خانه / درباره ما

درباره ما

با عرض ادب و احترام خدمت شما کاربر محترم رسانه امین

وب سایت رسانه امین توسط امین لطفی راه اندازی شده و مدیریت میشود. تمامی مقالات ، ویدئوها و محتواهایی که در این وب سایت مشاهده میکنید بطور اختصاصی تولید و ارائه میشود وبرگرفته از تجربیاتی است که در طی فعالیت های من در این زمینه بدست آمده و هر روز به این آموخته ها اضافه میشود و در این وبسایت با شما در میان گذاشته میشود تا شما نیز از آن ها به نحو احسنت و برای کسب و کار خودتان بهره مند شوید.

داستان راه اندازی وب سایت رسانه امین

من امین لطفی علاقه مند به دنیای تکنولوژی و فناوری همیشه در فکر این بودم که چگونه میتوان کسب و کاری در این فضا داشت که سیستم درآمدزای پایدار باشد و این فکر من را به سراغ مطالعاتی بسیار عمیق در این مورد کشید علاوه بر این تخصص من در بازاریابی و فروش و فعالیت هایی که در این زمینه انجام داده بودم به من کمک کرد تا بتوانم پیچیدگی های این دنیای پر پیچ و خم را متوجه شوم.

همیشه در فکر خود ایده ای داشتم که یک رسانه آموزشی را بوجود بیاورم که بتواند در حوزه کسب و کارهای نوپا و کسب و کارهای اینترنتی و بازاریابی اینترنتی فعالیت کند و امروز این ایده ، “رسانه امین” است که در این حوزه ها به تولید محتوای دیجیتال و محتوای غیر دیجیتال مشغول است.

فعالیت من در این زمینه با همکاری دریک استارت آپ که مربوط به چندین سال قبل میشود بازمیگردد که در آن هم بنیانگذار و CMO (مدیر ارشد بازاریابی) بودم در واقع میتوان گفت این شیرجه به دریای نامتناهی تکنولوژی مرا چنان شیفته خود کرد که دیگر نتوانستم دست از شنا در این دریای اطلاعات بردارم و امروز اینجا هستم تا به شما بگویم که شیرجه بزنید و در ساحل امن افکار خودتان زندانی نباشید و دنیا را چنان که هست زندگی کنید.

بیشتر درباره امین لطفی : 

عضو انجمن بازاریابی آمریکا

مشاور ارشد بازاریابی و برندینگ

طراح استراتژی بازاریابی دیجیتال ، طراح استراتژی بازاریابی محتوا

بازاریاب حرفه ای کسب و کارهای نوپا و استارت آپ

طراح سیستم های مختلف فروش و قیمت گذاری

بنیانگذار مجموعه آموزش های بازاریابی با سرعت نور

نویسنده کتاب بازاریابی باسرعت نور

محقق و پژوهشگر اقتصاد رفتاری

چند تجربه از گذشته :

مدیریت فروش و بازاریابی نشریه (روزنامه و هفته نامه)

مدیریت فروش و بازاریابی آژانس تبلیغات و برندینگ

مدیریت فروش و استراتژیست ورزشی

بازاریاب ارشد و هم بنیانگذار چند استارت آپ

مدیریت بازاریابی محتواهای صوتی

برای تماس و ارتباط با امین لطفی (مدیریت رسانه امین) میتوانید از طریق صفحه تماس با ما اقدام فرمایید.