خانه / ویدئوها / دارن هاردی و ماجرای شکست ناپذیر شدن انسان با نقطه ی کلیدی – ویدئو

دارن هاردی و ماجرای شکست ناپذیر شدن انسان با نقطه ی کلیدی – ویدئو

 

دارن هاردی نویسنده و سخنران معروف آمریکایی که ناشر سایق مجله ی موفقیت است در این ویدئو جذاب به ما توضیح میدهد که چگونه میتوانیم شکست ناپذیر شویم.

همه ما میدانیم که در برخی از عملکرد های خود در زندگی مثل پیش رفتن به سمت موفقیت یا بدستن آوردن رژیم غذایی صحیح و یا هر چیزی که نیاز به زمان دارد تا دستاورد محسوب شود تبلی میکنیم.

این تنبلی ما ناشی از برخی خصوصیات ذاتی و طبیعی انسان هاست که ما باید به عنوان یک صاحب کسب و کار آن را بدانیم.

دانستن این موضوع به ما کمک میکند که دلایلی بدست آوریم که خود را در آینه شکست ناپذیر ببینیم.

از مهمترین کارهایی که برای رفع این تبنلی باید انجام دهیم این است که مهارت هایی را کسب کنیم و آن ها را روزانه تمرین کنیم تا به سمت شکست ناپذیر شدن حرکت کنیم.

دارن هاردی

 

دارن هاردی و کتاب اثر مرکب

از معروف ترین آثار دارن هاردی این نویسنده خوش ذوق میتوان به کتاب اثر مرکب اشاره کرد دارن هاردی در این کتاب سعی دارد خواننده را وادارد تا متوجه شود در زندگی انسان همه چیز دست به دست هم میدهد تا اتفاقات خوب یا بدی رخ بدهد و با راه ها و روش های ابداعی خود می آموزد که چگونه میتوانیم این ارتباط را در جهت بدست آوردن موفقیت و ثروت استفاده کنیم.

دارن هاردی در این ویدئو نکات بسیار مهمی که در کتاب خود نیز نوشته است را برای ما بازگو میکند و ما به سادگی میتوانیم با انجام و دانستن فقط یک مورد به موفقیت های دلخواه خود برسیم.

برای مطالعه کتاب اثر مرکب کلیک کنید

موفقیت در کسب و کار

موفقیت در کسب و کار هم بخشی از موفقیت هایی است که ما در زندگی خد بدست می آوریم یا بطور دقیق تر میتوان گفت بیشتر موفقیت های ما در زندگی مربوط به کسب و کار مان است که در این جا با شنیدن نقطه کلیدی ای از دارن هاردی میتوانیم یاد بگیریم که در کسب و کار خود هم همیشه به سمت جلو حرکت کنیم.

با امید پیروزی و موفقیت برای شما عزیزان

نویسنده : امین لطفی

درباره امین لطفی

اگر صدبار دیگر به دنیا بیام بازهم کار بازاریابی را انتخاب میکردم و تا چیزی را تست و آزمایش نکنم آن را انتقال نمیدهم پس با خیال راحت از آموزه های سایت استفاده کن ، من اینجا هستم کمک کنم تا سودزا ترین و پول زا ترین کارها رو توی اینترنت انجام بدی .

2 دیدگاه ها

  1. خیلی ممنون اقای لطفی عزیز

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *