خانه / دسته‌بندی نشده / چالش لاکتیویا : مرگ یا موفقیت برای ورود به بازار برای برند کاله – کیس استادی

چالش لاکتیویا : مرگ یا موفقیت برای ورود به بازار برای برند کاله – کیس استادی

چالش لاکتیویا یکی از تبلیغات پر سرو صدایی است که این روزها در تلویزیون مشاهده میکنیم اما سوال های بسیاری در این مورد شاید در ذهن همه ما پدید آمده باشد که میخواهیم به آن ها جواب دهیم اما قبل از آن در مورد چالش لاکتیویا چیز هایی را باید بدانیم.

چالش لاکتیویا تبلیغی است برای محصول جدیدی که برند کاله برای وارد کردن آن به بازار در حال تلاش است.

محصولی که دارای خاصیت های درمانی برای مردم ایران است مردمی که ۳۰% آن ها دچار یبوست و یا نفخ بعد میل کردن غذا هستند.

وارد کردن محصولی به بازار که تا کنون وجود نداشته است به خودی خود چالش های فراوانی دارد اما وارد کردن محصولی که خاصیت درمانی دارد و به نوع خود محصول خاص محسوب میشود چالش ها و سختی های خودش را دارد.

در تبلیغ این برند جدید ما شاهد این هستیم که فردی برای ما در رابطه با این که ما در سال ۱۱۰ وعده غذا داریم و ۷۵۰ وعده ی عجله ای و لحظه های پر تنش و استرسی هم که در کنار آن ها در شبانه روز گریبان گیر ماست توضیح میدهد اما همه اینها بصورت اتفاقی کنار هم چیده نشده است.

در این مقاله می آموزیم که چگونه میتوان محصولی را وارد بازار کردم و در کنار آن مطالعه موردی یا کیس استادی چالش لاکتیویا را هم خواهیم داشت.

چالش لاکتیویا

مطلب مفید دیگر : چند روش بازاریابی سریع که اگر آن ها را ندانید شکست میخورید به همراه ویدئو

چالش لاکتیویا و چگونگی برگزار شدن آن

چالش لاکتیویا که تا کنون توانسته مشتریان زیادی به طرف خودش جذب کند اینگونه برگزار میشود که شما باید کد محصول خریداری شده را به بات تلگرام وارد کنید تا وارد چالش شوید با هر شماره تلفن فقط میتوانید یک کد را وارد کنید و نحوه ادامه چالش اینگونه است که به مدت چهارده روز باید روزی دو وعده به میزان صد گرم از این محصول مصرف کنید.

از مهمترین نکاتی که در رابطه با چالش لاکتیویا میتواند گفت این است که این چالش بسیار ساده است و هر قشری از جامعه میتوانند به راحتی در آن شرکت کنند.

و نکته مهم دیگر این است که وارد کردن یک محصول جدید به بازار یکی از پر چالش ترین و سخت ترین مباحث بازاریابی است به این صورت که اگر نتوانید محصول را به خوبی وارد بازار کنید و از سوی مشتریان استقبالی برای محصول شما نشود دیگر این محصول برای ادامه حیات خود امیدی ندارد و باید به مرور از صحن بازار جمع شود یا ریبرند شود ولی این چالش به خوبی توانست استقبال زیادی را برای خود جذب کند و شرکت کنندگان بسیاری در چالش لاکتیویا حضور داشتند.

چالش لاکتیویا و تولید محتوای اصولی

در روند برگزاری این چالش محتوهای بسیار جذابی از سوی برند کاله تهیه شد که دارای بار علمی هم بودند از جمله این محتوا ها در چالش لاکتیویا میتوان به ویدئو ای که در سایت آپارات و اینستاگرام خود منتشر کردند اشاره کرد.

جالب است بدانید اگر میخواهید محصولی را وارد بازار کنید حتما به برنامه های پشتیبان بازاریابی خود نیز توجه کنید این محتواها برای چالش لاکتیویا نقش برنامه های پشتیبان را بازی میکردند که به خوبی جواب خود را پس دادند.

چالش لاکتیویا و همکاری با واینر های اینستاگرام

واینرهای اینستاگرام یا همان ائنفلوئنسر ها یکی از مواردی است که برند ها به تازگی تاثیر آن ها را بر روی بازاریابی درک کرده اند و از آن ها در روند بازاریابی خود استفاده میکنند.

برند کاله هم در چالش لاکتیویا ی خود از این موضوع غافل نشد و به خوبی از آن ها در جهت جذب چالش گر های دیگر از تمامی قشرهای جامعه استفاده کرد.

اگر شما هم قصد وارد کردن محصولی را به بازار دارید از این موضوع غافل نشوید و به صورت محلی با هزینه های کم از آن ها استفاده کنید.

چالش لاکتیویا

مطلب مفید دیگر : واینر چیست ؟ صنعتی نوپا در ایران که نوزادی کوچک است

رپورتاژ آگهی برای چالش لاکتیویا

اگر شما هم بررسی کنید مشاهده میکنید که نتایج بسیار خوبی برای این چالش وجود دارد هم برای کلمه کلیدی اش و هم در رابطه با رپورتاژ هایی که در سایت ها برایش کار شده است.

این یکی از موضوعاتی است که کارآفرین های اینترنتی باید به آن توجه کنند بدست آوردن نتایج برای کلمه ی کلیدی و همچنین تمرکز بر روی رپورتاژ های مختلف میتواند جای محصول و خدمت شما را در بازار باز کند و شما راحت تر میتوانید به فعالیت بپردازید.

سخن آخر

سخن آخر این که در این بررسی و مطالعه موردی هم با بررسی چالش لاکتیویا متوجه شدیم که ابزارهایی برای ورود به بازار وجود دارد که نباید از آن ها غافل شد بهتر این است که بدانیم محصول و خدمت ما در بازار به کدام سمت حرکت میکند تا اینکه محصول را رها کنیم تا خود دست خوش تغییراتی بیرونی شود پس با این حال به راحتی میتوان گفت که این چالش نه تنها مرگ نبوده بلکه در نوع خود موفقیتی خوب به شمار می آید.

درباره نویسنده : امین لطفی

درباره امین لطفی

اگر صدبار دیگر به دنیا بیام بازهم کار بازاریابی را انتخاب میکردم و تا چیزی را تست و آزمایش نکنم آن را انتقال نمیدهم پس با خیال راحت از آموزه های سایت استفاده کن ، من اینجا هستم کمک کنم تا سودزا ترین و پول زا ترین کارها رو توی اینترنت انجام بدی .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *