خانه / ویدئوها / آموزه های بازاریابی با امین لطفی – قسمت پنجم – راه های تحول در کسب و کار – ویدئو

آموزه های بازاریابی با امین لطفی – قسمت پنجم – راه های تحول در کسب و کار – ویدئو

 

آموزه های بازاریابی با امین لطفی مجموعه از ویدئو های آموزشی بسیار مفیدی از تکنیک ها و استراتژی های قابل تامل در بازاریابی است که میشود با آن ها کسب و کار خود را به سمت موفقیت هدایت کرد.

این قسمت از آموزه های بازاریابی همراه است با یک مقاله ی رایگان بسیار جذاب و یک فایل صوتی.

کلیک برای مطالعه ی مقاله

کلیک برای دانلود فایل صوتی

آموزه های بازاریابی در این قسمت

در قسمت پنجم از این آموزه های بازاریابی بررسی میکنیم در رابطه مقاله ی شش راه برای تحول در کسب وکار و فایل صوتی.

در این مقاله و همچنین در این ویدئو توضیح داده میشود در رابطه :

خود انسانی مان را بشناسیم

شناخت خود انسانی ما بسیار تاثیر گذار است در روند بازاریابی کسب و کار مان در آموزه های بازاریابی اشاره زیادی به این موضوع شده است که ما باید در کسب و کار خود حتما توانایی آنالیز از لحاظ رفتاری را یادبگیریم تک به تک رفتارهای مشتری های ما کاربران سایت ما دارای اطلاعاتی هستند که با توجه برآن ها میتوانیم پایه های تحولی بسیار غعظیم را بگذاریم.

سه راه سه استراتژی و چرخه اقتصاد

در کتاب بازاریابی با سرعت نور ما صحبت میکنیم در رابطه با سه راهی که مردم جهان با آن در امد زایی میکنند و سه استراتژی که میتوانیم با آن به ثروت آفرینی برسیم.

با فهمیدن این سه موضوع و تطبیق آن ها با یکدیگر میبینیم که چرخه اقتصاد چگونه کار میکند و این نقطه ی طلایی به آسانی به ما نشان میدهد که بازاریابی صحیح و در آمد آفرینی در کدام سمت است.

نقشه گنج بازاریابی

در آموزه های بازاریابی به این مورد کمیاب اشاره ای نشده و برای اولین بار در این ویدئو و در فایل صوتی قابل دانلود در آخر همین متن اشاره شده است ما در این مورد با توجه بر شناخت انسانی و سه راه و سه استراتژی به راحتی میتوانیم نقشه ی راهی برای کسب وکار خودمان رسم کنیم که به درآمد آفرینی ما منجر خواهد شد.

دانلود فایل صوتی

نویسنده : امین لطفی

درباره امین لطفی

اگر صدبار دیگر به دنیا بیام بازهم کار بازاریابی را انتخاب میکردم و تا چیزی را تست و آزمایش نکنم آن را انتقال نمیدهم پس با خیال راحت از آموزه های سایت استفاده کن ، من اینجا هستم کمک کنم تا سودزا ترین و پول زا ترین کارها رو توی اینترنت انجام بدی .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *