قالب های وردپرس – نحوه انتخاب و استراتژی های بازاریابی

قالب های وردپرس امروزه یکی از پرطرفدارترین مورد در راه اندازی سایت است اما بسیار حائز اهمیت است که بدانیم چه قالبی انتخاب کنیم و چه استراتژی بازاریابی ای داشته باشیم.

در این مقاله سعی خواهم داشت به دور از معرفی قالب و مزیت و معایب و …. که در سایت های دیگر میتوانید پیدا کنید بررسی کنیم نسبت قالب هایی که انتخاب میکنید را با نحوه گزینش استراتژی های بازاریابی در یک سایت.

قالب های وردپرس
دوسایت مهم وردپرس

قالب های وردپرس و نحوه انتخاب

قالب های وردپرس خیل عظیمی از طرح های  UI و UX هستند که شما میتوانید در راه اندازی سایت خود از آن ها استفاده کنید از این قالب ها میتوان بطور کلی به قالب فروشگاهی ، قالب وبلاگی ، قالب لندینگ ، قالب معرفی و… اشاره کرد.

در مقاله های قبلی نیز اشاره کردم که هر فرد باید به نسبت نیاز خود به طرف تکنولوژی و بازاریابی و فروش اینترنتی حرکت کند چرا که فروش اینترنتی و راه اندازی کسب وکار اینترنتی نیز سختی های خود را دارد.

در انتخاب قالب های ورد پرس حتما توجه کنید چه اهدافی را دنبال میکنید.

صرف این که من هم میخواهم کسب وکار اینترنتی راه بیاندازم کافی نیست تا شما در حوزه وب قدم بگذارید هدفی شفاف و بسیار واضح را باید برای کسب و کار خود تعیین کنید و نسبت به آن قالب های ورد پرس مورد نیاز خود را انتخاب کنید.

استراتژی های بازاریابی برای قالب های وردپرس

نسبت به هدف خود که در رابطه با تعیین هدف نیز در مقاله های گذشته صحبت کردم  شما باید قالبی را انتخاب کنید اما در انتخاب قالب وردپرس باید بقدری نقطه سنج باشید که بدانید استراتژی بازاریابی طراح این قالب چه بوده است.

طراح هر قالب برای طرح خودش یک استراتژی بازاریابی در نظر میگیرد و شما با توجه دقیق باید پیدا کنید که استراتژی قالب چیست در بعضی از قالب ها میبینید محتوای وبلاگ بیشتر در چشم است در بعضی دیگر با محصولات نشان داده میشوند در بعضی دیگر که فروشگاهی است دسترسی به محصولات پیچیدگی هایی دارد.

به نسبت قالب های وردپرس طراحی شده استراتژی های بازاریابی مختلفی دارد.

چرا؟

چرا خواستم در رابطه با قالب های وردپرس و استراتژی های بازاریابی صحبت کنم ؟ چون یکی از عوامل مختلف در بازاریابی محتوا نحوه دیده شدن شما در حوزه وب است پس بسیار مهم است که بتوانید از بهترین و کم هزینه ترین امکانات به بیشترین سود برسید.

قالب های وردپرس
وقتی دو امکانات را به راحتی در وردپرس ترکیب میکنید

سخن پایانی

نکته پایانی این که در حوزه قالب های وردپرس بسیار اطلاعاتی میتوانید بدست بیاورید که وجود دارد اما خیلی کم از نحوه استراتژی های بازاریابی آن ها صحبت شده ست که تا حد توان در این مرجع آموزشی بررسی خواهد شد.

مطلب مرتبط و مفید : بازاریابی اینترنتی و پنج فرمان برای فروش بیشتر

نویسنده : امین لطفی

نظرات مشتریان ما

بسیار خوشحالم که در همچین سایتی عضو هستم سایت جامع و خوبی دارید که تمامی مطالبش رو هم میشه در کسب و کارهای آنلاین استفاده کرد و هم آفلاین فایل صوتی شش راه برای تحول کسب و کار با بازاریابی با سرعت نور هم عالی بود

علی راضی فر مشتری و بازدید کننده سایت 5 ماه پیش

قبلی
بعدی

اشتراک در رسانه آموزشی

با وارد کردن ایمیل خود در رسانه آموزشی کسب و کار مشترک شوید و ایمیل های آگاهی دهنده از نوشته های تازه را دریافت کنید

منتظربمانید

با تشکر از اشتراک شما

آموزش های بسیار کمیاب و مفید در فروشگاه با قیمت های باور نکردنی حتما سر بزن رد کردن