خانه / دسته‌بندی نشده / انیمو واینینگ یا Animation vaining صنعتی نوپا با کمی نیاز به تخصص انیمیشن

انیمو واینینگ یا Animation vaining صنعتی نوپا با کمی نیاز به تخصص انیمیشن

انیمو واینینگ یا Animation vaining از صنعت هایی است که مانند صنعت واینرینگ با وجود سرویس های اشتراک ویدئو و شبکه های مجازی پا گرفته است و بسیارهم در حال پولسازی است حاصلی از خلاقیت و تولید پول با انیمیشن

انیمو واینینگ چیست

در انیمو واینینگ واینر همانند دیگر واینر ها در حال تولید ویدئو است اما در این مورد ویدئو بصورت انیمیشن تولید میشود که کمی نیاز به تخصص دارد که بتوانند شخصیت ها را با داستان همسو کنند و آنها را متحرک کنند و دست آخر آنها را صدا گذاری کنند بطور کلی میتوان گفت به فردی که در شبکه های مجازی انیمشن درست میکند اینمو واینر است.

شاید شما هم بسیاری از این انیمیشن ها را در شبکه های مجازی و سرویس های اشتراک ویدئو دیده باشید اما مسئله ی بسیار مهم میتواند این باشد که شما برای دیدن این انیمیشن ها هیچ هزینه و پولی پرداخت نمیکنید اما در عوض این انیمیشن حاوی تبلیغات یا مفهومی اثر گذار است.

انیمو واینینگ از نوع صنعتی هایی است که طرفداران بسیاری در دنیا دارد و در ایران نیز در حال پولسازی است.

انیمو واینینگ

تاثیرات انیمو واینینگ بر بازاریابی

همانطور که در بررسی صنعت های نو پای قبلی مثل صنعت واینرینگ و فودگرافی گفتیم دیگر امروز بازاریابی شکل قبلی خود را از دست داده و نوعی از تبلیغات ارزان قیمت با همه گیری بسیاری بوجود آمده که تاثیر بسیار بیشتری نسبت به یک بیلبوردشهری دارد.

در دنیای امروز بسیار میتوان دید که بازاریابی سرعت خیلی بیشتری بخود گرفته است این سرعت برای دنیای امروز از منظر بازاریابی یک مزیت به شمار می آید اما مهم این است که این مزیت فقط برای کسب و کار هایی است که میتوانند روند خود را با زمان حال به روز کنند و دیگر کسب وکار ها ناچار باید از بین بروند.

در روندهای بازاریابی مثل انیمو واینینگ صاحبان کسب و کار به فکر این هستند که پول بیشتری برای مصرف کنندگان ذخیره کنند و تقریبا میتوان گفت همه صاحبان کسب و کاری که این را متوجه شدند در تلاش برای ایجاد رضایت بیشتری از مشتری هستند.

انیمو واینینگ در جهان

انیمو واینینگ در جهان از سرویس اشتراکی یوتیوب پا گرفته است و بعد به شبکه های مجازی ای چون اینستاگرام قدم گذاشته این صنعت پولساز به طرز باور نکردنی ای از صداگذاری و شوخی با انیمشن های ساخته شده ی مختلف توسط کمپانی های بزرگ بوجود آمده گویی در اوایل به دنیا آمدنش دابسمشی بود با انیمشن ها که بعد ها افراد خوش فکر و خلاق خود به فکر طراحی انیمشن و نوشتن داستان های جالب برای تولید شخصی افتادند و این شد شروعی برای صنعتی نوپا.

سخن پایانی

در آخر میتوان گفت دنیای امروز دنیای ارایه خدمات و سرویس های خلاقانه است که ارزشی افزوده برای مصرف کننده می آورد در غیر این صورت اگر تولیدات شما ارزشی برای مصرف کنندگان حاوی شادی و سرگرمی نداشته باشد آرام آرام از دور رقابت خارج خواهید شد و روبه شکست میگذارید به هرحال دنیای بازاریابی امروز دنیای پیچیده و عظیم است باید آگاهی یافت برای ماندگاری در آن.

پیشنهاد نویسنده : فودگرافی چیست ؟

درباره نویسنده : امین لطفی

 

درباره امین لطفی

اگر صدبار دیگر به دنیا بیام بازهم کار بازاریابی را انتخاب میکردم و تا چیزی را تست و آزمایش نکنم آن را انتقال نمیدهم پس با خیال راحت از آموزه های سایت استفاده کن ، من اینجا هستم کمک کنم تا سودزا ترین و پول زا ترین کارها رو توی اینترنت انجام بدی .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *