خانه / دسته‌بندی نشده / هشت راه برای کسب درآمد در خواب – از رویا تا واقعیت برای بدست آوردن

هشت راه برای کسب درآمد در خواب – از رویا تا واقعیت برای بدست آوردن

کسب درآمد در خواب به نظر شما آیا ممکن است؟

کسب در آمد یکی از مسئله هایی است که امروزه بشر برای ادامه و گذران زندگی باید به فکر آن باشد مخصوصا اگر روی کره زمین کند شاید بر روی کره های دیگر چنین موضوعی اصلا اهمیت نداشته باشد.

با این حال اگر شما هم بر روی کره زمین زندگی میکنید مثل هر انسان دیگر حتما در طول عمرتان یکبار به ذهنتان خطور کرده است که چگونه میتوان وقتی که خواب هستیم در آمد داشته باشیم.

راه های بسیار زیادی را در گوگل میتوانید پیدا کنید که بیشتر آن ها حتی در ایران هم کاربرد ندارند.

در این مقاله ی ارزشمند هشت راه برای کسب درآمد در خواب را برای شما معرفی میکنم که در ایران هم میتوان با پشتکار از آن ها استفاده کرد اما قبل از آن یک موضوع مهم را باید بیان کنم.

کسب درآمد در خواب هم تلاش میخواهد

کسب درآمد در خواببعضی از افرادی که من تا به حال با آن ها سرکار داشته ام فکر میکر دند که کسب درآمد در خواب یعنی این که همین الان بلند شوید بروید بخوابید و کسب درآمد کنید.

موضوع مهمی که باعث میشود بعضی از افراد دچار اشتباه شوند این است کسب درآمد در خواب یعنی این که شما در زمان بیداری کار و تلاش خود را انجام میدهی و در زمانی که در خواب هستید درآمد کسب میکنید اما فرقی که با کار و شغل های معمول دارد این است که راه های پیشنهادی در اینجا به حد کافی خلاقانه هستند و ابزار های مورد نیاز آن ها در دسترس است که در مجموع میتوان گفت وقتی که خواب هستید کسب درآمد میکنید.

مطلب مفید دیگر : شش استراتژی کسب درآمد برای انفجار درآمد کسب و کار در سال ۲۰۱۸

برای کسب درآمد درخواب نباید تسلیم شد

با این اوصاف که برایتان توضیح دادم برخلاف افکار عموم آن قدر ها هم ساده نیست بعضی از افراد راه های پیشنهاد شده در دنیای گوگل را میبینند و شروع میکنند و در اواسط راه تسلیم میشوند کسب درآمد به خودی خود کاری ساده نیست و کسب درآمد در خواب هم به الطبع ساده نخواهد بود.

شاید در موضوع برخی از سمینارها و وبینار ها یا دوره های آموزشی دیده باشید که خیلی ها دقیقا باهمین عنوان کسب درآمد میکنند میدانید چرا؟

دلیل این درآمد زایی بی ارزش برای فرصت طلب ها این است که مردم در این راستا آگاهی و درک کافی ندارد مردم درکی صحیح از کسب درآمد را درخود بوجود نیاورده اند دلیل این هم برمیگردد به نبود هوش مالی و شم اقتصادی که باید در سیستم آموزش وپرورش باشد که نیست.

این موضوع یعنی کسب درآمد در خواب تعریف اش برای من دقیقا مساوی است با آزادی و استقلال مالی.

کسب درآمد درخواب

آزادی مالی و استقلال مالی

اگر شما بتوانید کاری کنید که آزادی مالی برسید حتما در آن زمان هم وقتی خوابید در حال کسب درآمد هستید.

اکثر ما حتی نمیدانیم آزادی مالی دقیقا چیست که اینجا باید بگویم آزادی مالی یعنی نقطه ای که اگر شما همین حالا کار نکنید تا آخر عمر میتوانید به زندگی ادامه دهید بدون این که به کیفیت کنونی آن آسیبی وارد شود.

برخی از مردم در همین کشور خودمان هستند که کارگر بدون در یک شرکت خرده پا را نیز آزادی مالی میدانند که در اینجا ما باید کیفیت های ذهنی خودمان را بالا ببریم که هر کدام از موضوع ها میتوانند خود مقاله کامل و طولانی باشند که از حوصله این مقاله خارج است.

مطلب مفید دیگر : رهبری و مدیریت خوب و تاثیر آن بر موفقیت کسب و کار 

کسب و کار های جانبی

بیشتر راه های توصیه شده در این مقاله بسیار مفید کارهای جابنی برای کارهای اصلی شما خواهند بود و این به این معنی نیست که شما بخاطر کسب درآمد در خواب از شغل اصلی خود استعفا بدهید ولی به شکلی میتوانید روی این شغل های جانبی کار کنید در نهایت منجر به استعفا از شغل اصلی تان شود.

ذهن واصول

انجام چنین اموراتی مانند کسب درآمد درخواب را نمیتواند توضیح داد مگر این که قبل از آن گذری به اصول های ذهنی زده شود بسیاری از ما بطوری خیلی خاصی فکر میکنیم که بعضی از کار ها غیر ممکن است و تفکر ما بر این است که چیزهای این چنینی غیرقابل دستیابی است در حالی که اگر دیدگاه های ذهنی خود را تغییر دهیم میبینیم که نه غیر قابل دستیابی نیست بلکه برای همه نیز قابل دستیابی است اگر اصول ذهنی شما هم کسب درآمد در خواب را توهمی بیش نمیپندارند با این مقدمه بلند بالا در نهایت باید در میافتید که کاری است بس شدنی و قابل دستیابی.

بسیار بهتر از که تفکرات خود را از منفی ها به مثبت ها ببرید و در حالی که ذهنیت فراوانی در خود ایجاد میکنید آرام آرام راه های کسب درآمد اتوماتیک را نیز برای خود بسازید دلیل وارد شدن بر این بحث این است که همه ما آموزش میبینم از طریق خانواده از طریق اتفاقات ، دوستان ، جامعه از طریق مدرسه و همه این آموزش ها به نحوی در نهایت به ضرر ما تمام میشود به نظر من بجای آموزش دادن سواد برای کودکان ما ایرانی ها بهتر بودن تفکر و ذهنت فراوانی را به آن ها یاد میدادند آنگاه دیگر جامعه به این شکل کنونی اش نبود.

کسب درآمد درخواب

چگونه به نقطه ی کسب درآمد در خواب برسیم

در حالی که شاید راه های زیادی وجود دارد برای این که به کسب درآمد در خواب برسیم هشت استراتژی اصلی وجود دارد که حتما برای شما نتیجه بخش خواهد بود.

۱٫کتاب های الکترونیکی

کتاب های الکترونیکی یکی از راه های پر ارزش است که میتوانید کسب درآمد کنید وقتی در خواب هستید.

شاید شما تخصص و یا دانشی داشته باشید که بتوانید به کتابی تبدیل شود که میتواتید آن را بنویسید و آن را بازاریابی کنید وبه درآمد برسید.

در این را شما میتوانید از وبلگ خود سایت های آنلاین دیگر و حتی آمازون کمک بگیرید.

مطلب مفید دیگر : شش راه برای ایجاد تحول در کسب و کار به همراه فایل صوتی 

۲٫وبینار ها

وبینار ها یک راه عالی برای کسب درآمد درخواب هستند اما به شرطی که آن ها را آفلاین برگزار کنید و گرنه اگر آنلاین باشد باید بیدار باشید و ارایه بدهید بله وبینار های آفلاین یک کار خوب برای کسب در آمد هستند که اگر تخصصی دارید که میتواند موضوعی آموزشی باشد ، میتوانید به بهترین شکل ممکن آن ها را تبدیل به وبینار های آفلاین کنید تا به کسب درآمد در خواب برسید.

برخی از متخصصان میگویند در این بین باید روی قیمت گذاری آن هم توجه کرد ولی از نظر من برای یک وبینار چرب قیمت ۹۹ هزار تومان خوب است ولی قیمت ۱۹۹هزار تومان هم کار میکند میدانید چرا؟

نحوه قیمت گذاری شما دقیقا وابسته است به نحوه بازار گرمی و بازاریابی شما اگر بتوانید مخاطب را گرم کنید بسیار بدیهی است که آن را به سمت خود جذب خواهید.

۳٫یک رابط حمل و نقل باشید

شما میتوانید یک رابط حمل و نقل باشید و از طریق به کسب درآمد در خواب برسید این کار به این شکل است که شما بستری آنلاین را فراهم میکنید که مثلا هر فرد بتواند برای شخص شما سفارشی بدهد از کالا هایی که فقط در شهر شما وجود دارد و یا فقط شما به آن دسترسی دارید و شما آن محصول را خرید میکنید و به آن ها میفرستید در اینجا شما فروشگاه اینترنتی نیستید شما یک رابط حمل و نقل هستید که میتواند برای شما وقتی که در خواب هستید درآمد زایی کند.

مطلب مفید دیگر : برندینگ و پنج کتاب فوق العاده که باید بخوانید

۴٫دوره های آنلاین

دوره های آنلاین هم کمی شبیه وبینار ها هستند و شما میتوانید با این روش به کسب درآمد درخواب برسید میتوانید چیزهایی که در آن تخصص دارید را تدریس کنید شب یا روز فرقی ندارد به هر حال مردم وقتی شما خواب هستید هزینه دوره را پرداخت میکنند از این روش هم استفاده کنید بی نتیجه نخواهید ماند.

۵٫وبلاگ نویسی

یکی از روش های مورد علاقه ی خود من که همین الان هم دارم برای شما همین کار را میکنم در این روش میتوانید یک وبلاگ ایجاد کنید که جاهای زیادی برای درآمد دارد اگرچه در این راستا رقابت بسیار زیاد و کارهای پر تنشی باید انجام دهید که در دراز مدت به نتیجه برسید با این حال شما میتوانید با این روش هم به کسب درآمد درخواب برسید.

مطلب مفید دیگر : حال خوب اکسیژن مورد نیاز امروز از دید روانشناسی انسان ها

۶٫اجاره سنتی املاک و مستغلات

اجاره دادن سنتی املاک و مستغلات هم میتواند روشی بسیار خوب باشد اگر ملک یا مستغلاتی دارید که میخواهید با آن به در آمد زایی برسید اجاره دادن املاک و مستغلات امری بسیار عالی خواهد بود شما میتوانید از سرویس  Air bnb هم استفاده کنید البته اگر به ایران سرویس بدهد.

۷٫وام دهی به یکدیگر

این روش در خیلی از وبلاگ ها بررسی شده ولی شما میتوانید با در برخی سرویس ها که وام دادن را برای همه امکان پذیر کرده است شروع به فعالیت کنید و به کسب درآمد در خواب برسید به هر حال گزینه ای است غیر قابل انکار از درآمد زایی که میتوانید از آن استفاده کنید..

مطلب مفید دیگر : راه های تحول در کسب و کار – آموزه های بازاریابی با امین لطفی – ویدئو

۸٫بازاریابی درگیر کننده

در این نوع بازاریابی هم شما میتوانید در عرصه آنلاین برای برخی از سایت ها بازاریابی کنید و به اعضای فرستادن کاربر از آن ها در آمد کسب کنید یکی از روش های سریع و ارزان برای کسب درآمد درخواب است اگر لیست از ایمیل ها دارید که بسیار راحت میتوانید این کار را بکنید اگر در غیر این صورت شما میتوانید از آپارات یا یوتیوب یا فیسبوک به عنوان پلتفرم معرفی استفاده کنید و محصولات دیگران را به فروش برسانید.

در آخر اینکه :

کسب درآمد در خواب
اگر نتوانید راهی پیدا کنید که وقتی شما خواب هستید درآمد زایی کند باید تا لحظه مرگ کار کنید.(وارن بافت)

راه های زیادی برای کسب درآمد و درآمد زایی وجود که این هشت استراتژی کسب درآمد درخواب از روش های اصلی آنها بودند امید است که با این مقاله ارزشمند توانسته باشم کمک خوبی برای دوست و همراه عزیز داشته باشم.

درباره نویسنده : امین لطفی

 

 

درباره امین لطفی

اگر صدبار دیگر به دنیا بیام بازهم کار بازاریابی را انتخاب میکردم و تا چیزی را تست و آزمایش نکنم آن را انتقال نمیدهم پس با خیال راحت از آموزه های سایت استفاده کن ، من اینجا هستم کمک کنم تا سودزا ترین و پول زا ترین کارها رو توی اینترنت انجام بدی .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *