آموزه های بازاریابی – بازاریابی با سرعت نور چیست – قسمت چهارم – ویدئو

 

بازاریابی با سرعت نور چیست ؟
جواب سوالی که از من پرسیده بودید.
بازاریابی با سرعت نور کتابی است در دست تالیف که امیدواریم بعد از تالیف مارو حمایت کنین واز مطالب مفیدش استفاده کنین.

بازاریابی با سرعت نور و سایکو سایبر نتیک

در اولین مسئله ای که در کتاب بازاریابی با سرعت نور بهش میپردازیم مسئله ی سایکو سایبرنتیک هستش که به بازاریاب می آموزیم قبل از هر چیزی چگونه فکر کنه و بتونه که مسائل پیچیده ی بازاریابی به آسان ترین شکل ممکن در بیاره و از اونها به بهترین نحو ممکن استفاده کنه.

و شایان ذکر است با بیان سایکو سایبرنتیک موضوع در حول میچرخه که ما در بازاریابی اول باید به ساماندهی افکار خودمون بپردازیم و بتوانیم موفقیت رو در ذهن خودمون ببینیم چون افراد موفق فروشنده های بزرگ و ثروتمندان مطرح دنیا در وحله اول در ذهن خودشون به مقام میرسند این اولین قدم بود از بازاریابی با سرعت نور.

بازاریابی با سرعت نور و تکنیک های غیر معمول

چرا تکنیک های غیر معمول ؟

به دلیل اینکه امروز در قرن بیست ویکم با ورود تکنولوژی روش های معمولی گذشته تاثیر ندارند.

این روش ها به این دلیل غیر معمول هستند که نتیجه ی سالها تجربه و تحقیق مطالعه بنده مخصوصا در کشور های توسعه یافته با صنایع بزرگ هست.

در این کتاب ما به دنبال درک صحیحی از استارت آپ ها هستیم و اینگونه در کتاب آورده شده که استارت آپ کلمه ای وسیع  است که فقط به کسب وکار های اینترنتی و تحت شامل نمیشه بلکه هر ایده ی جدیدی که در حال تجاری کردنش هستیم و داریم برای اون مارکتینگی بوجود میاریم وبرای آینده ی این کسب و کار برنامه ای داریم رو استارت آپ میگیم.

پس یکی از اهداف اصلی و مخاطبان اصلی کتاب ، موسسین استارت آپ ها و کارآفرینان هستن که امیدواریم کمک شایانی به این قشر از دیوانگان فرهیخنته کمک شایانی بکنیم که خودم هم از اونها هستم.

 

 

نظرات مشتریان ما

بسیار خوشحالم که در همچین سایتی عضو هستم سایت جامع و خوبی دارید که تمامی مطالبش رو هم میشه در کسب و کارهای آنلاین استفاده کرد و هم آفلاین فایل صوتی شش راه برای تحول کسب و کار با بازاریابی با سرعت نور هم عالی بود

علی راضی فر مشتری و بازدید کننده سایت می 21, 2018

قبلی
بعدی

اشتراک در رسانه آموزشی

با وارد کردن ایمیل خود در رسانه آموزشی کسب و کار مشترک شوید و ایمیل های آگاهی دهنده از نوشته های تازه را دریافت کنید

منتظربمانید

با تشکر از اشتراک شما

آموزش های بسیار کمیاب و مفید در فروشگاه با قیمت های باور نکردنی حتما سر بزن رد کردن