادقانه بهش اشاره کنم اینه که ما به ایمیل شما هرزنامه و ایمیل تبلیغاتی نمیفرستیم چون خودمون هم از هرزنامه متنفریم 🙂

توجه : در نظر داشته باشید که بعد از وارد کردن ایمیل در صف ارسال قرار میگیرید که با رسیدن نوبت شما ، سرور لینک را به شما ارسال خواهد کرد و این پروسه شاید کمی زمانبر باشد پیشا پیش از صبوریتون متشکریم

بعد و قبل از استفاده از این دوره آموزشی شگفت انگیز با گوش جان تمامی نظرات و پیشنهادات شما رو در بخش دیدگاه ها در انتهای صفحه پذیرا هستیم

درباره امین لطفی

اگر صدبار دیگر به دنیا بیام بازهم کار بازاریابی را انتخاب میکردم و تا چیزی را تست و آزمایش نکنم آن را انتقال نمیدهم پس با خیال راحت از آموزه های سایت استفاده کن ، من اینجا هستم کمک کنم تا سودزا ترین و پول زا ترین کارها رو توی اینترنت انجام بدی .

19 دیدگاه ها

 1. باسلام خدمت جناب لطفی استاد گرانقدر بازاریابی
  بسیار خوشحالم که صداتون رو توی این محتوا شنیدم و بازهم یه مقاله با ارزش که توش پر از اطلاعات مفید بود.
  مهندس دوره اینا برگزار بکنین مخصوصا در رابطه با آموزش بازاریابی اینترنتی و تولید محتوا که شما خبره این کار هستین..
  با تشکر از شما و تیم رسانه امین

  • با سلام خدمت شما خانوم الوندی گرامی و ممنون از توجهی که سایت و محتواهاش میکنین
   ایشالا یکم جلو تر بریم دوره هم برگزار خواهد شد
   درحال طراحی یه دوره فول آپشن هستیم که دیگه از صفر تا صد راه اندازی تا فروش اینترنتی رو داخلش داره
   ممنونیم از شما

 2. با سلام وخسته نباشيد ممنون الز سايت خوبتون من مدت زمان زيادي هست دنبال كسب كار اينترنتي هستم به بازاريابي علاقه دارم ولي نمي دونم چجورواز كجا شروع كنم با چه مجموعه اي كار كنم كه زمانم بيهوده تلف نشود وبه نتيجه مطلوب ودرامد خوبي برسم قطعا شما هم در شروع كار دچار اين سردرگمي ها شده ايد خواهشمندم مرا وهمه دوستاني كه در اين مرحله متوقف شده اند را راهنمائي بفرمائيد. با تشكر فراوان

  • سلام به شما سمیه عزیز
   اولین مرحله و کاری که باید انجام بدید اینه که پیدا کنید اون چیزی رو میتونید ارائه بدید
   مثلا این مورد میتونه محصول ، خدمات و یا یک ایده باشه
   در حال آماده کردن یک آموزش جامع هستیم که از صفر تا صد آموزش میده که چجوری یک کسب و کار اینترنتی موفق راه اندازی کنیم
   سایت و اینستاگرام سایت رو دنبال کنید حتما مطلع خواهید شد

   • شما اول مقاله نوشتید که هیچ کس نباید انتظار داشته باشه که ایده هایی که توی اینترنت و فضای مجازی هستند ریالی بیارزند.ولی جالبه که توی سایتتون کتاب ۱۲ ایده ناب تست شده رو تبلیغ می کنید.حرفاتون بدجور پارادوکس داره.

    • سلام به شما
     بله در اول مقاله همچین حرفی نوشته شده ولی اگه توجه داشته باشه منظور ایده هایی هست که شما بابت پولی پرداخت میکنی که ما برای کتاب ۱۲ ایده ناب هیچ پولی دریافت نمیکنیم و یکسری ایده های واقعا تست شده هستند و البته برخی از سایتها هستند که ایده های تست نشده و اعتبار سنجی نشده رو میارن و کاملا پولی بفروش میرسونن و این سایت ها حتی شاید خودشون ایده خاصی هم ندارن برای خودش ولی دارن برای این و اون نسخه میپیچن و از این طرف منبعی که ایده رو مطرح میکنه و به شما پیشنهاد میکنه هم باید مورد توجه قرار بگیره 🙂

 3. سلام و خداقوت
  من با اینکه علاقه زیادی ب کارکردن و عملی کردن ایده های پولساز دارم ولی نمیدونم دقیقا ب چ کاری بیشترین علاقه و استعداد دارم ک بطور جدی دنبالش کنم.عاشق یادگرفتنم ولی از این شاخه ب اون شاخه پریدن کاری پیش نمیبره.میخاستم از شما کمک بگیرم ک چطوری خودمو کشف کنم؟ چطوری استعداد و علاقه واقعی خودم رو پیدا کنم و ازش پول دربیارم.لطفا کمکم کنید ک راهمو پیدا کنم.یکی از اهدافم اینه ک کارافربن بشم و ب اینده و ثروتمند شدنم ایمان دارم.با تشکر از مطالب خوبتون

  • سلام به شما زهرای عزیز
   اول از همه باید بدونید که هر ایده یک حوزه کاری و هر حوزه کاری روال کار خودش رو داره و شما با توج ه به این موضوع میتونید راحت یک ایده رو پیدا کنید روش تمرکز کنید و اون رو عملی کنین
   دومین موضوع اینه که شما برای پیدا کردن استعداد خودتون باید جواب این سو.ال خودتون رو بدین که حاضرید برای کدوم کار شش ماه تا یک سال کار کنید و پولی دریافت نکنید جواب این سوال دقیقا کاریه شما بخاطرش به دنیا اومدی و میتونی توش به شدت موفق بشی …

 4. سلام بر استاد گرامی. من مهران هستم واقعا مقالتون خوب بود مرسی. من هم اکنون به کارمندی در ادارات دولتی مشغولم و کارمندی جوابگوی زندگی من نیست و من تو وجودم یه حس عجیبی دارم و احساس می کنم یه قدرت و انگیزه زیادی دارم که بتوانم بعدالظهر ها وشب ها کار کنم و یک کسب و کار اینترنتی را شروع کنم و با هر کسی تا کنون برخوردم یه پکیج به من فروخته و تا کنون تعدادی زیادی پکیج های بدرد نخور با قیمت های متفاوت خریدم وهیچکدام جوابگوی من نبوده و یه چیز کلی تو پکیج نوشتند و در نهایت سردرگم شدم من اشما خواهش میکنم به من کمک کنید تا بتوانم یک کسب وکار اینترنتی برای خودم بسازم و از اینترت هم درآمد داشته باشم منتظر جوابتون هستم

  • سلام به شما دوست نازنین امیدوارم حالتون خوب باشه میتونید با وارد شدن به صفحه مشاوره و تماس با متخصصین ما کسب و کار اینترنتی متناسب با تخصص و روحیات خودتون رو راه اندازی کنید و تمامی راه ها و روش ها در این مشاوره ه شما گفته خواهد شد

 5. سلام من به طور اتفاقی با این سایت اشنا شدم چقد انگیزه احسنت به شما

 6. سلام وقت بخیر.من چرمدوزی دست دوز انجام میدم رشته ی دانشگاهیم مدیریت بانکداری هس‌.دلم میخاد محصولات چرمی رو صادر کنم و ی پیشرفت اساسی تو کارم داشته باشم راهکار میخام ک چجوری میتونم پیشرفت کنم دوست داشتم محصولاتم رو تو سایت آمازون دیده شه و ب دلار تجارت کنم دلم میخاد پیشرفت عالی تو کارم داشته باشم دنبال راهکارم راهنمایی میخاستم
  با تشکر

 7. با سلام و خداقوت
  من کارمند اداره هستم ولی خیلی وقته علاقه دارم شغل دومی را در منزل تجربه کنم به تهیه ترشی و مربا بسیار علاقه دارم ولی یه استرسی هست که حتی بیه صورت امتحانی کار خراب بشه در ضمن واسه بازاریابی محصول هم هیچ سررشته ای ندارم میدونم دست تو این کار بسیار شده لطفا راهنمایی کنید

 8. با سلام خدمت شما دوست گرامی و مرسی از توجهی که به رسانه امین میکنید و همراه همیشگی ما بودین
  شناسایی بازار هدف همونطور که در مقاله ها هم توضیح دادم با تحقیقاتع بازایابی شروع میشه و آروم آروم باعث شناخت مخاطب از لحاظ جمعیت شناختی میشه
  حتی اگر سایتی هم میخواید راه اندازی کنید باید پرسونای دقیق مخاطبتون رو بدست بیارید و بر روی اون تمرکز کنید باز سوالی بود بپرسید جواب داده خواهد شد 🙂

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *