روش بازاریابی سریع

چند روش بازاریابی سریع که اگر آن ها را ندانید شکست میخورید به همراه ویدئو

روش بازاریابی سریع شاید عنوان بسیار دیده شده برای همه ما باشد اما همه ما میدانیم که بازاریابی اگر بخواهد به روش های سریع اجرا شود تخصص و تجربه ی خوب در کنار خود لازم دارد.

به همین دلیل بر آن شدم تا چند روش بازاریابی سریع برای همه دوستان تدارک ببینیم که در ویدئو بسیار مفید این مقاله رایگان گنجانده شده است که میتوانید آن را نیز دانلود کنید و از استفاده کامل را ببرید.

روش بازاریابی سریع ازجمله راه هایی است که ما در روش بازاریابی با سرعت نور بسیار به آن اشاره کردیم و میدانیم که داشتن آگاهی و دقت عمل یکی از مواردی است که یک صاحب کسب و کار و یک بازاریاب باید آن را داشته باشد.

در این مقاله مطالعه کنید درباره ی چند روش بازاریابی سریع که اگر آن ها ندانید شکست میخورید.

روش های بیان شده در ویدئو که به طور بسیار مختصر در این مقاله توضیح داده خواهد شد نتیجه تست ها و آزمایش های بسیار در کسب و کار های مختلف است که به شما کمک خواهد کرد به شکل بسیار اصولی برای خط اصلی کسب و کار خود یک آمپول تقویت کننده تزریق کنید تا سرعت حرکتش بسیار زیاد شود.

روش بازاریابی سریع

مطلب مفید دیگر : چگونه کسب و کار کوچک خود را توسعه دهید تا یک ماشین پول ساز شود

چند روش بازاریابی سریع

این چند روش متشکل از هفت قدم برای رشد بازاریابی کسب و کارهاست که ندانستن آن ها برای کسب و کار های زیادی خطر آفرین شده است و آن ها را به مرحله ی شکست نیز برده است.

1.اولین ارتباط با مشتری

اولین مرحله از این چند روش بازاریابی سریع اولین ارتباط با مشتری است.

همه کسب و کارها درحالت فعلی خود مشتری هایی دارند که در حال فروش محصول و خدمات خود به آن ها هستند اما جذب مشتری های جدید کار آسانی نیست ما در این ویدئو به شما می آموزیم که چگونه اولین ارتباط خود را با مشتری ها برقرار کنید بطور مثال برخی از کسب وکار ها ارزان ترین یا کم هزینه ترین محصول خود را رایگان در اختیار مشتریان جدید میگذارند تا از آن ها استفاده کنند این یک راهکار بسیار ساده است که در ویدئو راهکار های بسیار پیشرفته تری نیز گفته شده است.

2.با چرا شروع کنید

در دومین قدم از چند روش سریع بازاریابی برای کسب وکارها اشاره ای میکنیم به این که بازاریابی را چگونه باید از چرا شروع کنیم.

در توضیح مختصر میتوان گفت که مشتریان به باور ها و اهداف کسب وکار ما اهمیت میدهند و محصول جز کم اهمیت ترین اولویت آن هاست مشتری باید بداند که ما چه کار انجام میدهیم اما قبل از همه چیز باید ما بتوانیم بگوییم که چرا این کار را انجام میدهیم بیان کردن این چرا برای مشتری بسیار مهم است چون مشتری ها در هر کسب و کار محصول را نمیخرند آن ها مورد دیگری و وجهه دیگری از محصول و خدمات را خریداری میکنند که در ادامه بیان میکنم.

گذشته از این بیان مختصر به طور کامل در ویدئو که در آخر این مقاله قرار دارد کامل می آموزید که چگونه باید از چرا شروع کنید و به بهترین شکل مشتریان خود را که اولین ارتباط خود را با آن ها زده اید را  راغب کنید که از شما خرید کنند.

3.هنر پر کردن فاصله ها

در این چند روش بازاریابی سریع بعد از این که اولین ارتباط را زدید و از چرا ها شروع کردید باید بطور مداوم نه تنها با مشتریان جدید بلکه برای مشتریان قبلی و کنونی خود نیز باید فاصله ها را پر کنید.

پر کردن فاصله ها ابزارهای خاص خود را دارد که میتوان گفت شبکه های اجتماعی یکی از آن هاست اما بطور میانگین انسان دو الی سه ساعت از 24 ساعت خود را در شبکه های اجتماعی میگذرانند پس لازم است شما بدانید که کسب و کارهای موفق و کوچک چگونه و با چه ابزاری فاصله خود را با مشتری ها پرمیکنند.

در این چند روش بازاریابی سریع شما می آموزید که مشتری ها انتخاب های بسیار زیادی دارند چرا که امروزه برندهای فراوانی در جامعه در حال فعالیت است پس اگر یک کسب و کار نتواند به شکل صحیح فاصله ها را با مشتری خود پرکند مشتریان خرید بعدی خود را از رقبای شما انجام خواهند داد چراکه امروز مصرف کنند ها بسیار فراموش کار شده اند.

مطلب مفید دیگر : شش استراتژی بازاریابی دیجیتال برای انفجار در آمد کسب و کار در سال 2018

4.شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی همانطور که در گزینه قبل گفته شد از ابزار مهم بازاریابی سریع به شمار می آیند اما دانستن این که کدام کانال برای کسب و کار شما مهم است بسیار حائز اهمیت است.

در شبکه های اجتماعی اگر بخواهیم روش بازاریابی سریع را به حیطه عمل بیاوریم باید بدانیمک که کانال ها و شبکه های مختلفی وجود دارد که هرکدام برای خود مزیت هایی دارند در این ویدئو ما به شما می آموزیم که در عرض چند دقیقا به ترین کانال موجود را پیدا کنید و از کانال های در دسترس استفاده کنید.

همین طور شما در این چند روش بازاریابی سریع که شامل هفت گام است که اگر آنها را ندانید شکست خواهید خورد به شما می آموزیم که چگونه در شبکه های اجتماعی از چرا شروع کنید و همین طور اولین ارتباط خود را مشتریان جدید در شبکه های اجتماعی برقرار کنید.

5.معجزه در خواست

در این چند روش بازاریابی سریع شما گام ها را یک به یک پیش میروید تا به این نقطه برسید که از مشتری در خواست بکنید حال درخواست میتواند درخواست خرید باشد یا درخواست انجام دادن کاری در سایت باشد و یا هرچیز دیگری که برای کسب و کار شما پول آفرینی کند.

پس شما باید بدانید که چگونه درخواست خود را بیان کنید در این ویدئو شما می آموزید که درخواست خود را به نحوه صحیح با مشتری ها در میان بگذارید و حالا فکر کنید که اولین ارتباط را مشتری زده اید و با چرا ها احساسات مشتری را برانگیخته اید و و فاصله ها را پرکرده اید و حالا میخواهید درخواستی برای آنها داشته باشید به نظر شما این درخواست رد میشود؟

بله درست حدس زدید این درخواست به هیچ عنوان رد نخواهد شد چون شما با این چند روش سریع بازاریابی توانسته اید به شکل یک دوست و همراه کنار مشتریان خود باشید.

در واقع اکثریت روش های بازاریابی سعی دارند این کار را انجام دهند و برندهای معروف موفق به انجام این کار شده اند ولی تا جاییکه تجربیات من بازاریاب میگوید کسب و کار های کوچک موفق به انجام این کار نمیشوند چرا چون راه ها و روش های بازاریابی را بلد نیست.

روش بازاریابی سریع

مطلب مفید دیگر : چگونه بازاریابی مغازه کوچک خود را انجام دهیم – چند روش عملی

6.داستان فروش

همانطور که در گزینه های قبل در روش بازاریابی سریع گفتیم مشتری ها محصول و خدمات شما را نمیخرند به نظر شما آن ها چه چیزی را میخرند؟

آن چیزی را میخرند که داستانی برای آن ها داشته باشد مردم با داستان ها زندگی میکنند از داستان ها دلایلی برای رفتار های خود در می آورند آنها داستان ها را در ذهن خود نگه میدارند و از آن ها الگو برداری میکنند پس بظر شما چه میشود اگر محصول و خدمات ما نیز داستانی برای گفتن داشته باشد؟

یکی از مهمترین مسائلی که در این ویدئو خواهید آموخت که توضیحات این مهم را همین جا به پایان میرسانم.

7.خلاقیت در ارائه سرویس

آخرین قدم از این چند روش بازاریابی سریع خلاقیت است و اشاره داریم به نحوه استفاده خلاقیت در ارائه سرویس و خدمات.

همانطور که شاید بدانید امروز دنیا دنیای سرویس هاست بیشتر کسب و کارهای موفق امروز در کنار محصول و خدمات خود سعی دارند سرویسی ر در اختیار مشتریان خود بگذارند و شاید اصلا خود همین سرویس خلاقانه یک محصول و یا خدمت برای ارائه به مردم است.

پس شما دوست عزیز که میخواهی بازاریابی صحیح را یاد بگیری و در کسب و کار خود استفاده کنی باید بدانی که از خلاقیت خود و دیگران چگونه در کسب و کارت بهره ببری.

یکی از مهمترین مسائلی که منِ امین لطفی به آن اشاره میکنم این است که از کارخانجات بزرگ و فروشگاه های بزرگ و مزین همه میتوانند در آمد های میلیاردی یا چند صد میلیونی داشته باشند اما مسئله اینجاست که چه کسی میتواند این در آمد را از کسب و کار کوچک خود بدست آورد؟

برای دانلود ویدئو کلیک کنید : ویدئو هفت تکنیک بسیار مهم بازاریابی که اگر ندانید شکست میخورید

نویسنده : امین لطفی

نظرات مشتریان ما

بسیار خوشحالم که در همچین سایتی عضو هستم سایت جامع و خوبی دارید که تمامی مطالبش رو هم میشه در کسب و کارهای آنلاین استفاده کرد و هم آفلاین فایل صوتی شش راه برای تحول کسب و کار با بازاریابی با سرعت نور هم عالی بود

علی راضی فر مشتری و بازدید کننده سایت 8 ماه پیش

قبلی
بعدی

اشتراک در رسانه آموزشی

با وارد کردن ایمیل خود در رسانه آموزشی کسب و کار مشترک شوید و ایمیل های آگاهی دهنده از نوشته های تازه را دریافت کنید

منتظربمانید

با تشکر از اشتراک شما

آموزش های بسیار کمیاب و مفید در فروشگاه با قیمت های باور نکردنی حتما سر بزن رد کردن