خانه / بازاریابی و خلاقیت / برندینگ و پنج کتاب فوق العاده که باید بخوانید – رشد با مطالعه

برندینگ و پنج کتاب فوق العاده که باید بخوانید – رشد با مطالعه

برندینگ موضوعی مهم در بازاریابی

مطالعه و کتاب از جمله مواردی است که هرکس هم نداشته باشد باید یک صاحب کسب و کار و یک بازاریاب آن را داشته باشد چرا که از جمله مواردی که در سایت حاضر بررسی میکنیم نبود آگاهی در میان صاحبان کسب و کار است و بر آن شدیم که تلاشی در این راستا بکنیم.

یکی از مواردی که صاحبان کسب و کار باید در آن اهتمام بورزند موضوع برندینگ است که در اینجا پنج کتاب فوق العاده را به شما معرفی خواهیم کرد.

برندینگ احساسی : پاردایم جدید ارتباط دادن برند ها با مردم

برندینگ

کتابی که به بازاریابان می آموزد که چگونه افراد را حتی در بدترین حالت ممکن از لحاظ احساسی با برند ها در گیر کنند.

این کتاب پر است از نمونه های عینی که خود نویسنده از تجربیات شخصی اش برگرفته و آن ها را روی کاغذ آورده است.

کتابی که حتما یاری کننده شما خواهد بود تا بتوانید برندینگ خوبی داشته باشید.

در این کتاب تحلیل های بسیار زیادی از لحاظ جمعیت شناختی و تغییرات رفتاری در جوامعه وجود دارد که بصورت کامل میتوان کانال های توزیع را با آن ها بررسی کرد.

 

 

 

بیست و دو قانون تغییر ناپذیر در برندینگ

برندینگدر این کتابچه موجود شما با حکایاتی مواجه میشوید که بسیار در موضوع برند و برندینگ شما کمک کننده خواهد در این کتابچه جامعه بررسی هایی در مورد برند های بزگ انجام شده است مثل رولکس ، ولوو ، استارباکس و … این کتاب یکی از مشکلات اساسی برندینگ دنیای امروز را حل کرده است بنام برندینگ اینترنتی نه تنها به شما می آموزد که چگونه برندی خوب را خلق کنید بلکه می آموزد که چگونه آن را تا سالیان سال سرپا نگهدارید.

 

 

 

 

رها کردن ایده های ویروسی

برندینگرها کردن ایده های ویروسی کتابی است از نویسنده معروف ست گادین که در رابطه ایده هایی صحبت میکند که میتوان آن را هم در مورد محصولات فیزیکی و هم محصولات غیر فیزیکی به کاربرد.

در این میان ایده هایی را بیان میکند در مورد ویروسی کردن مسائل در برندینگ که کمک شایانی به شما خواهد کرد در جهت برند شدنتان.

 

 

 

 

 

بازاریابی تجربی

برندینگاین کتاب را اگر مطالعه کنید به راحتی میتوانید وارد زندگی افراد شوید چرا که بازاریابی تجربه یک دیدگاه انقلابی است برای بازاریابی که پایه و اساس و ریشه آن در تولید و توسعه و برندینگ است.

شما با مطالعه این کتاب به راحتی میتوانید وارد زندگی افراد شوید و برند خود را به عنوان یک سبک زندگی در میان آن ها بیان کنید این یکی از بهترین حالاتی ایست که افراد را نسبت به یک چیز حساس میکند و آن ها را وا میدارد که وارد وب سایتی یا فروشگاهی شوند این نوع برندینگ را در کسب و کار خودتان حتما تجربه کنید.

 

 

 

ساختن برندهای قوی

این کتاب در موضوع برندینگ به شما کمک خواهد که به نحو احسن برند خود را مثل یک شخصیت در بازار ارایه دهید و اگر هم بازار شما تکه تکه شد دیگر نگران نباشید به شما یاد میدهد که چگونه سیستم برندی بسازید و آن را اداره کنید.

 

 

 

 

 

 

سخن پایانی و یک نکته مهم

همه این مطالعات و کتاب ها به شما کمک میکند که به راحتی قدرت تصمیم گیری خود را بالا ببرید و دقیقا در هر لحظه از کسب و کارتان مشخص کنید که کجای کار قرار دارید این کمکی به سزا به شما میکند.

بازاریابی موضوعی حرفه ای است که در مقاله های قبلی گفته ام و هر فردی با اطلاعات کم نمیتواند ادعا کند میتواند همچین کاری را کند ولو این که ذاتا این کاره باشد.

راستی شاید این مطلب هم براتون مفید باشه : یوتیوبرها بازاریابان عرصه بازاریابی محتوا

درباره نویسنده : امین لطفی

درباره امین لطفی

اگر صدبار دیگر به دنیا بیام بازهم کار بازاریابی را انتخاب میکردم و تا چیزی را تست و آزمایش نکنم آن را انتقال نمیدهم پس با خیال راحت از آموزه های سایت استفاده کن ، من اینجا هستم کمک کنم تا سودزا ترین و پول زا ترین کارها رو توی اینترنت انجام بدی .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *