خانه / دسته‌بندی نشده / شش سرگرمی که با آنها میتوانید پول آفرینی کنید و از زندگی لذت ببرید

شش سرگرمی که با آنها میتوانید پول آفرینی کنید و از زندگی لذت ببرید

پول آفرینی با سرگرمی مانند پول آفرینی در خواب هم یکی از فکرهایی است که هرکسی حتما یکبار به آن فکر کرده است همه ما دوسداریم همراه با کاری میکنیم سرگرمی هم داشته باشیم و در کنار این دو پول آفرینی هم کنیم.

بررسی چنین موضوعاتی بیشتر مربوط به این میشود که شما فردی خوش فکر باشید و محدودیت های یک زندگی عادی را کنار بگذارید و از منظری متفاوت به موضوعات نگاه کنید.

برخی از افراد یا حتی خود شما هم شاید در روز هشت ساعت کار میکنید و هشت ساعت میخوابند و در کنار مسئولیت های زیاد مثل خانواده ، فرزند ، والدین و… شاید به این فکر کنند که اصلا وقتی برای خود ندارند اما بعد از خواندن این مقاله مفید حتما به این فکر می افتید که زمانی به اسم “زمان من ” در زندگی شخصی تان تعریف کنید جالب اینجاست که در کنار این سرگرمی پول آفرینی هم خواهید داشت با من همراه باشید.

مطلب مفید دیگر : هشت راه برای کسب درآمد در خواب – از رویا تا واقعیت برای بدست آوردن

پول آفرینی

سرگرمی ها از بسیاری جهات کمک کننده اند همین طور از جهت پول آفرینی

به این فکر کنید که بعد از کار سختی که انجام میدهید اگر میتوانستید زمانی برای دوری از این مشغله ها داشته باشید چه میشد؟

یک سرگرمی ، یک تفریح ، یک زمان خاص برای خالی کردن فکر از موضوعات منفی و رفتن به سوی مثبت اندیشی.

متخصصان به این نتیجه رسیدند که سرگرمی ها یکی از سه چیز برتر در زندگی ما هستند که دو مورد بعدی به ترتیب غذا خوردن و سکس است پس اگر یکی از سه مورد مهم در زندگی ما این است که سرگرم شویم چرا که نه !

سرگرمی ها به ما کمک میکنند که استرس و اضطراب های ناشی از زندگی روزمره را پایین بیاوریم واین موضوع خطر ابتلا به بیماری فشار خون را بسیار پایین می آورد و در نتیجه آرام آرام از سکته دور خواهیم شد و همین طور فعالیت مغزمان افزایش میابد و بدنی مقابله کننده با سرطان برای خودمان میسازیم.

همچنین سرگرمی ها به ما کمک میکنند که راحت تر بتوانیم تجربیات خود را انتقال دهیم و از افرادی که با آنها سرگرم میشویم تجربه های بیشتری یاد بگیریم.

ساختن عادت در زندگی بطور میانگین ۶۶ روز طول میکشد در همین ۶۶ روز شمات هم میتوانید سرگرمی برای خودتان ایجاد کنید و در کنار این سرگمی هم میتوانید در شغل خود حرفه ای شوید و به مراتب پول آفرینی هم کنید.

با این شش راه لحظه ها و جیب خودتان را غنی کنید.

۱٫کارهنری و پول آفرینی

تا بحال از خودتان پرسیده که انرژی درونتان چه میشود ؟

آیا آن را آزاد میکنید یا مسدود؟ برخی از ما ها با طراحی کردن میتوانیم استرس خود را کاهش دهیم اگر هم علاقه ای به این کار ندارین آن را تست کنید بگذارید قلم هر چقدر میخواهد بکشد بگذارید تمامی انرژی های منفی از طریق قلم روی کاغذ ریخته شوند این بسیار کمک میکند تا خودتان را خالی کنید و برای روزهای آینده در زندگی تان آماده باشید.

به این طریق یک طرح منحصر به فرد را خلق میکنید و میتوانید برای ایجاد نمایشگاه از خانه خودتان و دوستانتان شروع کنید و یا برای حرفه ای شدن در این کار به دوره های طراحی همین سرکوچه تان بپیوندید.

نکته ی طلایی اینجاست که ما زندگی را برای خودمان خیلی سخت میگیریم و بجای لذت بردن تبدیل به ذلت میکنیم.

همین طور آرام آرام احساسات دورنی خودتان را روی کاغذ می آورید و از طریق نمایشگاه های کوچک پول آفرنی هم میکنید امروزه هم شبکه های اجتماعی بسیار کمک کننده اند و میتوانید خیلی راحت به شهرت هم برسید.

مطلب مفید دیگر : حال خوب اکسیژن مورد نیاز امروز از دید روانشناسی انسان ها

سرگرمی

۲٫وبلاگ نویسی

وبلاگ نویسی مانند تبدیل شدن به هنرمندان است که من “امین لطفی” با علاقه ی فراوان این کار را میکنم و کمک به سزایی هم به بهتر شدن حال خودم میکند و در نهایت تلاش میکنم که حال شما را نیز خوب کنم.

شما در ابتدا این کار را به خاطر پول آفرینی اش نمیکنید به خاطر سرگرمی ای که برای شما ایجاد میکند انجام میدهید در رابطه با هر چیزی میتوانید بنویسید میتوانید دانش خود را بیان کنید میتوانید احساسات شخصی خودتان را به اشتراک بگذارید یا میتوانید برای دیگران سرگرم کننده باشید به هر حال به شما کمک میکند حالتان بهتر و بهتر شود و از استرس ها دور باشید که در نهایت این سرگرمی هم آرام آرام به پول آفرینی نیز تبدیل میشود.

میتوانید محصولات خصوصی را بفروشید یا میتوانید پرداخت کلیکی یا تبلیغات داشته باشید به هرحال پولی آفرینی صورت میگیرد که بسته به تلاش شما این رقم بزرگ یا کوچک خواهد بود.

مطلب مفید دیگر : هدف های ما – استفاده کنید از موتور جستجوی مغز برای پیدا کردن 

۳-کلکسیون سکه سرگرمی خوب که پول آفرینی میکند

بسیاری از ما وقتی میخواهیم به کسانی فکر کنیم که کلکسیون سکه جمع میکنند یاد پدربزرگ ها یا آدم های سالمند می افتیم اما در حقیقت این سرگرمی بسیاری خوبی است که شما را در طول روز خیلی راحت میتواند از استرس ها دور کند.

ارزشمند بودن این راهکار برای پول آفرینی به این دلیل نیست که پول به خودی خود ارزشمند است در واقع چند عامل سکه های را ارزشمند میکند که یکی از آن ها قدیمی بودن آن ها است و از این دسته میتوان به مقدار سالم بودن آن ها و یا سال ضرب شدن آن ها و تمیز بودنشان نیز اشاره کرد و باز هم در این راستا شبکه های اجتماعی نیز برای شما کمک کننده خواهند بود راه های بسیاری زیاد و جالبی برای سرگرم شدن همراه با پول در آوردن وجود دارد بسیار طبیعی است که ما فقط باید ذهنیت فقیرانه خود را کنار بگذاریم و ذهنین فراوانی را با آن جایگزین کنیم.

همین سکه ها را میتوانید در ebay  یا سایت ایسام به فروش برسانید و پول آفرینی کنید و یا میتوانید برای سکه هایتان حراجی راه بیاندازید.

مطلب مفید دیگر : مدیریت استرس و ناراحتی ها در زندگی با قرص بیخیالی

۴٫بازیافت های سرگرم کننده و خلاقانه

همه ما در اطرافمان وسایلی را داریم که بی استفاده مانده است بسیار از کتاب ها ، اسباب بازی ها ، آهن پاره ها و…

در اینجا اگر آدم هنری ای هستید میتوانید بازهم هنر خود را بروز دهید و اگر آدم هنری نیستید کافی است خودتان را برون ریزی کنید تا خلاقیتتان خودش را نشان دهد.

از این کالاهای بازیافتی اسباب بازی یا محصولات دکوری زیبا و انتزاعی بسازید مشتری های خاص خودش را دارد همه ما دوسداریم در دکورمان چیزهای عجیب و غریب داشته باشیم تا اما نکته اینجاست که آن ها را به چه قیمتی تهیه کنیم کالاهای انتزاعی قیمتی ندارند و شما میتوانید با قیمت گذاری معقول آن ها را بفروشید و به پول نقدر تبدیل کنید.

مطلب مفید دیگر : فیلم هندی و کارآفرینی : چهار فیلم از بالیوود که هر کارآفرینی باید ببیند

۵٫آموزش

آیا شما عاشق تدریس هستید؟ پس معطل نکنید این راهی است که شما میتوانید با آن هم سرگرم شوید هم پول آفرینی کنید.

تدریس یکی از راه های متداول در دنیای برای پول آفرینی است اما راهی که به ذهن خود من خطور میکند این است که همه ما نمیتوانیم هر آموزشی را در هرجایی پیدا کنیم اگر شیرین کاری و یا دانشی خاص دارید که میتوانید آن را آموزش دهید پس شروع کنید هم شما را از استرس ها دور میکند و هم برایتان پول زا خواهد بود.

مطلب مفید دیگر : توسعه فردی چیست ؟چگونه مغزی برتر ودیدگاهی فراتر داشته باشیم

۶٫رقص های اجتماعی

همه انسان ها بدون استثنا عاشق حرکت دادن اعضای بدن خود هستند زن بودن یا مرد بودن هم تفاوتی ندارد این تحقیقی است که آمریکایی ها برای گسترش صنعت موسیقی خود در سال ۲۰۱۵ انجام دادند و به این نتیجه رسیدند.

اگر شما هم عاشق رقص هستید و دوستانی دارید که دوستدارند شادی و حرکت داشته باشند پس عجله کنید آنها را جمع کنید و رقص مخصوص خودتان را بوجود بیاورید این کار را به عنوان یک ورزش به مردم عرضه کنید طرفدار زیادی پیدا خواهید کرد.

گذشته از این موضوعات رقص مزایای بسیار زیادی برای سلامتی دارد و استرس را از شما و هر کسی که همراه شما خواهد بود را میگیرد اصلا از همین راه برای بازاریابی این کارتان استفاده کنید به مردم کمک کنید که از طریق رقص استرس خود را دور بریزند در راه شما هم مطالعه خودتان را بالا ببرید و از طریق سرگرمی به پول آفرینی برسید.

مطلب مفید دیگر : رشد کن و خودت را بشناس وگرنه محکوم به مرگ هستی

پول آفرینی

سخن آخر اینکه:

راه و روش برای پول در آوردن بسیار است اما ما انسانها به دلیل این که ذهن خودمان را اشتباه تنظیم کرده ایم محدودیت ها را میبینیم و نمیتوانیم پیشرفت و شادابی را برای خود ایجاد کنیم.

محدودیت های ذهنی خودتان کنار بگذارید از سختی های زندگی تان که همه ما آنها را داریم کمی فاصله بگیرید بگذارید بهترین اشکال زندگی برای شما رونمایی کنند آنوقت میتوانید زندگی شاداب و جیبی پر از پول داشته باشید چون شما انسان هستید و آزاد آفریده شده اید.

راستی شاید این مطلب هم براتون مفید باشد : هک رشد برای بازاریابی استارت آپ های ایرانی – قوانین سال ۲۰۱۸

درباره نویسنده : امین لطفی

درباره امین لطفی

اگر صدبار دیگر به دنیا بیام بازهم کار بازاریابی را انتخاب میکردم و تا چیزی را تست و آزمایش نکنم آن را انتقال نمیدهم پس با خیال راحت از آموزه های سایت استفاده کن ، من اینجا هستم کمک کنم تا سودزا ترین و پول زا ترین کارها رو توی اینترنت انجام بدی .

2 دیدگاه ها

  1. با سلام و خسته نباشید
    وبسایت عالی دارید مطالب به روز و آپدیت یکی از ویژگی های عالی سایت بود که باعث میشه خوانندگان بتونن طبق شرایط روز استفاده کنند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *